Şimdi Ara

Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı 'mikail13' Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
13.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
470 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Modern Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün değerlerine "yobaz ve putperestlik nitelemesi yapan, cumhuriyet rejimini diktatörlük olarak adlandıran, yeni kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin muasır medeniyetler seviyesine çıkarılması amacıyla yapılan inkılapların anlatıldığı "inkılap tarihi"ne bağnaz ve yalan diyerek iftira atan @mikail13 rumuzlu Atatürk ve Cumhuriyet düşmanı bu üyenin, forumdan sınırsız olarak uzaklaştırılmasını talep ediyoruz.

Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası
    Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası

Forumda kendi geçmişine, tarihine, ülkesine düşmanlık besleyen ve provoke içerikli mesajlar atarak forumu karıştırmaya çalışan kişiler, forumda barınmamalı diye düşünüyorum.

Benimle aynı şekilde düşünenler konuyu öne çıkarabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hı Hı, muhakkak öyledir...

Arama motoruna, "Cumhurbaşkanını eleştirdi, tutuklandı, gözaltına alındı" yazman yeterli

Örnek:

‘Yediler yediler doymadılar. Millet açlıktan ölüyor, utanmadan hâlâ AKP'ye oy veriyorsunuz' dediği iddia edilen 63 yaşındaki Dürdane Özselgin gözaltına alındı. 

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/pazarda-erdogani-elestiren-kadin-komsusunun-evinde-gozaltina-alindi-5480715/amp/

Cumhurbaşkanının şahsına küfür var mı, yok...

Tabiki savunacağım. Adam Atatürk karşıtı olabilir. Sevmeyebilirde hatta. Ama alenen hakaret etmiyor yada kısaca bir suç işlemiyorsa " banlansın " konusu açıldığında ilk ben karşı çıkacağım.

Hani bizim muhalifler düşünce özgürlüünden yana ya.. İşlerine gelmeyen bu gibi durumlarda düşünce özgürlüğünden çark ettiklerinde bunu yüzlerine vurma fırsatını neden kaçırayım.

Benim amacım zaten " bu adamlar şikayet ettikleri her şeyi kendileri de yapıyorlar " savını ispatlamak.

Bu gibi durumlarda yazmazsam zaten hiç yazmama gerek yok demektir.

Özetle yazmasam kendimle çelişmiş olurdum.

İçeri alınmak için hakaret gerekli.

Cumhurbaşkanın davalarında dikkat ettiysen bir " hakaret " söz konusu oluyor. Bu forumda ise ne olmuş " hakaret " varsa bu konuma gelen insanların bu tür hakaretleri görmezden gelmesi gerekiyor savını kullanıyorlar.

Şimdi adamın yazdığına baktım. Adam demiş ki küçümsediğin ülkeler zamanında para göndermeseydi yapılanların çoğu yapılamazd vs vs.. Yazdıklarında Atatürk'ün şahsına dair hiç bir şey söylememiş.

E ortada hakaret yoksa bu üye nasıl oluyorda Atatürk'e hakaret etmiş oluyor.

Atatürk'e hakaretten kast ettiğin Atatürk'e tapmıyor o yüzden banlanmalı filan gibi bir düşünce olabilir mi?

Çünkü bunu bana yapanlarda var bu forumda. Atatürk'e bu forumdaki gösterişçiler gibi tapmadım asla tapmam normal bir insana gösterdiğim tepki neyse onu gösteririm en fazla ve bu beni onlara göre Atatürk düşmanı yapıyor :)

" serbest bırakıldı. "

Seni görende cezalandırıldı sanacak.

Çatalca İlçemizde 28.11.2019 Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı'nda (N.Y) adlı şahsa hakaretlerde bulunan ve başörtüsüne yönelik saldırı gerçekleştiren (D.Ö) isimli şahıs, aynı gün saat 22.00 sıralarında gözaltına alınmıştır.

Birde bu kısmını güzelce görmezden gelmişsin. NY nin şikayeti üzerine alınmış zaten..

Seninde aklında bulunsun. Pazarda gidip birine saydırıp kafasındaki türbanı filan çekiştirip yere atarsan polis senide göz altına alır :)

• mikail14 ile geri gelir doğru yolu göstermek lazım en azından bir mukayese etmesi için bir kaç kaynağa ikna edemiyormusunuz

• "Öhöhö faşizm" diye ağlar banlarsak. O yüzden evet diyip geçmek lazım böylelerine.

