Şimdi Ara

Crucial Ballistix 3200 MHz DDR4 DRAM (2x8GB) 63$

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyatı TR'ye göre uygun gibi geldi bir çift aldım. Değerlendirmek isteyenlerin bilgisine

https://www.amazon.com/gp/product/B083TRRT16/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

• Fiyat gayet güzel nasıl alnıyor peki yurt dışından :)

bende adata spectrik aldım bu daha uygun herhalde amdlere

• 63 dolara satın aldıktan sonra Türkiye'de ürünü elimize alırken ne kadar vergi ödüyoruz
  • ukiranta kullanıcısına yanıt
    Vergi dahil fiyatı o zaten hocam esktra vergi ödemiyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukiranta

63 dolara satın aldıktan sonra Türkiye'de ürünü elimize alırken ne kadar vergi ödüyoruz

Nakliye ve Ücret Ayrıntıları

Fiyat367,96 TLAmazonGlobal Kargo+58,39 TLTahmini İthalat Ücreti Depozitosu+85,27 TL

Toplam511,62 TL

• Çok teşekkür ederim dostlar , aliexpress te , minimum 16 tl lik ekstra vergi çıkmasından sebep , aynı sistemin amazonda da olacağını düşünmüştüm . Tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Nakliye ve Ücret Ayrıntıları

Fiyat367,96 TLAmazonGlobal Kargo+58,39 TLTahmini İthalat Ücreti Depozitosu+85,27 TL

Toplam511,62 TL

Alıntıları Göster

Ekleme: Ödeme ekranında Usd seçin banka kurunuza göre daha az ücret öderseniz.Tl ile kuru yüksek alıyor amazon.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt

Vergiyi satın alırken ödüyorsunuz. Gümrük işlemleri sizin adınıza Amazon tarafından halledilip kapınıza kadar geliyor. Ekstra ödeme yapmıyorsunuz.

TL yerine USD seçerseniz ödeme ekranında Amazon'un kuru değil bankanızın kuru geçerli olur. Daha uyguna gelmiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Vergiyi satın alırken ödüyorsunuz. Gümrük işlemleri sizin adınıza Amazon tarafından halledilip kapınıza kadar geliyor. Ekstra ödeme yapmıyorsunuz.

TL yerine USD seçerseniz ödeme ekranında Amazon'un kuru değil bankanızın kuru geçerli olur. Daha uyguna gelmiş olur.

Biliyorum hocam acemi değilim Arkadaşa vergi ve kargo sitemini göstermek istedim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 27 Kasım 2020; 12:55:42 >
  • Peki bu ürünlerin Türkiye'de satılan Ramlerden bir farkı yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 adet alımda 800 civarına gelir.

Edit: 935 civarıymış yanlış görmüşüm  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingolas -- 27 Kasım 2020; 13:15:5 >
  • cingolas kullanıcısına yanıt

O nasıl oluyormuş? Böyle birşey yok?

Editine edit: 935 demişsin öyle de değil 980TL civarına geliyor. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pointlessaeva -- 27 Kasım 2020; 13:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Ekleme: Ödeme ekranında Usd seçin banka kurunuza göre daha az ücret öderseniz.Tl ile kuru yüksek alıyor amazon.

Alıntıları Göster

Yorumunuzu dikkate alarak dolar üzerinden tekrar sipariş ettim hocam. Teşekkür ettim

• pointlessaeva P kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam sepette EUR seçili kalmış 100 euro'yu dolar olarak hesaplamıştım o yüzden hesap şaştı edit de üstün körü oldu  

USD seçin Bankanın kuru Amazon'dan daha iyi.

• İş bankası kartımda 513 tl olarak bekleyen işlemlerime düştü ürün

• haber için teşekkürler 972,34TL çekti garanti bonus...

• niyatovic kullanıcısına yanıt

Bende 2 tane 975TL çekti bonus hayırlı olsun :)

• pointlessaeva P kullanıcısına yanıt
    2 tanede 140 dolar oluyor sanırım 1100 tl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.