Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.641
Cevap
17
Favori
97.951
Tıklama
Giriş
    355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 742793

Hocam ciddi misiniz ? Şaka yapıyorsunuz dimi uzun zamandır bu forumda takip ettiğim ender insanlardan birisiniz. Gerçekten siz artık foruma yazmayacaksanız benimde burada durma sebebim kalmaz ?
    Yok foruma yazıcam kardeşim ama Çukur forumuna yazmıcam onu demek istiyorum, merak etme bırakmıyorum forumu tamamen.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nguas

Aldığım ani bir kararla diziye veda ettim. Dahada izlersem ve bu foruma girersem namertim.

İşte buna gerçekten dayanamam..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nguas

Aldığım ani bir kararla diziye veda ettim. Dahada izlersem ve bu foruma girersem namertim.
    Hocam nolur gitmeyiinnn.

gidersen git ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anti Fanboy -- 14 Ocak 2019; 16:20:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    4181 Mesaj

Yok hocam biraz eğleniyoruz sadece umarım bir daha yazmaz bu konuya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Fragmanda vuranı celesun gösteriyorlar ama bence celesun rüya görüyor kendisini suçlu hissettiği için.

|
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=GFIE7CbmW0U

aliço
    |
    |
    Bu akşamki bölümde sezon finaline dair ilk defa bir flashback göreceğiz bence. Yukarıdaki fragmanda yamaç evine gidiyor. Düğündeki saldırıdan sonra diye düşünüyorum o sahne. Selim'i kurtaran da Yamaç olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 742793 -- 21 Ocak 2019; 15:40:22 >
    |
    |
    vuran kişinin aliço olduğunu düşünüyorum çukuru ele geçirme vb planlayanında o olduğunu düşünüyorum çünkü çok zeki biri bu kadar iyi planlayabilir bence ve dikkat ederseniz öldürmesine sıkmıyor ağır yaralıyor sadece ancak bu kadar iyi bir nişancı böyle ateş edebilir

Rıza kocaoğlu dizide çok pasif kalmıştı senaristler aktif olması için böyle bir şey yapmışta olabilir

Tamam asker olarak gösterildi ve iyi biri olarak gördük ama Koçovalılara bir düşmanlığı olabilir içerdeki hain de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 21 Ocak 2019; 18:37:35 >
    |
    |

bu heyçana yörek dayanmaz dünyaya ve türkiyeye gelmiş açık ara en iyi dizi Çukurdur daha iyisi yok
    |
    |
    |
    |
    Çiyan vurmuş bi de casus olmuş işte

Çukuru karıştıracak uyuz tip

|
    |

|
    |
    Aliçonun geldiği kısım hariç bomboş bir bölümdü. Bundan sonra asla TV'den izlemem . 10 numara konu var ellerinde batırdılar diziyi bomboş türkü sahneleriyle.

1-) Yamaç efendinin ailesi taranıyo Yamaç efendi ailesi tarandıktan sonra kendi evine gidiyor ne hikmetse insan hastanede olur. Onuda geçtim kendi ailesinde heryerde kan gövdeyi götürdü Yamaç'ın umrunda değil kendi evine geldi yerde kan gördü o etkiledi yukarı çıktı

2-) Selim bileklerini çatıda kesti ama ne hikmetse evin girişinde kan var

SAÇMALIKLAR DANİSKASI = ÇUKUR
    |
    |
    |
    |
    ulen hayat kadını Yıldız bile hastanede Yamaç için beklerken onu çok seven aşkı Sena neden eve gidiyor? neymiş üstünde giysi yokmuş giysi alcakmış. Başlarım lan senin giysine sanki podyuma çıkıp modellik yapcan? kocan orda geberiyo sen millete güzel gözükme derdindesin giysi alıyorsun evden.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: 742793

Aliçonun geldiği kısım hariç bomboş bir bölümdü. Bundan sonra asla TV'den izlemem . 10 numara konu var ellerinde batırdılar diziyi bomboş türkü sahneleriyle.
    Hocam az önce Puhu'dan yeni bölümü bitirdim. Saat 3'te başladığım bölüm 4.09 civarı bitti. Yaklaşık 1 saat 9 dakika falan sürdü. Düşün yani o kadar boş ve gereksiz ilerliyor ki sara sara izleyecek bir şey kalmadı. Bir tek dediğin gibi sondaki rüya sahnesi güzeldi onu izledim kesintisiz.

Nereden tutsan dizi elinden kayıyor. Koskoca Bulgarlar 2 kişiye karşı darma duman oldu hem de bir bölümde. Şaka gibi. Helikopterle gece yarısı kelle fırlatan Bulgarlar ne hikmetse aciz bir şekilde Çukur'da ölümü bekledi. Yahu Ivan denen bunların başlarının Çukur'da ne işi var? Biri bana mantıklı açıklasın varsa sebebi. Bu nedir şimdi? Senarist açık bir şekilde alay ediyor izleyici ile.

Bunun dışında sahneler o kadar çok uzatılıyor ki mesela Çeto'nun Çukur'da yürüye yürüye dolaşması buna bir örnek. Bir kişinin 2 adım atması 5 dakika sürer mi? Hani merak eden varsa ileri aldığım yerlerin başında buralar geliyor.

Artık ileri sarma konusunda uzmanlaştığıma inanıyorum geçtiğim boş bir diyalog sahnesinde ne konuşulduğunu ileri tuşuna seri seri basarken aradaki anlık takılmalardaki 1'er saniyelik sözlerden anlayabiliyorum.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
seo paketleri
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.