Şimdi Ara

Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma almalı mıyım? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
10.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde cızırtı gibi bir ses duymadım ben kulaklıkta. Belki izlediğiniz veya dinlediğiniz şeyde bir problem vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Normalde cızırtı gibi bir ses duymadım ben kulaklıkta. Belki izlediğiniz veya dinlediğiniz şeyde bir problem vardır.

hocam aynı şeyi online açtım sorun olmadı. vlcde açtım cızrtı . toplamda 3 kulaklıkla thx in üstünden denedim aynı şey oldu sanırım programla alaklı.
  • hocam bu studiodaki özellikler ne anlama geliyo biraz bahsedebilrmiisn?
  • boostrap kullanıcısına yanıt
    Bende de VLC oynatıcısından video izlerken hoparlörden cızırtılı ses geliyor. Sende de aynısı oluyorsa nedenini merak ettim şimdi Program hakkında da ne söylesem yalan olur, fazla kurcalamadım şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygun61

Bende de VLC oynatıcısından video izlerken hoparlörden cızırtılı ses geliyor. Sende de aynısı oluyorsa nedenini merak ettim şimdi Program hakkında da ne söylesem yalan olur, fazla kurcalamadım şimdiye kadar.

aynen aynen aynen hocam aynı şeyi online izledim sorun olmadı
  • hocam sizde arada sırada ses gitmesi oluyo mu
  • boostrap kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı PC'ye ses kartıyla birlikte takınca, ilk önce PC'nin, ses kartını tanıması için bir süre geçmesi gerekiyor. O zamana kadar da ses gelmiyor. Onun dışında bir ses kesilmesi yaşamadım.
  • dostum bu kulaklık ps3 te calışıyormu??
  • Ben yine de senin yerinde olsam V2 alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu kulaklıktan aldım. Dizi seyrederken sesler biraz garip geliyor bana bunun ayarını nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • Ben aldım adeks'de indirim vardı 130'a aldım . BU paraya alabileceğin en iyis bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechanical.Engineering

Ben aldım adeks'de indirim vardı 130'a aldım . BU paraya alabileceğin en iyis bence

Film izlerken müzik dinlerken iyi bir performans alamaıyorum. Ayarlarla bir ilgisi var mdıır sizin ayarlarınız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sibilik

quote:

Orijinalden alıntı: Mechanical.Engineering

Ben aldım adeks'de indirim vardı 130'a aldım . BU paraya alabileceğin en iyis bence

Film izlerken müzik dinlerken iyi bir performans alamaıyorum. Ayarlarla bir ilgisi var mdıır sizin ayarlarınız nedir?

kulaklık yanımda olmadığı için ayarları memlekete gittiğimde gönderirim
  •  Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma almalı mıyım?
    Açıkçası kulaklık beni hiç takmin etmedi X-Fi pro elite ses kartı ile kullanıyorum bass kalitesi çok zayıf kalıyor... Not tizler iyi... Mağzeme kalitesi gelirsek sonuç ortada allalı bir sene oldu ve elimde kaldı... Kafamdan çıkarırken çıt diye ses geldi hoparlör elimde kaldı eksenden almıştım ürün tamiri veya değişimi talep ettim bakalım ürünün değişimi veya tamiri olucakmı... Bilgi gelince burdan yazıcam... Kimse yanlış anlamasın ama kullanıcı deneyimimi paylaşmak istedim ürünü alacaklar için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 7 Şubat 2014; 21:13:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma almalı mıyım?
    Açıkçası kulaklık beni hiç takmin etmedi X-Fi pro elite ses kartı ile kullanıyorum bass kalitesi çok zayıf kalıyor... Not tizler iyi... Mağzeme kalitesi gelirsek sonuç ortada allalı bir sene oldu ve elimde kaldı... Kafamdan çıkarırken çıt diye ses geldi hoparlör elimde kaldı eksenden almıştım ürün tamiri veya değişimi talep ettim bakalım ürünün değişimi veya tamiri olucakmı... Bilgi gelince burdan yazıcam... Kimse yanlış anlamasın ama kullanıcı deneyimimi paylaşmak istedim ürünü alacaklar için...

Aynı yerden benimkide kırıldı malzeme kalitesi inanılmaz kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma almalı mıyım?

Aynı yerden benimkide kırıldı malzeme kalitesi inanılmaz kötü.

Dostum garantiye verdimmi ve değişimi oldumu ben bügün garantiye gönderdim..

• Hocam Selam,

Ben de kulaklık araştırması yapıyorum yaklaşık 2 sene önce senin yaptığın gibi :)

Bu kulaklık akıllı telefon, mp3 çalar veya ipad ile kullanılıyor mu? Deneme şansın oldu mu?
    Bir de PS3'de kullanımı için sorular sormuşsun, bazı arkadaşlarda sormuş ama sanırım kullanılamıyor doğru mudur? @aygun61
  • sp@wn kullanıcısına yanıt
    Şu anda İphone de denedim çalışıyor. PS3'te de çalışmıyor. Çalışması için 400tl'lik kart falan gerekiyormuş.
  • ürün ebayda 20-25$ burda 200-300 tl inanılır gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 28 Eylül 2014; 14:07:16 >
  • sigma ile alpahadab tek farkı kulaklık yukarı aşşa indirdiğimiz ve bi kaç yeri daha metal sigmanın malzeme kalitesi gayet iyi alphaya göre
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.