Şimdi Ara

Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı 'mikail13' Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
13.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
470 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu da Mikail13 ün yancısı belli Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası  Bir adam yaşadığı ülkenin kurucusuna hakaret edip sevmiyorsa o adam değildir ve Süzme katıksız vatan hainidir .net, bu dünyanın bütün ülkelerinde böyledir.

• Bu reziller kadar nefretle dolu ama müslümanım diye geçinen görmedim. Din ile uzaktan yakından alakanız yok kardeşim sizin. Müslüman falan da değilsiniz. Size öyle geliyor yani siz müslümanım zannediyorsunuz. Bu kadar Atatürk kin ve nefretiyle siz huzurda olamazsınız.

Sen nefret ve kinle beslenen Atatürk düşmanısın, bu konuya gelip savunanların da senden farkı yok. Hepsi blocklu zaten çoktan beri, çoğu aktroll.

Yormayın kendinizi blocklayın geçin. Zaman harcadığınıza değmez.

• gün geçmiyor ki şaşıralım. Hey ALLAH'IM.
  • Sistemsistem7042 S kullanıcısına yanıt

Ooo ajan iş başında 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep söylerim, yeri gelmiş yine söyleyeyim;

Bu ülkede Atatürk düşmanı kim varsa ya kanı bozuktur ya da sütü. Ötesi yok!

• bu konuyu neredeyse 5 sefer görmek istemediğim için görüntüleme listesinden X butonu ile kaldırdım gene de tekrar tekrar geliyor haberiniz olsun X butonu ile kullanıcının görüntülemeden kaldırdığı konularda bir sorun var çalışmıyor

@Jeolog.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 10 Ocak 2021; 13:27:32 >
  • Konuda bloklular var. Fena çıldırmışlar. Ayrıca çıldırıp kendini belli edenler de gelmiş.
    Forumda blokladığımız her kişi için kenara para koysak , bloklulardan daha çok para kazanırız .
  • Bunların kafasının basmadığı şey, asıl putperestler kendileri
    İslamiyet öncesi putperest arapların ibadetlerine bakın. Kabenin içi put doluyken;

kabeye yönelip namaz kılma (allah için değil, içindeki puta selam durma) ve etrafında dönme
    dikili bir taşa taş atma
    oruç
    kurban

ve günümüzde hala bu putperest ibadetlerini devam ettiriyorlar bilmeden
    ama Atatürkçüler putperest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 10 Ocak 2021; 13:3:46 >
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Kendisi "tarafsız" olduğunu iddia ediyor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 10 Ocak 2021; 13:3:14 >
  • Kendisi yobaz, bağnaz ve geri kafalı olsa da banlanması fikir özgürlüğüne terstir.

Eğer bu ifadeler süresiz banlanma sebebi olacaksa bu forumda 1 tane solcu kalmaz. 1 tane Kemalist kalmaz. Hepsinin ban yemesi lazım.

Zaten ülkemizde fikir, düşünce beyan etmek suç. Her gün burada ve tüm sosyal medyada bundan şikayet etmiyor muyuz?

Terörist düşünce dışında herkes fikirlerini beyan etmekte özgürdür. Size yapılınca "faşist, diktatör, tek adam" dediğiniz şeyleri kamu gücünü elinize getirince siz de yapacaksınız demektir. Böyle mi? Güç elinize geçince siz de bugünün 180 derece tersi şekilde sizden olmayan sesleri kesecek misiniz?

Hakaret varsa herkese ceza kesilir. Ha ben söyleyince fikir özgürlüğü sen söyleyince hakaret oluyorsa işte o diktatörlüktür, faşizmdir.

