Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.638
Cevap
17
Favori
97.649
Tıklama
Giriş
    355 Mesaj
    Bence İdris vurdu Yamaçı. Vurma amacı oğullarını tekrar birleştirmek kenetlenmelerini sağlamak. Cumali ile Vartolu el sıkışınca onların ellerine baktı.

Direk ellerine baktı, başardım dedi ama bi yandan oğlunu vurduğu için üzüldü. Dikkat ederseniz daha kimsenin haberi yokken ilk İdris’in haberi oldu, aslında ona kimse haber vermedi kendi vurduğu için biliyodu. Hatta emmi ile beraber gittiler vurmaya Emmi arabada o yüzden deli gibi ağlıyodu vurulurken gördü Yamacı.

İdris sonrasında Koçavalıların mezar başında bekledi, çukur için ailesini feda etmenin suçluluğunu yaşıyordu. Daha sonra aynı yere Meliha Yamaçı getirdi zaten ve son sahnede Yamaç anladı İdris’e baktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Senarist alenen dalga geçmeye başladı. Nede olsa izleniyor diye bu kadar saçma bölüm koyulmaz ki. Yamaç vuruldu eyvallah hastanede geçeceğini de biliyorduk bölümün ona da eyvallah ama bu kadar da olmaz be kardeşim.

Şu ilerlete ilerlete izleyenlerden oldum bende. Çünkü bir konu yok. Hep ortaya karışık. Biraz ordan biraz burdan. Bir yere bağlama yok. Bomboş bölüm. Bir cumalinin kahve sahnesi aklımda. Birde 2 kişinin koskoca bulgarları aşağı alması. Oda rezillik kule gibi korunan yere 2 kişinin dalması.

Ayrıca cumali karakterini 1 yıl bekledik. Efsane girdi diziye. Sonra ????? Adamın reklam yıldızına çevirdiler. Sürekli bir ağlamalar. Tamam duyguda yüklesinler de karakterin hakkı bu değil. Yazık günah.

Tam bir şey olacak araya bi kadın sokmalarından bıkmadılar bir türlü. Bırak olsun kardeşim bir şeyi sonuçlandır artık.

Nasıl olsa reyting alıyor diye de bom boş dizi çekmelerine bir son vermeleri gerek.
    |
    |

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Dizide 2 karekter hiç uymadı. Biri sena biri Cumali. Sena Yamaç tan çok eski sevgilisi, komşusu gibi karekterler ile haşır neşir. Cumali zeka kıt biri oldu. Yazık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    14 Mesaj
    Dizi çok saçma bir şekilde gidiyor ilerleme olmuyor adam hastanede yatıyor dikkatli bakım kimsenin yüzünde üzülme yok çok yapmacık artı çeto bulgarları tek başına bir tane çakıyla bitiriyor reytinglerde sürekli 1. oluyoruz diye boş boş bölüm yapmayın 1.sezon hatrına izleniyor dizi az edho dan örnek alın sonuca bağlayın tam bir olay olacak gibi oluyor son saniyede bir aksilik oluyor
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |
    Annesi de çetoya yardım ettiğine göre

|
    |
    Exhell

bu konu hep popüler listesinde olurdu. yeni bölüm bitti konuya yazan yok :) dizi kendi kendini bitirdi. Çarpışma daha iyi, en azından 1 konuyu 10 bölüm işlemiyolar uzatmıyorlar, direkt 1 bölümde herşey olan oluyor.
    |
    |

-Show TV'nin sitesinde oyuncu listesinde hala Paşa varmış, Yamaç'ın da "hem tanıdık, hem dost, hem kardeş" demesine bakarsak vuran kişi Paşa olabilir. Muhitti'nin bile cenaze namazı kılındı ama Paşa'nın ölümü üzerine hiçbir şey gösterilmedi, konuşulmadı.

-Akın Koçovalı olabilir, Ayşe'nin de Çeto'yu iyileştirmesi ve Çukur'da yaşaması da epey şüpheli. Ayrıca diziye Avatar Ataka'nın gireceği söyleniyor. Bu role uygun gibi.

Bir de sondaki yüzüğe bakarsak genç bir kişinin eli gibi duruyor, bu da üstteki Akın olma ihtimalini bence arttırır. Bir de fark ettiyseniz Cumali gibi elini kaldırarak Veysel'in sözünü kesti. Bunu anca aileden biri yapar. Yamaç ve Cumali yapıyordu. Akın da aynı kandan olduğu için yapabilir.

Bunun dışında Vartolu bu ortalığı karıştıran kişiyi bulacak olan kişi bence. Son sahne bir oyun gibi duruyor. Zaten Ferhat'tan 1 gece istemesinden belli. Metin, Kemal, Meke ve Celasun'u kahvede topladı. Medet de Ferhat'ın evi izledi. Yani hain olabilecekleri ayrıştırıp bir plan yaptı gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Binbaşı
    1893 Mesaj
    Dizinin yarısında kapattım uyumaya gittim. Heyecanı meyacını kalmadı artık. Konu ilerlemiyor bir türlü.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nguas -- 29 Ocak 2019; 9:0:46 >

|
    |

+1 ben de son sahnenin kurmaca olduğunu düşünüyorum.

