Şimdi Ara

CREATİVE ZEN STONE PLUS 2 GB İNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
26.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ufo

Ben olsam alırım.

Yerinde olsam alırım demiyorum ama dikkat et. İhtiyaca göre değişir tutumun. Bugün ben alsam gene bunu alırım bakıyorum daha da ucuzlamış çünkü..

İhtiyaç ve istediklerinizi iyi belirleyip ona göre alın derim. .

cowon a baktım süper ama baya eleştirmişler sora iriver var mükemmel ama onuda eleştirmişler çok kararsız kaldım yaw
  • I river her parçası ve yazılımı kaliteli bir üründür ama çok pahalı yav.

Bir de telefonlara bakın Sony Walkman serisi birçoğunun ihtiyacını karşılayacak seviyede..
  • iriver ankarada nerde vardır teknosada yok galiba?
  • yeni bir sürüm çıkmış. creative alay ediyor sanki bizimle (yani bir öncekini alanlarla) ! ya da türkiye'ye getiren ithalatçılar..bu sürümde hoparlör eklenmiş.. radyodan kayıt eklenmiş..batarya süresi 20 saate çıkarılmış..ve aramadığım yer kalmayan kılıf ile clips paketin içinden hediye olarak çıkıyor !

ne de güzel !

resmi sitesinde göremedim ama satışta..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd50732

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerbuga -- 23 Mayıs 2008; 14:49:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerbuga

yeni bir sürüm çıkmış. creative alay ediyor sanki bizimle (yani bir öncekini alanlarla) ! ya da türkiye'ye getiren ithalatçılar..bu sürümde hoparlör eklenmiş.. radyodan kayıt eklenmiş..batarya süresi 20 saate çıkarılmış..ve aramadığım yer kalmayan kılıf ile clips paketin içinden hediye olarak çıkıyor !

ne de güzel !

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd50732

Başlıkta ilk mesajda incelenen aletle verdiğiniz linkteki ve özellikleri tamamen aynı..

• hayır aynı değil. farklar şöyle..

batarya süresi : 8-9 saat - 20 saat
    dahili hoparlör : yok- var
    radyodan kayıt : yok -var
    pakette kılıf ve klips: yok - var
  • Öncekinde de radyodan kayıt var yukardaki üründe.

Batarya süresi atmasyon 20 saat filan değil. Olamaz da. Göz var izan var.

DAhili hoparlör için de aletin ağırlığına bakmanızı öneririm 20 gram zaten alet yok öyle bişey hoparlör vs...

Paketten kılıf çıkıyor klips de çıkıyor.

Ürünler aynı
  • quote:

Öncekinde de radyodan kayıt var yukardaki üründe.

DAhili hoparlör için de aletin ağırlığına bakmanızı öneririm 20 gram zaten alet yok öyle bişey hoparlör vs...

Ürünler aynı

dahili hoparlör var bu kadar ses kulaklıktan gelmiyor heralde
  • Bir tekno markete gidince sorun görevliye nerdeymiş dahili hoparlör göstersin size
  • Arkadaşlar bende aldım bu aleti ama henuz çalıştıramadım.. Alalı 1 saat falan oldu, bendede şarjı 99 gösteriyo ama açma tuşuna bastığımda kulaklıktan bi tıkırtı sesi gelio ve açılmıyor.

Şimdi bikaç sorum olacak ;

Bu aletten sarj halindeyken müzik dinlenir mi ?

Çalışması için full şarj mi olması lazım ilk başta?. Çunku hızlı başlangıcta ilk once tam şarj edin yazıyodu.. 1 saattir sarjda hala aynı sorun devam ediyor..

Bi arkadaşta daha aynı sorun varmış sanırsam

Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Öncekinde de radyodan kayıt var yukardaki üründe.

Ürünler aynı

kardeş ben bu ürünü şubat ayında aldım mavi'den. o zamanlar satılan her yerde üstte saydığım özellikler yoktu.klips de çıkmıyordu.. ve ilk mesajdaki fotoğrafları da ben çektim. sen diyorsunki radyodan kayıt var kılıf da çıkıyor ama hoparlör yok. o zaman seninki de başka bir sürüm. anlamadım bu işi..

radyodan nasıl kayıt yapıyorsun anlatabilir misin ?

