Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çukur - Aras Bulut İynemli (3.Sezon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
2.641
Cevap
17
Favori
97.828
Tıklama
Giriş
    355 Mesaj
    Beyler yakın bir arkadaşım senaristin yakın arkadaşı. Senaryoyu görmüş fotosunu çekti bana attı yazanları buraya yazıyorum. Aslında fotoda atardım ama yasal olarak sıkıntı yaşamak istemiyorum.

- Yüzüklü kişi Paşa ( surlarda gizli yaşamasının nedeni onu öldü sanıyolar, görünmemesi lazım ). Yamacı vuran kişi ise Akın Koçavalı, Yamaç ondan kardeş biri dost biri dedi. Ayşe'nin Çeto'yu yaşatma amacıda oğlu Akın'ın karakuzulardan olması ve Çetoyu öldürürse oğlunu indirirler diye korkması.

Orijinalden alıntı: Nguas

Beyler yakın bir arkadaşım senaristin yakın arkadaşı. Senaryoyu görmüş fotosunu çekti bana attı yazanları buraya yazıyorum. Aslında fotoda atardım ama yasal olarak sıkıntı yaşamak istemiyorum.

- Yüzüklü kişi Paşa ( surlarda gizli yaşamasının nedeni onu öldü sanıyolar, görünmemesi lazım ). Yamacı vuran kişi ise Akın Koçavalı, Yamaç ondan kardeş biri dost biri dedi. Ayşe'nin Çeto'yu yaşatma amacıda oğlu Akın'ın karakuzulardan olması ve Çetoyu öldürürse oğlunu indirirler diye korkması.
    köpek suratlı paşayı zaten hiç sevmiyordum inşallah bunlar doğrudurda , vartolu kötü vezirin içinden geçer
    quote:

Orijinalden alıntı: BeylerBeyi35

köpek suratlı paşayı zaten hiç sevmiyordum inşallah bunlar doğrudurda , vartolu kötü vezirin içinden geçer

Alıntıları Göster
    Vartolu boşuna kötü vezir demiyor ona kesin Paşa

Orijinalden alıntı: Nguas

Vartolu boşuna kötü vezir demiyor ona kesin Paşa

Alıntıları Göster
    o değilde eğer , karakuzuların başı paşa ise , akın koçovalıda , yamacı vurduysa , istermisiniz , selimde sultanla paşanın çocuğu olsun paşa hain selim hain , akın hain, ayşe yollu ,karaca yollu normal bi aile değiller
    |
    |
    Beyler yeni fragman efsane olmuş, izledim fenaaa. Yarın yayınlıcaklar ama izlediğinizde pazartesiyi iple çekceniz.
    |
    |
    |
    |

Sena çukurdakiler kavga ederken havaya ateş ediyor, İdris yamaça tokat atıyor fena bir bölümmm geliyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: ne_demek

Puhudan izliyorum. İlk 15 dakika 3 kere reklam girdi ve atlanmıyor da. Bir daha verseydi kapatacaktım.

45 dakikada bitirdim 144 dakikalık diziyi. Konu her zamanki gibi yok. Bomboş bölüm hebele hübele. 2 tane adamı indiremez mi bunlar ya.

Senaya hele mahsun olduğunu bir kerede söyleyip ayıp ettiler . 3 bölüm hakkı vardı söylemeleri için. Şaşırdım gerçekten.

Sırf bir şeyler olur mu diye izliyorum ama olmuyor malesef. Popüler dizi izleniyor diye saçma saçma replikler.

Hele vartolu. Bulmuşsun adamı sıkıyorsun bir tane bekliyorsun. Boşaltsana şarjörü üstüne neyi bekliyorsun yani.

İzliyoruz ama bir beklentim de kalmadı artık. Bilemiyorum altan.
    Ublock kullanın, puhu yv tespit edemiyor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Güzel hikaye yazmışsın, yok senaristin arkadaşıymış falan da.
    Senarist kim desem google bakıp buraya yazarsın.
    Paşa rolünü oynayan adam diziden çıktı başka projelerde.
    Akın denen velet İçeride yıllardır yatıyor.
    Yamaç 10 senedir görmediği akını nasıl tanıyacak?

Atarken biraz destekli atın da civcivler de yesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Nguas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam dizi de hiçbir şey olmamasından kaynaklı bu tip öngörülerin olması gayet normal bence. Herkes bir şeyler olsun istiyor ama olmayınca da böyle şeyler çıkıyor malesef.
    |
    |
    john mclane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lan velet kaybol şu konudan

|
    |
    Nguas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Metin vurdu herhalde
    Çocuğu ile tehdit etmiş olabilirler
    Edit:doğru çıktı

Bu arada mahsun 2 çocukla konuşuyor,birinin saçı tas gibi kesilmiş. Çocuklar metinin eve gidiyor çocuğun saç uzamış hahaha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycho Cepkin -- 4 Şubat 2019; 23:32:11 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Nerenizle izliyonuz yav diziyi

Yamaç, Ersoyun öldüğünü bilmediği için kendisini Ersoyun vurduğunu sanıyor. Bu yüzden neden diyor. Millet çıkmış "Yamaçın tanıdığı biri, o yüzden neden diye soruyor" diyor...
    Bro sana zamanında hatırlatırım demiştim. Bu bölümde yamaç kendisini vuranın kim olduğunu görüyor ve soruyor neden diye?
    Şimdi bende sana soruyorum nerenle izledin?

Gizli kişi tahmin

|
    |

Orijinalden alıntı: III I II III I I

Bro sana zamanında hatırlatırım demiştim. Bu bölümde yamaç kendisini vuranın kim olduğunu görüyor ve soruyor neden diye?
    Şimdi bende sana soruyorum nerenle izledin?

Alıntıları Göster
    Kapak Of The Year.

|
    |
    Puhudan izledim ve uzun zamandir ilk kez bu kadar az sararak gectim, guzel bolumdu..

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    Konunun yaş ortalaması 8...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 5 Şubat 2019; 18:6:33 >
    |
    |

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 11-Victor Moses 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Binbaşı
    1050 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Puhudan izledim ve uzun zamandir ilk kez bu kadar az sararak gectim, guzel bolumdu..
    Puhudan izliyorum bende. Haklısın bende az sardım bu sefer 90 dakika kadar izledim.

İzlerken yanım kalabalıktı 2 kere gözlerim doldu resmen. Diğer bölümler gibi pek bir konusu olmasa da duygusu vardı bu bölüm.

İdris ile selimin konuşması son zamanların en iyi sahnesiydi. Vallahi içim rahatladı biraz. Eziklikten çıkıp bunlara yön verecektir diye düşünüyorum.

Sena da vursun artık şu kuzulardan birisini de rahatlayalım be kardeşim.

İdrisi fena tongaya getirdiler. İdrisin kırılma noktası da orası olacak bence. O da eskiye dönecek gibi.
    |
    |

|
    |
Mobilya Takımları
seo paketleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.