Bölüm de çöptü. Vartolu ve selim olmasa izlenmezdi bu dizi. Cumali gibi bir karakteri 1 sezon boyunca yağladılar şişirdiler şimdi adamı keko maganda gibi bişey yaptılar. Geçen bölümdeki kahvedeki sahnesini çoğu kişi beğenmiş ama o sahne bence tam bir facia'ydı. Ses yükselterek ağzından köpük çıkararak racon kesilmez . Yamaç iyi yapıyor bu işleri ama Cumali beceremedi. Bu bölümde de Vartolu toparladı zaten ortalığı.

Hain benimde aklıma paşa geldi. Hastane de odada olanların hain olmadığı kesin bence. Paşa çıkarsa da çok mantıklı bir hikayesi olması lazım kimse ilk sezondaki paşayı unutmuş değil.

|
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çocuk bsg . Her bölüm farklı bir atmasyonla geliyorsun buraya. Sen gitmiyormuydun bu konudan. Biraz erkek ol lafının arkasında dur.

|
    |
    Nguas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 742793

+1 ben de son sahnenin kurmaca olduğunu düşünüyorum.

Bölüm de çöptü. Vartolu ve selim olmasa izlenmezdi bu dizi. Cumali gibi bir karakteri 1 sezon boyunca yağladılar şişirdiler şimdi adamı keko maganda gibi bişey yaptılar. Geçen bölümdeki kahvedeki sahnesini çoğu kişi beğenmiş ama o sahne bence tam bir facia'ydı. Ses yükselterek ağzından köpük çıkararak racon kesilmez . Yamaç iyi yapıyor bu işleri ama Cumali beceremedi. Bu bölümde de Vartolu toparladı zaten ortalığı.

Hain benimde aklıma paşa geldi. Hastane de odada olanların hain olmadığı kesin bence. Paşa çıkarsa da çok mantıklı bir hikayesi olması lazım kimse ilk sezondaki paşayı unutmuş değil.
    Bölüm saçmalıktı zaten artık konuşmaya gerek bile duymuyorum dizinin saçmalıklarını, seyirciyle alay edercesine senaryosunu. Benim için hava hoş Puhu'dan boş vaktimde sara sara izliyorum.

Paşa konusuna gelirsek, o yüzüklü ele bakarsak genç birisi olması lazım diye düşünüyorum. Tabi şey de olabilir vurdurtan Paşa, vuran da Akın olabilir. Vartolu'yu da Paşa getirmişti ilk İdris'in evine daha bebekken, onda var bir şeyler ama bakalım. Birilerini yaşatmayı seviyor gibi . Başımızda böyle senarist olduğu için Paşa olsa bile kaliteli bir açıklama beklemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 30 Ocak 2019; 2:41:14 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Yüzbaşı
    355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Bölüm saçmalıktı zaten artık konuşmaya gerek bile duymuyorum dizinin saçmalıklarını, seyirciyle alay edercesine senaryosunu. Benim için hava hoş Puhu'dan boş vaktimde sara sara izliyorum.

Paşa konusuna gelirsek, o yüzüklü ele bakarsak genç birisi olması lazım diye düşünüyorum. Tabi şey de olabilir vurdurtan Paşa, vuran da Akın olabilir. Vartolu'yu da Paşa getirmişti ilk İdris'in evine daha bebekken, onda var bir şeyler ama bakalım. Birilerini yaşatmayı seviyor gibi . Başımızda böyle senarist olduğu için Paşa olsa bile kaliteli bir açıklama beklemiyorum.

Alıntıları Göster

Elden genç biri olduğunu anladı ya , sabır

|
    |

• Yüzbaşı
    355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Çocuk bsg . Her bölüm farklı bir atmasyonla geliyorsun buraya. Sen gitmiyormuydun bu konudan. Biraz erkek ol lafının arkasında dur.
    Kapat şunun sesini Muhittin abiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

|
    |

45 dakikada bitirdim 144 dakikalık diziyi. Konu her zamanki gibi yok. Bomboş bölüm hebele hübele. 2 tane adamı indiremez mi bunlar ya.

Senaya hele mahsun olduğunu bir kerede söyleyip ayıp ettiler . 3 bölüm hakkı vardı söylemeleri için. Şaşırdım gerçekten.

Sırf bir şeyler olur mu diye izliyorum ama olmuyor malesef. Popüler dizi izleniyor diye saçma saçma replikler.

Hele vartolu. Bulmuşsun adamı sıkıyorsun bir tane bekliyorsun. Boşaltsana şarjörü üstüne neyi bekliyorsun yani.

İzliyoruz ama bir beklentim de kalmadı artık. Bilemiyorum altan.
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
4,063
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.