20 saat niye olmasın ayrıca. ipod un var.

sanırım linkteki fotoğraflara bakmadın. hoparlörün resmi var.

http://images.hepsiburada.com/assets/Bilgisayar/500/bd50732-1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerbuga -- 3 Haziran 2008; 15:53:10 >

• quote:

Bir tekno markete gidince sorun görevliye nerdeymiş dahili hoparlör göstersin size

dahili hoparlör var neden inanmak istemiyorsun anlamadım
  • Alacak olanlara tavsiyem dahili hoparlörü olanını tercih edin.Normal olanı çok güzel değil.Yalnız hoparlörlü olanının ekranı yoksa orası kötü işte.
  • merabalar bende biraz önce media markttan zen stone plus aldım ama üstündeki garantiyi onaylamamışlar bende dalgınlıkla dikkat etmedim eve gelip kutusunu açtıktan sonra fark ettim kutusunuda açmış bulundum. acaba gidip anlatsam sorun çıkarırlarmı kutusu açılmış diye.korkumdan çalıştırıp deneyemiyorum duruyo öyle masanın üstünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffy1907 -- 6 Haziran 2008; 17:41:14 >
  • fatura garanti belgesi yerine gecer. belgeyi imzalatman vs..gerekmez. faturayı kaybetme yeter.
  • quote:

fatura garanti belgesi yerine gecer. belgeyi imzalatman vs..gerekmez. faturayı kaybetme yeter.

faturayı sakladım zaten ama garanti belgesinde satıcı firmanın imza ve kaşesi diye bi yer var onaylanmamış öyle olunca geçerli olmuyo diye biliyodum o yüzden panik oldum neyse saol rahatladım şimdi
  • bende kız arkadasıma almayı dusunuyorum almısken hoparlorlu olanı almak ıstıyorum...sadece hepsıburadada mı var bu alet..bırde hoparlorlunun sıyahtan baska rengı yokmu
  • CREATİVE MUVO V 100 2 GB MÜKEMMEL BİR SES KALİTESİ VAR ÇAKMAK EBATINDA KIZAKLI
    UZAY GEMİSİ GİBİ AYRILAN BİRSİSTEM VAR DIŞI ÇOK AL BENİLİ DEĞİL AMA BEN ALIRKEN SES KALİTESİNE ÇOK ÖNEM VERİYORUM VE TEKNO SA/ÇANKAYADA 1 ADET VARDI VALLA 18 SAAT DİYOR PİLLE AMA BEN HERHALDE 3 HAFTA DİNLEDİM H.SONLARI EMİN OLUN O KADAR SÜRÜYOR.GÖRÜNTÜSÜ ALBENİLİ MODELLERE GÖRE DEĞİL SES KALİTESİNE GÖRE ALMAK İSTİYORSANIZ TAVSİYE EDERİM
  • quote:

yeni bir sürüm çıkmış. creative alay ediyor sanki bizimle (yani bir öncekini alanlarla) ! ya da türkiye'ye getiren ithalatçılar..bu sürümde hoparlör eklenmiş.. radyodan kayıt eklenmiş..batarya süresi 20 saate çıkarılmış..ve aramadığım yer kalmayan kılıf ile clips paketin içinden hediye olarak çıkıyor !

ne de güzel !

Bu cihazın 4 GB olanıda çıktı arkadaşlar.Daha Türkiye'de satışta yok sanıyorum. Ben geçen hafta Singapur'dan aldım. Çok güzel bir cihaz doğrusu, dahili hoparlör ve Radyo özelliği hoş. Radyo ayarları ise söylendiği gibi zor falan değil, otomatik tarama ve manuel ayarları son derece hızlı. Özel bir paketle satılıyordu; içinde silikon kılıf- klips, ve en önemlisi elektrik şarz cihazı ile birlikte bulunuyordu. Şarz cihazlı olan 129 Singapur Doları, şarz cihazı olmayan ise 120 Singapur Dolarıydı. Benim aldığım 129 S Doları ise 95 Amerikan dolarına denk geliyor. Sanırım çok iyi bir fiyat oldu Türkiye şartlarına göre. Dediğim gibi ben 4 GB olanı satan yer görmedim henüz Türkiye'de, varsada bilmiyorum. Gittigidiyor gibi yerlerdede yoktu, orada aynı cihazın 2 GB olanı var satışta.

Daha önceden ZVM 30 GB kullanıyordum. Onun yeri apayrı ama taşıma sorunu oluyordu bazen. Bu ise çok küçük ve hafif, yürüyüşlerde kolay taşınıyor. Artık her ikisini birlikte kullanacağım. Bulabilenlere önerebileceğim bir cihaz özetle. Ses kalitesi ise beklediğimdende iyi.

• kız arkadaşıma hediye olarak bu ürünü seçtim ürün dün elime geçti varan bilgisayardan nakit 128 ytlye aldım
    benimde şu usb şarj olayı ile ilgili bir sorunum var bugün taktım yaklaşık 5 saat şarjda durdu ancak bilgisayarı açık bırakıp dısarı cıktım geldigimde sadece ekran koruyucu vardı ekranda yani beklemeye almamış ancak creative media lite programını açtıgımda şarjın %69 yazdıgını gördüm ekrana baktıgımdada dişlerin 2/3 ü doluydu tekrar taktım şarja usb portunu deiştirip %70 lere cıktı birden şu an %91 de yaklaşık 10 dkdır da deişmedi
    çözebilen var mı bu sorunu sorun nedir :S
    bu gidişle birde şarj aleti almak gerekicek sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.