Şimdi Ara

Creed (2015) | Sylvester Stallone (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film Samsun'da gösterime sokulmadı.Hatta Birçok ilde vizyon bulamadı.8-9 tane ilde gösteriliyor.Böylesini ilk defa görüyorum.Aşağıdaki mail cinemaximum sinemalarıyla iletişim için.Mail atarak gösterim sayısını artırma ihtimalimiz olabilir.

info@marssinema.com

0 (212) 281 01 42
  • *DefinitioN* kullanıcısına yanıt
    Hakkaten onları kim yönetiyor cok enterasan daha önce erzurumda geçen senenin hiç bir oscar adayı yayınlanmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rocky seriisini bitirdim. yakında izleyeceğim filmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi dün sinemada seyrettim.
    IMDB puanı beklentimi çok yükseltmişti ama fakat puana karşın beklentimi karşılamadı.
    Bana göre Rocky Balboa filminden daha iyi değildi.

Zayıf kalan yönleri, geçmiş filmdeki sahnelere göndermeleri daha çok beklerdim, belki görüntüler, anılar vs vs.
    Daha fazla dram bekliyordum.
    Rocky serisine nazaran film müzikleri çok vasattı.

Pauli'nin ölümü üzdü, antrenörü Duke hiç gözükmedi ona noldu?

Devamı çekileceğe benziyor. Diğer filmlerin daha iyi olacağını ümit ediyorum.

Mantık: 6/10
    Balbao için 7/10
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DefinitioN*

Evet haftalardır korsanı netten bulunup izlenebiliyor ama Stallone ve Rocky hayranıysanız bu filmi sinemada izlemelisiniz.Korsanını izlemiş olsanız bile gitmelisiniz.Stallone kaç film daha çevirebilecek.Rocky Balboa'yı kaç kez daha beyazperdede izleyebileceksiniz?

Cuma günü salonlara...........

Not:İçinde yaklaşık 4 dakika süren kesintisiz ve tek kamerayla çekilmiş bir plan sekansı mevcut.Sahne o kadar etkileyici ki şimdiden klasikler arasına girdi bence.Üstelik bu bir boks sahnesi!Sırf bunun için dahi sinemada izlenir bu film.

+1

• Valla güzel film cok güzel

Fakat apollo karısı daha uzun boylu degıl mıydı ?
    Hanı daha uygun bırını secebılırlerdı daha yaslı olması gerekırdı ama buna gore de creed oğlu degıl torunu olması gerekırdı ))

• Filmi çok beğendim. Ringe çıkma sahneleri süper çekilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raznurk

Filmi çok beğendim. Ringe çıkma sahneleri süper çekilmiş.

Hah çok iyi hatırlattın hocam.
    Filmi izlerken kendi içimden geçirmiştim.
    Gerçektende ringe çıkışlar çok çok iyi idi, tek Parça çekilmiş, uzun tutulmuş. Beni filmin içine çektiği sahnelerden biri idi.

• LSG L kullanıcısına yanıt
    Aynen gece hafif uykulu filme dalıp gittim. creedin ringe çıkışında sağa doğru dönerken filmin içine gömülmüşüm. ne yapmış bu yönetmen böyle dedim geri sardım. odada bir iki vuruş sahnesinden conlanın ringe geliş sahnesine kadar hiç kesilmemiş. müzik, yürüyüş, kamera açısı, rocky ve creedin hareketler falan kusursuz çekilmiş. son zamanlarda bu teknik yönetmenler arasında giderek yaygınlaşıyor ve sinemaya çok ayrı bir tat katıyor. Umarım artarak devam eder..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raznurk -- 12 Ocak 2016; 23:12:22 >
  • Bu film neden çok az salonda gösteriliyor? Koskoca Istanbul Anadolu yakasında bile sadece 3 sinema da gösterimde.

• Rocky serisi benim için efsanedir, yeri çok çok ayrıdır. Creed'i görünce heyecanlanmadım değil. İstanbul'a gelince mutlaka izleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LSG

Filmi dün sinemada seyrettim.
    IMDB puanı beklentimi çok yükseltmişti ama fakat puana karşın beklentimi karşılamadı.
    Bana göre Rocky Balboa filminden daha iyi değildi.

Zayıf kalan yönleri, geçmiş filmdeki sahnelere göndermeleri daha çok beklerdim, belki görüntüler, anılar vs vs.
    Daha fazla dram bekliyordum.
    Rocky serisine nazaran film müzikleri çok vasattı.

Pauli'nin ölümü üzdü, antrenörü Duke hiç gözükmedi ona noldu?

Devamı çekileceğe benziyor. Diğer filmlerin daha iyi olacağını ümit ediyorum.

Mantık: 6/10
    Balbao için 7/10

Kesinlikle katılıyorum Duke aradı gözler,kulaklarda gonna fly now bekledi antrenmanlarda,geçmişe gönderme,nostalji 6da daha coktu. Devamı geliyormuş 2017 de zannedersem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zidaneee -- 16 Ocak 2016; 9:49:23 >
  • Rocky müptelası olarak filmi severek izliyordum ta ki
    Rocky kanser olana kadar, ondan sonra keyfim kaçtı. Lan ne gerek vardı arkadaş adamı kanser yapacak. senariste çok sövdüm.

Bunun dışında genç Creed'in sert bir yumruk alıp yerde baygın yatarken film şeridi geçmesi ve en son babası ve rocky'i gördükten sonra cin çarpmış gibi bir anda ayağa fırlaması muazzamdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 18 Ocak 2016; 9:20:42 >
  • Her filmini en az 3 kere izlemişimdir rocky serisinin.Bunun neden rocky 7 diye çıkarmamışlar anlamadım :) elbette izliyeceğim ama rocky anakarkter olmadığı için çok zevk vermicektir diye düşünüyorum
  • daha önce de çekilmemişmiydi böylebir film ? Oğlunu mu ne eğitiyordu ?
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    5. filmi diyorsan Tommy Gun diye bir elemanı eğitiyordu oğlunu değil.
  • Bu filmin müzikleri hiç hoşuma gitmedi. Rocky filmlerinin klasik müziklerini kullanmaları lazımdı. Sadece bir sahnede eski müziği kullanmışlar, orada da yeni müzikle harmanlamaya çalışıp batırmışlar. Film kötü değil ama Rocky müzikleri ile çok çok daha iyi olabilirdi.

• BluRay geldi.
  • Kasım da ABD de vizyona girdi film doğal olarak net e de düştü. Ocak 08 de Türkiye de vizyon gördü o da Antalya ya teşrif etmedi.Saçma sapan türk filmlerinin hepsi vizyon gördü ama Creed i sokmadılar vizyona. Azmettim bekledim şükür bluray düştü. Beyaz perde de izleyemedik ama artık bluray izleyeceğiz.
  • Filmi herkes izlemeli gerçekten güzel bir filmdi tek keşkem geçmişe donuk daha fazla sahne olmasını isterdim yine de ringe çıkışlar yetti gerçekten

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.