Şimdi Ara

CREATİVE ZEN STONE PLUS 2 GB İNCELEME (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
26.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zen stone plus with speaker'ın radyosunun çok kötü olduğu söyleniyor genelde..
    ne kadar kötü mesala ben genelde uyumadan önce yatağın içinde radyo dinlerim... bu aletle bunu rahat bi şekilde yapabilir miyim..
    yani durmadan cızırtısını düzeltmekle fln uğraşır mıyım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yussuff

zen stone plus with speaker'ın radyosunun çok kötü olduğu söyleniyor genelde..
    ne kadar kötü mesala ben genelde uyumadan önce yatağın içinde radyo dinlerim... bu aletle bunu rahat bi şekilde yapabilir miyim..

valla arkadaşım cihazı 2 aydır kullanıyorum.philips kulaklıkla cihaz mükemmel netlikte ses veriyor(mp3 için) radyo bölgendeki sinyal gücüne göre mp3 den geri kalmaz....cihaz sigmatel çip kullanıyor....

ÖNEMLİ NOT:cihazı ilk aldığınızda fabrikasyon firmwaresi büyük ihtimal güncel firmware olmayacak...creative.com dan firmware güncellemesi yaparsanız hem menü düzeliyor.hem ses düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSTİ43 -- 21 Nisan 2009; 22:49:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MUSTİ43

quote:

Orjinalden alıntı: yussuff

zen stone plus with speaker'ın radyosunun çok kötü olduğu söyleniyor genelde..

valla arkadaşım cihazı 2 aydır kullanıyorum.philips kulaklıkla cihaz mükemmel netlikte ses veriyor(mp3 için) radyo bölgendeki sinyal gücüne göre mp3 den geri kalmaz....cihaz sigmatel çip kullanıyor....

ÖNEMLİ NOT:cihazı ilk aldığınızda fabrikasyon firmwaresi büyük ihtimal güncel firmware olmayacak...creative.com dan firmware güncellemesi yaparsanız hem menü düzeliyor.hem ses düzeliyor

saol kardeş teşekkürler...
  • Arkadaşlar ben de bu ürünü bir hafta önce aldım, şu ana kadar gayet memnunum. Tek eksi sayılabilecek nokta varsa diğer arkadaşlarında belirttiği gibi radyo her yerde aynı netlikte çekmiyor ama yine de genelde iyi hiç olmamasındar iyidir...
  • Yaklaşık bir yıldır siyah bir Zen stone Plus sahibiyim. Kulaklığımda Sennheiser mx200 ve gayet memnunum. Menü geçişlerinin yavaşlığı aletin şıklığına bakılarak hoş karşılanabilir ama kulaklık çıkışını bence çok ters bir açıya koymuşlar ki Ufacık alet bu yüzden baya bir hacime sahip oluyor.
  • sony almıştım hiç memnun kalmadım iade edip bundan aldım. tek kelimeyle süper bi alet. hem tipi, hem ses yüksekliği, hem ses kalitesi, hem özellikleri on numara.
  • Yalnız beraberinde gelen kulaklığın ses kalitesi çok iyi değil bu aletin ses kalitesini bana tam aktaracak çok fazla pahalı olmayan hangi kulaklığı tavsiye edersiniz, ep630 yada iyi bir sennheiser düşünüyorum ama şu daha iyi olur derseniz değerlendireceğim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SIRLI

Yalnız beraberinde gelen kulaklığın ses kalitesi çok iyi değil bu aletin ses kalitesini bana tam aktaracak çok fazla pahalı olmayan hangi kulaklığı tavsiye edersiniz, ep630 yada iyi bir sennheiser düşünüyorum ama şu daha iyi olur derseniz değerlendireceğim...

sennheiser cx300 yazıcıoğlunda 50 tl.
  • -Creative Zen Stone Plus 2 GB Hoparlörlü
    -Creative Zen Stone Plus 2 GB Hoparlörsüz

Hangisini tercih etmeliyim? Benim için hoparlör hiç önemli değil. İkisi arasında hoparlör dışında başka bir fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 4 Eylül 2009; 19:21:44 >
  • ?
  • yahu bu ürün hangi siteye baksam stokta yok
    teknosa da 140 lira