• Düşünceleri sizden farklı olan her üye banlansın. Manyak düşünce özgürlüğü :)

Ayrıca Atatürk'ün şahsına bir hakareti de yok yazıda hakaret olan kısım tam neresi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 9 Ocak 2021; 19:2:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Düşünceleri sizden farklı olan her üye banlansın. Manyak düşünce özgürlüğü :)

Ayrıca Atatürk'ün şahsına bir hakareti de yok yazıda hakaret olan kısım tam neresi ?

Cumhurbaşkanına aynı tonda laf etsen, içeri alınırsın!

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Cumhurbaşkanına aynı tonda laf etsen, içeri alınırsın!

Alıntıları Göster

İçeri alınmak için hakaret gerekli.

Cumhurbaşkanın davalarında dikkat ettiysen bir " hakaret " söz konusu oluyor. Bu forumda ise ne olmuş " hakaret " varsa bu konuma gelen insanların bu tür hakaretleri görmezden gelmesi gerekiyor savını kullanıyorlar.

Şimdi adamın yazdığına baktım. Adam demiş ki küçümsediğin ülkeler zamanında para göndermeseydi yapılanların çoğu yapılamazd vs vs.. Yazdıklarında Atatürk'ün şahsına dair hiç bir şey söylememiş.

E ortada hakaret yoksa bu üye nasıl oluyorda Atatürk'e hakaret etmiş oluyor.

Atatürk'e hakaretten kast ettiğin Atatürk'e tapmıyor o yüzden banlanmalı filan gibi bir düşünce olabilir mi?

Çünkü bunu bana yapanlarda var bu forumda. Atatürk'e bu forumdaki gösterişçiler gibi tapmadım asla tapmam normal bir insana gösterdiğim tepki neyse onu gösteririm en fazla ve bu beni onlara göre Atatürk düşmanı yapıyor :)

• quote:

Atatürk ve cumhuriyet karşıtı bir çok üye ve konuyu her seferinde savunmanızı hayranlıkla izliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Atatürk ve cumhuriyet karşıtı bir çok üye ve konuyu her seferinde savunmanızı hayranlıkla izliyorum :)

Alıntıları Göster

Tabiki savunacağım. Adam Atatürk karşıtı olabilir. Sevmeyebilirde hatta. Ama alenen hakaret etmiyor yada kısaca bir suç işlemiyorsa " banlansın " konusu açıldığında ilk ben karşı çıkacağım.

Hani bizim muhalifler düşünce özgürlüünden yana ya.. İşlerine gelmeyen bu gibi durumlarda düşünce özgürlüğünden çark ettiklerinde bunu yüzlerine vurma fırsatını neden kaçırayım.

Benim amacım zaten " bu adamlar şikayet ettikleri her şeyi kendileri de yapıyorlar " savını ispatlamak.

Bu gibi durumlarda yazmazsam zaten hiç yazmama gerek yok demektir.

Özetle yazmasam kendimle çelişmiş olurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 9 Ocak 2021; 19:19:42 >

• Treth kullanıcısına yanıt

Hı Hı, muhakkak öyledir...

Arama motoruna, "Cumhurbaşkanını eleştirdi, tutuklandı, gözaltına alındı" yazman yeterli

Örnek:

‘Yediler yediler doymadılar. Millet açlıktan ölüyor, utanmadan hâlâ AKP'ye oy veriyorsunuz' dediği iddia edilen 63 yaşındaki Dürdane Özselgin gözaltına alındı. 

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/pazarda-erdogani-elestiren-kadin-komsusunun-evinde-gozaltina-alindi-5480715/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 9 Ocak 2021; 19:32:50 >

• quote:

Hı Hı, muhakkak öyledir...

Örnek:

" serbest bırakıldı. "

Seni görende cezalandırıldı sanacak.

Çatalca İlçemizde 28.11.2019 Perşembe günü Cumhuriyet Meydanı'nda (N.Y) adlı şahsa hakaretlerde bulunan ve başörtüsüne yönelik saldırı gerçekleştiren (D.Ö) isimli şahıs, aynı gün saat 22.00 sıralarında gözaltına alınmıştır.

Birde bu kısmını güzelce görmezden gelmişsin. NY nin şikayeti üzerine alınmış zaten..