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    demokrasi sadece kendine işleyen , son 20 yıldaki siyasi yapıyı aklamaya çalışmanız ne hoş. kimse yemiyor o ayrı. Atatürk'e hakaret yasal olarak suç değil mi? neler neler diyenler oldu? ne yapıldı? neyse zaten akpliden çok, "ben akpli değilim ama.." cılardan hoşlanmıyorum. demokratik hakkım olarak blokla geç'i tercih ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt

kanki sen 2012,2013 yıllarında güzel bi insandın

konuşmasını biliyodun, insan ilişkilerin iyiydi, beraber aynı oyunun forumunda takılıyoduk

ne oldu 3 5 sene geçti sen baya bi şaşırmışsın

bi kaç konuda daha yorumlarını gördüm ve kendini bu kadar küçük düşürmenin karşılığı nedir merak ettim

aylık para mı alıyon yoksa işine torpil mi yapıyolar?

• Maalesef bunlardan çok var.Buradan silsek çarşıda pazarda markette karşımıza çıkıyor.Üzücü ama ders almak lazım.Yani onlara bakıp kendimizi düzeltmemiz lazım.Biz nekadar biliyoruz peki savunduğumuz şeyleri ?Onlar da bilmiyor biz de.Sadece tepedekiler veriyor gazı.Onlar diyor hadi Atatürk'e küfredin diye.Kısaca bunlar bitmez.Maalesef bu tipler suriyelilerden daha çok zarar veriyor ülkemize.Hiçbir ülke bvatandaşı kendi kurucu liderine böyle laf etmez.Tapmaz da.

• Eleman zaten mevcut cumhurbaşkanına diktatör demiş oluyor. Arada yakalayamamışsınız. Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası 

Treth=Ergenekon savunucusu bunu savunur tabii Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası 

Şikayet ederseniz Treth destek çıktı deyin bunuda sorguya alsınlar. Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası 

Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 10 Ocak 2021; 16:8:8 >

• Bence cahillikten banlansın. Atatürk bira fabrikası mı kurmuş ki? Diyelim kurdu, Abdülhamid filan şarap fabrikası kurmamış mıydı? Gayet normal bir olay. Bu yobazlıkla çok sevdiğiniz osmanlıda da kendinize yer bulamazdınız. Arabalarınıza İran Afganistan bayrağı filan yapıştırın tuğradansa zira oralar tam size göre. Cumhuriyet ve Atatürk Düşmanı "mikail13" Adlı Üye Sınırsız Banlansın Kampanyası 

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Düşünceleri sizden farklı olan her üye banlansın. Manyak düşünce özgürlüğü :)

Ayrıca Atatürk'ün şahsına bir hakareti de yok yazıda hakaret olan kısım tam neresi ?

ah be eskilerin kaliteli üyesi Treth. Yine saçma bir konuyu illa savunucam diye kendini düşürdüğün şu duruma bak. Sevenin kalmadı, millet arkandan alay ediyor. Kendine saygın yoksa mesaj sayına saygın olsun be adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

ah be eskilerin kaliteli üyesi Treth. Yine saçma bir konuyu illa savunucam diye kendini düşürdüğün şu duruma bak. Sevenin kalmadı, millet arkandan alay ediyor. Kendine saygın yoksa mesaj sayına saygın olsun be adam.

Alıntıları Göster
    Yapacak birşey yok. Milletin hoşuna gidip gitmemesi önemli değil. Onlar beğenmiyor diye böyle bir iki yüzlülüğe göz mü yumayım. Bana uymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hiç ne yapacak. Bir zararı yok bana. Ama bana gelip bizin gibi tapacaksın dendiği zaman tüylerim dike diken oluyor. Bir insan nasıl kendini bu hallere düşürür inanamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dead

kanki sen 2012,2013 yıllarında güzel bi insandın

konuşmasını biliyodun, insan ilişkilerin iyiydi, beraber aynı oyunun forumunda takılıyoduk

ne oldu 3 5 sene geçti sen baya bi şaşırmışsın

bi kaç konuda daha yorumlarını gördüm ve kendini bu kadar küçük düşürmenin karşılığı nedir merak ettim

aylık para mı alıyon yoksa işine torpil mi yapıyolar?

Ben hala aynıyım. Bu forumdakiler bozulup saldırganlıştıkça benimde uslubum değişti. Hepsi o.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.