Şimdi Ara

Cs Go Fps Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
12.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steam indiriminden Cs go aldım bugun yükledim ayarları yaptım en düşük ayarlarda aldığım fps max 60 geçmedi. Driver sildim tekrar yükledim olmadı catalyst control'den yüksek performans seçili yinede fps yükselmedi. Kafayı yedim sabahtan beri uğraşıyorum. Yardımcı olunda çözelim şu sıkıntıyı arkadaşlar.

Sistem özellikleri : Intel® Core™ i5 İşlemci 3230M / AMD Radeon™ HD 8750M / 8 GB DDR3 Sistem Belleği

Ayarlar
     Cs Go Fps Sorunu

Fps
     Cs Go Fps Sorunu

• valla sistem kaldırmıyo diyemeyiz. donanım güzel. 8 yıllık pc ile ben bile 90 fps alıyorum. steam resmi forumlarında bununla alakalı bir konu vardı. oradan bir göz gezdir istersen.
  • immeLmann kullanıcısına yanıt
    Herşeyi denemedim ama maalesef fps yükselmedi bir türlü. Artık en son çare kara düzen format olacak.
  • Ekran kartı driver güncel mi?
    bende de i5 635m dizüstü var 50-100 arası fps

birde doku filtreleme modunda iki doğrusal süzme varsa onu seçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wannabe -- 3 Aralık 2014; 15:57:14 >
  • Wannabe W kullanıcısına yanıt
    Driver guncel. Dediginizi yaptim sonuc ayni. 30-40 arasi fps.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı özellikler 4gb ram i olan Hp notebook da daha iyi ayarlarda cs source oynamıştım publicte 100 ün altına inmiyordu fps.
  • beyaz yazılı fps falan nerden açılıyor yoksa bir proğram mı bilgim yok bilen var mı ?
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Net_graph 1 yaz konsola

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackLean

Net_graph 1 yaz konsola

Teşekkür ederim.
  • laptop güç tasarrufunda falan mı?
  • alakalı diye burda sorayım. monitörün hertz inden fazla fps almanın bi yararı var mıdır?
  • Ekran karti ayarlarina girip her ayari performansa cek.
  • Entropi Canavarı kullanıcısına yanıt
    Hayır değil. Ayrıca hepsini performans yaptım. Değişen bir şey olmadı.
  • diğer oyunlarda nasıl peki?
    ekran kartı yerine işlemci deki grafik kartını kullanıyor olmasın? (HD 3000 falan heralde)
    ekran kartnın oyun içinde çalıştığından emin misin?
    Diğer oyunlarda normal. İşlemci grafiği çalışmadığına eminim catalyst controlden seçtim yüksek performansta çalışıyor oyun.
  • peki amd catalyst de oyuna göre özel ayar yapma bölümü var mı?
    nvdia da belirli bir oyuna nvidia kontrol panelinden oyunun grafik ayarlarını yapabilirsin. amd de de böyle bir seçenek varsa cs ye özel, performansı max, kaliteyi min olacak şekilde özel bir ayar yapabilirsin
    nvidia'daki o bahsettiğin ayarlar önemli değil ayarlarla uğraşmak istemeyen kullanıcılar için yapılmış saçma bişey

fps_max 59 komutunu deneyin faydası olabilir en önemliside güç seçeneklerinden yüksek performans seçili olsun
  • Denemediğim şey kalmadı bütün ayarları yaptım olmadı. Bugün format atıcam artık yapacak birşey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackLean

Denemediğim şey kalmadı bütün ayarları yaptım olmadı. Bugün format atıcam artık yapacak birşey yok.

Atınca banada bi haber et. Bende haftalardır düşük fps oynuyorum çözememiştim. En sonunda bırakmıştım.
  • ns.xombe kullanıcısına yanıt
    Sistem özelliklerinden kaynaklanabilir. Format atim haber veririm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.