140 lira da verilmez ki buna ya.
  • darty'den 99 tl'ye edindim. Almadan önce ipod nano, sony ve philips'i standart tek bir kulaklıkla denedim. Buna jakı taktığım anda satcıya dönüp ''hemen sar bunu'' dedim! o derece fark var arkadaşlar. bir kere ses çıkışı diğer saydığım modellere göre oldukça yüksek. darty ellerindeki son ürünün o olduğunu söyledikleri halde teşhir ürünü meşhir ürünü demeyip satın aldım. ve kesinlikle tavsiye ediyorum...

bir diğer konu bunu alan arkadaşlar kesinlikle güzel bir de kulaklık almalılar ki tadı daha da güzel çıksın. ben standart kulaklığıyla kısa bir süre kullanıp sonra sennheiser mx 200 street II aldım.

şöyle söyliyim, bu ikili ile müzik dinlerseniz, daha önce hiç müzik dinlememiş olduğunuzun farkına varacaksınız!!!

o kadar da kesin konuşuyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kondansatır -- 26 Ekim 2009; 14:36:22 >
  • Öncelikle herkese merhaba...
    Bende creative zen stone plus 4 Gb var gayet menmunun şuana kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım. Herkese bu ürünü öneririm...

Yanlız Türkiyede bunun fiyatı niye bu kadar pahalı anlamam ben İtalya-Venedikten mart ayında aldım bu aleti o zamanın döviz kuruyla 50 Tl gibi bir fiyata... Keşke şimdiki aklım olsaydı 3-4 tane daha alırdım...
  • Hemmm bi de aklıma gelmişken sormadan geçemeyeceğim Türkiyeye neden bozuk olanları yolluyolar sürekli?????
  • yorum yapanlar sürekli şarj sorunu var demiş pc'yi kaldırdığım için tek şarj seçeneğim televizyon. Televizyonda şarj edebilir miyim ?
  • bir de eski sürüm mü yeni sürüm mü olduğunu nasıl anlayabailirim Konya kipa'da 75 tl'ye satıyorlar
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

bir de eski sürüm mü yeni sürüm mü olduğunu nasıl anlayabailirim Konya kipa'da 75 tl'ye satıyorlar

sürümünün eski yada yeni olaması nişey farketmez internetten cihazın güncellemesini yapabiliyosun...

quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

yorum yapanlar sürekli şarj sorunu var demiş pc'yi kaldırdığım için tek şarj seçeneğim televizyon. Televizyonda şarj edebilir miyim ?

ben cihazı alalı 1 yılı geçti hala uzun süre müzik dinleyebiliyorum bi sorunlada karşılaşmadım

Bu cihazı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz tavsiye ederim....
  • Hayır Öyle bir şey yok Kulaklıgı taktıgın gibi hoperlorden ses kesiliyo
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.BENDE 2 GB ZEN STONE PLUS SPEAKER LI VAR İÇİNDE ÇIKAN USB KABLOSUYLA ŞARJ OLMUYO DATA TRANSFER YAPILIYO USB KABLOSUNU TAKIYORUM 2 DAKİKA ŞARJ OLUYO SONRA DURUYO KENDİ ORJİNAL USB KABLOSUNDAN 3 ADET VAR BENDE,3 ÜNDE BU DURUM SÖZ KONUSU BAŞKA BİR UZUN KABLO DENİYORUM.KENDİ FOTOGRAF MAKİNEMİN ONDA SORUNSUZ ŞARJ OLUYO.BİR ANLAM VEREMEDİM.ALET MÜTHİŞ DERECEDE GÜZEL AMA İÇİNDE ÇIKAN USB KABLOSUNU KULLANAMIYORUM. KABLOLAR SAGLAM.GÜNCELLEME YAPTIM. FİRMVARE 1.03.02 YAZILIMI ATTIM.AMA YİNE DÜZELMEDİ.ŞARJ OLAYINI MASAÜSTÜ VE NOTEBOOKDA DENEDİM
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.