Şimdi Ara

CS:GO Güçlü Pc Düşük Fps Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba, sistemimden bahsedeyim;
    Ekran Kartı : Sapphire R7 250X GDDR5 2 Gb 128 Bit Directx12
    Ram : 6Gb DDR3 1333 Mhz
    İşlemci : Intel Core 2 Duo E8400 3.00 Ghz
    Harddisk : 250 GB
    İşletim Sistemi : Windows 7 64 Bit

Bilgisayarım bu ayrıca ekran kartı ayarlarından dikey yenilemede kapalı, Oyun ayarlarını en düşüğe çekip 640*480 yapıyorum aldığım fps min 50 max 120(adam olmadığında) bütün ayarları very high ve high yapıyorum görüntüyüde 1280*1024 yapıyorum(monitör bu kadar destekliyor :)) aldığım fps değişmiyor.

Denediğim Çözümler : Driverlarımı Güncelledim - 2 Kere Format Attım - Antivirüs Programını devre dışı bıraktım - Windows Uptade Güncellemelerini yaptım

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

EDİT: Sniper Ghost Warrior 2 - The Elder Scrools 5 Skyrim - F1 2015 En yüksek ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum
    İnternette Kartın performans testi var, GTA 5'de 1920*1080 Yüksek ayarlarda 30 fps veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoman24 -- 30 Ağustos 2016; 23:54:27 >

• CS GO işlemci istiyor sendede işlemci gg :)
  • hocam işlemci fiyatlarıda çok pahalı ya :) babam bilgisayarcı işlemcin o oyuna yeter diyor :)
  • Ayrıca en düşük ayarlarda ve en yüksek ayarlarda aynı fps vermesi garip değilmi?
  • turkoman24 T kullanıcısına yanıt
    Baban almamak için öyle demiş.
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    :):)
  • Güçlü Pc Düşük Fps Sorunu nasıl böyle bir kanaata vardın hacı Güçlü pc ? ekran kartın şuan alt sınıf diyeceğimiz bir şey işlemci zaten arkadaş demiş çöp ramlar cl9 1333Mhz çöp 250 gb hd eminim oda ssd değildir çöp yani güçlü ps değil bu günümüz şartlarında çok düşük bir sistem csgo rahat oynamak istiyorsan 3 bin orta sınıf bir pc gider 5 bine de kral toplarsın
  • birde düşük görüntü ayarları fazladan fps vermez daha çok işlemciye yüklenir yüksek görüntü ayarı ve ultra ayarlara getirirsen karta yüklenmeye başlar hafiften ben her şeyi ultraya alıyorum full hd yapıyorum max %33 yükleniyor ekran kartına yani cs go da işlemci şart çözünürlük düşürmek fayda etmiyor daha çok yoruyor işlemciyi
  • işlemci leş moruk. Babana söyle benimki gibi bir sistem toplasın sana. Ekran kartını rx480 alabilirsin

Edit : Şimdi baktım da gtx 970 de rx480 fiyatına gelmiş hemen hemen bu durumda gtx 970 diyorum veya gtx 1060

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QuelTaLas -- 31 Ağustos 2016; 15:49:24 >
  • Açıkçası Önceki Sistemim Harici 10 Board Ekran Kartı 2Gb Ram di Anca Buna gücüm yetti Cs:Go için yeterli olabileceğini düşündüm :) Neyse diğer yeni nesil oyunlarda gayet rahatım 70 fps e razı gelcez artık Bu arada Ekran Kartı SSD :)
  • Minimum Sistem Gereksinimleri

Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz veya AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ işlemci

Nvidia GeForce GT 420 veya AMD Raedon HD 6450 ekran kartı

1 GB RAM

Windows Xp 32 bit

Direct X 9

7.6 GB boş alan

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel Pentium Dual Core E5700 3Ghz veya AMD Phenom 8750 Triple-Core işlemci

Nvidia GeForce GT 630 veya AMD Raedon HD 6670 ekran kartı

2 GB RAM

Windows 7 32 bit

Direct X 9

7.6 GB boş alan

Oyunun istediğide bu kadar asllında :?
    60 fps oynayacaksan yeter.
  • Peki Cevaplarınız için teşekkürler :) en iyisi işlemci almak amd mi önerirsiniz intelmi? 400-450 tl ye kadar
    Anakartıda değiştirmen gerekicek amd pahalıya gelir. 100 liraya bir intel anakart ve 2500k alabilirsin 400 liraya falan hallolur.
  • Olm billur mu geçiyosunuz bizimle güçlü pc falan. csyi oynayabildiğine şükret

Intel her türlü performansta daha önde ama paran yoksa amd almak zorundasın
  • İbrahim Kaypakkaya kullanıcısına yanıt
    Anakart G41 M Combo :) Bu arada Powersup 400W sıkıntı olmaz heralde cevap için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Eren-

Olm billur mu geçiyosunuz bizimle güçlü pc falan. csyi oynayabildiğine şükret

Intel her türlü performansta daha önde ama paran yoksa amd almak zorundasın

Güçlü Pc derken Cs:Go için öyle dedim yanılmışım :)
    Sıkıntı olur i5 takamazsın 775 pin anakartın var.
  • Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim emlak işiyle uğraşıyorum şu an:) bir daire satarsam inşallah 2-3 takviye daha yaparım kasaya
  • Konuyu hortlattığım için özür dilerim ancak iyice sinirlerim bozuldu bilgisayarım aşırı ısınmaya başladı.Bilgisayarımı yeniliyorum 500-600tl bir bütçem var.
    İşlemci olarak bunu düşünüyorum: AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Önbellek 95W 32nm İşlemci
    Anakartı değiştirmeyi düşünüyorum, şuan elimdeki MSI G41M-P33 Combo Intel G41 Soket LGA775 DDR2 / DDR3 VGA Anakart kart bu.
    Açıkçası anakarttan hiç anlamadığım için max 300tlye önerebileceğiniz bir kart varsa yorumlarınızı bekliyorum.Eğer kart iyiyse değiştirmeye gerek yoktur.
    Ram olarakda şayet anakartı değiştirirsem Kingston DDR3 8GB 1866Mhz Hyperx Fury Memory Ram (HX318C10FW/8) bunu almayı düşünüyorum

Açıkçası fazla anlamadığım için sizin yorumlarınızı bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.