Seninde aklında bulunsun. Pazarda gidip birine saydırıp kafasındaki türbanı filan çekiştirip yere atarsan polis senide göz altına alır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 9 Ocak 2021; 19:31:1 >

Gözaltına alınması bile yeter. Bu şekilde eleştirip, hapse girenler de vardı.

Aramaya üşendim şimdi... Google'a bakarsan görürsün

• quote:

Gözaltına alınması bile yeter. Bu şekilde eleştirip, hapse girenler de vardı.

Aramaya üşendim şimdi... Google'a bakarsan görürsün

Güncelledim.

• O üyeyi ve konuda bölücügu savunan diger üyeyi ayrica forumdaki bölücüleri yıllardır kaydediyoruz merak etmeyin.

• Ooo ne üyeler var hala ban yemedi. O mu yiyecek. Hatta ban bunların yanında az kalır. Önce ipden sınırsız engelleme sonrada hakaret davası.
  • quote:

Okuman yoksa kardeş, ilkokul orada uzaktan da olsa eğitim var.

Gözaltına alınan, tutuklanan vs o kadar çok ki... Hadi bu Başörtüsünü çekiştirdiği için gözaltına alınmış olsun, bu da bir başkası:

(Bunu da beğenmezsen, onlarca daha örnek sıralıyabilirim)

Cumhuriyet Başsavlığı tarafından hazırlanan iddianamede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müşteki olarak yer aldı. Çıtanak’ın 25 Ağustos 2019’da yaptığı "İstanbul’da sel oldu beyefendi tatilde diyecek son kişisin @RTErdogan. Ülkende beklenen darbe oldu, sen Marmaris’te tatildeydin. Darbeyi de SGK emeklisi milyoner eniştenden öğrenmiştin, Sn @ekrem_imamoglu sizin 25 yılda yapamadıklarınızı yapıyor an itibariyle" paylaşımları suç sayıldı. Çıtanak iddianamede yer alan ifadesinde, "Twitter’da çok sayıda paylaşımda darbe esnasında Cumhurbaşkanı’nın Marmaris’te tatilde olduğunu defalarca yazdıkları için ben de bu konuyla İmamoğlu konusunun birbiriyle benzer mahiyette olduğuna vurgu yapmak için bu paylaşımı yaptım. Suç olduğunu bilmiyordum" dedi.

https://amp.evrensel.net/haber/417316/cumhurbaskani-erdogani-elestiren-isciye-12-yil-hapis-istemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 9 Ocak 2021; 20:0:50 >

• quote:

Gözaltına alınan, tutuklanan vs o kadar çok ki... Hadi bu Başörtüsünü çekiştirdiği için gözaltına alınmış olsun, bu da bir başkası:

(Bunu da beğenmezsen, onlarca daha örnek sıralıyabilirim)

Cumhuriyet Başsavlığı tarafından hazırlanan iddianamede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan müşteki olarak yer aldı. Çıtanak’ın 25 Ağustos 2019’da yaptığı "İstanbul’da sel oldu beyefendi tatilde diyecek son kişisin @RTErdogan. Ülkende beklenen darbe oldu, sen Marmaris’te tatildeydin. Darbeyi de SGK emeklisi milyoner eniştenden öğrenmiştin, Sn @ekrem_imamoglu sizin 25 yılda yapamadıklarınızı yapıyor an itibariyle" paylaşımları suç sayıldı. Çıtanak iddianamede yer alan ifadesinde, "Twitter’da çok sayıda paylaşımda darbe esnasında Cumhurbaşkanı’nın Marmaris’te tatilde olduğunu defalarca yazdıkları için ben de bu konuyla İmamoğlu konusunun birbiriyle benzer mahiyette olduğuna vurgu yapmak için bu paylaşımı yaptım. Suç olduğunu bilmiyordum" dedi.

https://amp.evrensel.net/haber/417316/cumhurbaskani-erdogani-elestiren-isciye-12-yil-hapis-istemi

Buna bakmam gerek. Ben durduk yere birinin içeri alınacağına inanmam. Bu RTE nin kendisine zarar bir durum çünkü. Hangi aptal durduk yere kendi kendine düşman üretir ki özelliklede olduğu yerde kalmak için oya ihtiyaç duyan biri ise söz konusu çok absürd oluyor bu durum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.