Şimdi Ara

Creed (2015) | Sylvester Stallone (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film güzeldi. Ama puanı biraz abartı olmuş gibi.

• Evet haftalardır korsanı netten bulunup izlenebiliyor ama Stallone ve Rocky hayranıysanız bu filmi sinemada izlemelisiniz.Korsanını izlemiş olsanız bile gitmelisiniz.Stallone kaç film daha çevirebilecek.Rocky Balboa'yı kaç kez daha beyazperdede izleyebileceksiniz?

Cuma günü salonlara...........

Not:İçinde yaklaşık 4 dakika süren kesintisiz ve tek kamerayla çekilmiş bir plan sekansı mevcut.Sahne o kadar etkileyici ki şimdiden klasikler arasına girdi bence.Üstelik bu bir boks sahnesi!Sırf bunun için dahi sinemada izlenir bu film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DefinitioN* -- 6 Ocak 2016; 12:19:47 >
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Ama verdiği mesaj çok güzel: Gerçek güç ne kadar kuvvetli olduğun değil, her düştüğünde tekrar ayağa kalkabilmektir. Hayatımızda da böyle olmalı değil mi?
  • Flimi izledim.
    Hayata dair verilen mesajlar için:10/10
    Flim olarak:7.5/10
    İzlenilebilirlik:7.5/10
    Konu:8.5/10
    Box sahneleri:8/10

Özet:İzlenilebilir.Ben çok sevdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerezlik film fakat Stallone her zamanki gibi döktürmüş.
  • Film kötü olsa bile nostalji için izlenir bu film ki film oldukça iyi sanırım en kısa sürede izleyeceğim ben de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben taktım bu oğlu olma muhabetıne )) keşke torunu olsaymıs nasıl oğlu olabılır kı)))

• Rocky 5 ile aynı seviyede kötü. ruh yok filmde.
  • Aslında Mickey'nin Rocky'ye verdiği taktikti o, Clubber Lang'i ilk başta yordu sonra maçı kazandı. Bence en güzel olanlar II,III ve IV'dür, Rocky VI bile idare ederdi ama bu sefer eski tadı veremez artık, yine de Sylvester Stallone'nin hatırına izlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Aslında Mickey'nin Rocky'ye verdiği taktikti o, Clubber Lang'i ilk başta yordu sonra maçı kazandı. Bence en güzel olanlar II,III ve IV'dür, Rocky VI bile idare ederdi ama bu sefer eski tadı veremez artık, yine de Sylvester Stallone'nin hatırına izlenir.

Ben eskiden 1.filmi o kadar sevmezdim ama gün geçtikçe seri içerisindeki favori filmim haline geldi. 3. ve 4. filmler zaten eski atari salonlarındaki arcade tarzı oyunlara benziyor ama kendini bir şekilde izlettiriyor. Tam bir motivasyon kaynağı.
  • Cinemaximum fazla kopya almamış sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film, bugün itibariyle ülkemizde vizyona giriyor..

Creed (2015) | Sylvester Stallone
  • Filmi izledim korsan olarak puanı çok yüksek güzel bir film ama rocky serisi kadar güzel değil bence. Ayrıca bu çocuk ne kadar başarılı olmuşta filmini çekmişler anlamadım. Biraz araştırdım netten süper bir geçmişi yok sadece babası ve rocky var.
  • Adana cinemaximum da yok galiba.

Neden böyle bişe yapmışlar anlamadim

• Maalesef birçok ilde vizyona sokulmamış.Bu film bunu haketmiyor.
  • Eskiye selam çakan güzel bir film. Aşırı bir beklentiye girmeye gerek yok

• Rocky serisi kadar sağlam bir film olmuş. İtalyan aygırını veteran olarak izlemek iyiydi. Reyiz fena yaşlanmış sonlara doğru karadeniz de balıkçı teknesinden fırlamış gibiydi.
  • Çok sağlam filmdi be 8\10

• Hey gidi rocky hey. Film benim gibi rocky serisiyle büyümüş olanlar için çok güzeldi ve çok dramatikti. Rocky olmuş micky. ben mutlaka seyredin derim. Stollone yardımcı oyuncu dalında oscar alırsa şaşırmam.film güzeldi duygusaldı ve çekim teknikleri açısındanda iyidi.

• Bende dün gittim (Ve evet bu kadar az sinemada vizyona girmesini bende anlamadım) ve bayıldım! 10 üzerinden 8-8.5 puan eder benim gözümde.Efsaneye yeni bölüm açmayı becermişler :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.