Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı maaşı 'yüzde 40,4 oranında artarak 141.453 TL'ye yükseldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasını taşıyan 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu ile Bağlı Cetvellerinde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.

Özgür Özeltwitter
    “Tayyip Erdoğan kendi imzasıyla Meclis Başkanlığı'na sunduğu ek bütçeyle en son Ocak’ta artan maaşını yüzde 40,4 oranında artırarak 141.453 TL'ye yükseltiyor. Cumhurbaşkanı'nı etkileyen ekonomik kriz asgari ücretliyi etkilemiyor mu? Asgari ücretli 4.253 TL'ye mahkum mu kalacak?”
    https://twitter.com/eczozgurozel/status/1538926081708900352?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1538926081708900352%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.patronlardunyasi.com%2Fhaber%2FCumhurbaskani-maasi-yuzde-40-4-oraninda-artarak-141-453-TL-ye-yukseldi%2F265830

• Kararsız Seçmen

Z Kuşağı gençler iyi görün bunları..

2023 SEÇİMLERİ TÜRKİYE İÇİN KADER'DİR VE SON ŞANS'DIR..

1 kuruş Vergim gidiyorsa Haram Zıkkım olsun.
    Helal etmiyorum..!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az zam yapmış ya.Sarayın harcaması günlük 7 trilyon.Onun yanında hiç kalır..

• Siz daha %25 zammı yapadurun ev sahipleri  

• Yetmez ama Evet.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Benim bir senelik maaşım adamın sadece 1 maaşının zam farkı   1 maaşı değil ha, 1 maaşının zam farkı  

• 8000 euro etmiyor

Türk parası tere yağdan bile hızlı eriyor

Kesinlikle seçime gidilmesi gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 20 Haziran 2022; 23:51:48 >
  • Sanırım akp sevdalısı internet kullanıcılarına aynı orada zam yapmamışlar ki gelip savunmamışlar.

• Avrupa'da liderler ülkesindeki asgari ücretin yaklaşık on katı kadar maaş alıyor bu arada. Burası Türkiye deyip 20 katını versek 90 bin TL olması lazım.

• Valla ne diyeyim bilmiyorum stratejik olarak hatalı bir karar olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yunanistan bile akp kadar zarar veremez türkiyeye

• bazı şeyler karşısında devede kulak sembolik bir rakam olarak kalıyor bu . % 40 alsa ne olacak almasa ne olacak ama memura asgariliye emekliye gelince okyanusa karşı damlalıktaki son damlanın süzülmüş hali . avrupada olsa insanlar çıngar çıkarır vergilerimizi kimse bu şekilde yiyemez diye . allah biran önce akıl fikir nasip etsin diycem belirli tayfaya fakat bazılarının üstünden donunu bile alsan gine sesini çıkarmazlar . avrupada asgarilisi 4 5 senede kendine çoluğuna çocuğuna jip alıyor bizim 30 senede biriktiremeyeceğimiz parayı toplayıp yiyor üstüne türkiyede tatil yapıp cebini dolduruyor olması gereken gibi bir hayat adına eksiği kalmıyor , kamu mensupları 3 4 senede mercedes altına çekiyor bizlerin eline ay sonuna para bile kalmıyor . harikaa . devam devamm bunların hepsi bir sınav , ne işse allahın katoliği ejnebisi hiç böyle sınavlarla sınanmıyor . bu kafayla gidersek daa çoook ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 21 Haziran 2022; 23:46:30 >
  • CB maaşının miktarına kategorik olarak karşı çıkmak saçmalık.
    CB RTE diye karşı çıkmak zaten siyasi bir karşıtlık, bu da doğal olarak saçmalık

Ortada bilimsel bir karşı tez olmadığına göre...

Neye, hangi kritere göre karşı çıkıyorsun.. CB maaşı 20 bin olunca doğru örneğin 500 bin olunca mı yanlış olan.

En düşük memur maaşının ortalama 10 bin lira olduğuna göre CB'nin maaşı neye göre 100 bin lira olmayacakmıymış?

CB 20 bin lira alınca devlete maliyeti 100 bin lira olmayacak mıymış? En kıytırık müdürün devlete maliyeti ne kadar acaba, mesele aldığı maaşı mı, yoksa mesele devlete maliyeti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 22 Haziran 2022; 0:9:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asau kullanıcısına yanıt

Ülkede boş baklava tezgahta durduğu sürece senin bu yazdıklarını yazmaya utanırım. Ama siz utanma safhasını geçeli yıllar oldu !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçim zor tabi 

• GoSSgO G kullanıcısına yanıt
    İyice saçmaladı bu üye, yazdıklarında bir mantıkta yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • samuray_x S kullanıcısına yanıt

Onun amacı zaten bomboş mesajlar yazmak. Yıllardır burada mantıklı mesajını görmedim. Uzun uzun yazıp hiçbir şey anlatmıyor mesajlarında.

İnsanlara da cevap vermez. Bir kere yanlışlıkla bana mesajla cevap yazmıştı sonra anında sildi çünkü bizle tartışacak bilgi birikimi yok.

• asau kullanıcısına yanıt
    Olm valla sizi bunlar ayakta...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.