Şimdi Ara

Csgoda kendinizi nasıl geliştirdiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar csgo ya yeni başladım ama kendimi nasıl nerde geliştirmem gerek bilmiyorum bana yardımcı olabilicek varmı

• önceden cs 1.6 oynadıysan benim gibi zorlanırsın ben bi basladım cs go ya kasmadan dolayı oynayamadım
    ama önce medium botlarla oyna hs(kafadan) çakmaya çalıs sonra rekabetçi(tdm gibi) oyna önce 1 hafat botlarla ( zorluk derecesini yükselt hergün) sonra online de rekabetçi oyna 1 hafta sonra defuse modda oynarsın :)))))))))
  • rekabetçi sistemine bi süre bulaşma.bol bol ölüm maçı oyna ve ölüm maçlarını sadece m4 ve ak47 ile oyna.yani ana silahları tanı aimini geliştir gerisi gelir zaten.ayrıca oyun ayarların çok önemli.elini baştan alıştırman senin yararına olur misal oyunu ciddi anlamda geliştirmek isteyen insanlarda bir süre sonra milletin cfg lerini (oyun ayarı) arayıp denemeye falan başlarlar ne bileyim sensivity düşürmeye başlarlar bunlar alıştıktan sonra çok zor gelir.baştan kendi ayarlarını oturt bu şekilde devam et.

ayrıca 2k ya yakın saatimi gömdüm bu oyuna ama bana sorarsan çok yanlış zamanda başlamışsın oyun hileden geçilmiyor.hile yoksa bile takımında rus ve türk görünce alt f4 ü koyup çıkasın geliyor falan filan uzar gider, kanser durumda yani :) bol şans şimdiden :)
  • iyi oynayanların %99 u ya yıllardır cs oynayanlar ya da uzun zamandır diğer fps shooter oyunlarda uzun tecrübesi olanlardır. sıfırdan başlıyorum dersen hiç bulaşma derim, ayrıca hilecisi trolleri hep var , ortamı berbat bir oyun
  • En iyi çözüm Dm oynayacaksın bol bol . Stream izleyip flash smoke alıştırması yapıcaksın .
  • Yıllarca oynayıp tecrübe edinmen gerek yavaş yavaş alışırsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle main silahının ve oyun içinde ki rolünü belirle derim dostum ondan sonra ona uygun bulduğun silahla antreman mapleri var atölye de bulabilirsin mapleri her gün düzeli olarak aim çalışarak kendini geliştirebilirsin bunun yanı sıra bomba mapleri var onlara da bakmanı tavsiye ederim
  • atölyede aim geliştirmek için mapler mevcut, o maplerde kendini geliştirebilirsin
  • Bu iş tecrube istiyor. Ben cs 1.3'ten beri oynarım...Cs go ilk oynadığım zaman zorlanmıştım. Çünkü diğer sürümlere göre aim olayı daha bir tecrübe istiyor. Bunun için kullandığın pc ekipmanları iyi olmalı. Daha sonra aim'ini geliştirmek için ölüm maçlarına gir. Taktik, ve zeka, yani tecrube olayını da geliştirmek için public serverlarına gir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meaninglessname

Bu iş tecrube istiyor. Ben cs 1.3'ten beri oynarım...Cs go ilk oynadığım zaman zorlanmıştım. Çünkü diğer sürümlere göre aim olayı daha bir tecrübe istiyor. Bunun için kullandığın pc ekipmanları iyi olmalı. Daha sonra aim'ini geliştirmek için ölüm maçlarına gir. Taktik, ve zeka, yani tecrube olayını da geliştirmek için public serverlarına gir.

Hocam şimdilik aim mapinde 30 dakika 1 saat arasi geçirdikten sonra dm giriyorum 4-5 tane sonra spray mapinde ak ve m4 le çalışıyorum sonra gene dm giriyorum ama merak ettiğim profosyoneller nasıl çalışıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu cs go dan ne anlıyorsunuz cidden anlamıyorum.Bf1 falan oynasanıza gerçekten eskiden öyle böyle oynatırdı da artık cs oyunlrı çok boş geliyor.Sanki internet kafe zamanı oyunuymuş gibi şimdi oynamak saçmalıkmış gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şu cs go dan ne anlıyorsunuz cidden anlamıyorum.Bf1 falan oynasanıza gerçekten eskiden öyle böyle oynatırdı da artık cs oyunlrı çok boş geliyor.Sanki internet kafe zamanı oyunuymuş gibi şimdi oynamak saçmalıkmış gibi geliyor bana

hocam basitliği ve haritaların dizaynının çekiciliği çok güzel. bakalım ben de alalı 4 ay falan oluyor oyunu yaklaşık bi 7 senedir falan oynamıyordum 4 aydır alışmaya çalışıyorum. inşallah nova olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghimox

quote:

Bu iş tecrube istiyor. Ben cs 1.3'ten beri oynarım...Cs go ilk oynadığım zaman zorlanmıştım. Çünkü diğer sürümlere göre aim olayı daha bir tecrübe istiyor. Bunun için kullandığın pc ekipmanları iyi olmalı. Daha sonra aim'ini geliştirmek için ölüm maçlarına gir. Taktik, ve zeka, yani tecrube olayını da geliştirmek için public serverlarına gir.

Hocam şimdilik aim mapinde 30 dakika 1 saat arasi geçirdikten sonra dm giriyorum 4-5 tane sonra spray mapinde ak ve m4 le çalışıyorum sonra gene dm giriyorum ama merak ettiğim profosyoneller nasıl çalışıyo

Profosyoneller genelde bu oyunu takım olarak oynarlar. Gün içerisinde en az 8 saat birlikte aynı evde CS:GO kasarlar. Yani ciddi anlamda bu oyunu profosyonel olarak oynamak istiyorsan kendine bir takım kurmalısın. Ama malasef bir takım şeyler ülkemizde sınırlı. Mesela turnuvalar berbat. Bizim ülkemizde turnuvalar genelde internet cafelerde yapılır. Ama yurtdışında bu bambaşka bir olay :) Herneyse, bireysel olarak kasmak istiyorsan, yani zevk için, tabi aynı zamanda kasmak istiyorsan önce aim'ini geliştir. Spray çok önemlidir. Steam MM kasmak yerine Esea ligini kasabilirsin. Belki orada bireysel olarak bir yerlere gelebilirsin, ve ünlü bir takımda yer alabilirsin. Neden olmasın ? Ama çok çalışmak gerek bunun için...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ghimox

quote:

Profosyoneller genelde bu oyunu takım olarak oynarlar. Gün içerisinde en az 8 saat birlikte aynı evde CS:GO kasarlar. Yani ciddi anlamda bu oyunu profosyonel olarak oynamak istiyorsan kendine bir takım kurmalısın. Ama malasef bir takım şeyler ülkemizde sınırlı. Mesela turnuvalar berbat. Bizim ülkemizde turnuvalar genelde internet cafelerde yapılır. Ama yurtdışında bu bambaşka bir olay :) Herneyse, bireysel olarak kasmak istiyorsan, yani zevk için, tabi aynı zamanda kasmak istiyorsan önce aim'ini geliştir. Spray çok önemlidir. Steam MM kasmak yerine Esea ligini kasabilirsin. Belki orada bireysel olarak bir yerlere gelebilirsin, ve ünlü bir takımda yer alabilirsin. Neden olmasın ? Ama çok çalışmak gerek bunun için...

Rankleri tam olarak bilmediğim için şöyle söylicem globalın 2 alt rankindeki arkadaşım yeni esea aldı ben daha novayım spray yapmasını yeni yeni öğreniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

şu cs go dan ne anlıyorsunuz cidden anlamıyorum.Bf1 falan oynasanıza gerçekten eskiden öyle böyle oynatırdı da artık cs oyunlrı çok boş geliyor.Sanki internet kafe zamanı oyunuymuş gibi şimdi oynamak saçmalıkmış gibi geliyor bana

hocam basitliği ve haritaların dizaynının çekiciliği çok güzel. bakalım ben de alalı 4 ay falan oluyor oyunu yaklaşık bi 7 senedir falan oynamıyordum 4 aydır alışmaya çalışıyorum. inşallah nova olabilirim.

Selamlar,

Nova olmada bir şey yok. Arkadaş grubunla girdiğinde ve kastığında oluyor. Nova 4 den sonrası sıkıntı. Yüksek ranklı adamlarla bir kaç maça gir, ne demek istediğimi anlarsın ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.