Şimdi Ara

Creative Muvo Sport C100- Chip dergisi 1.si (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 3 gün önce başka bir dergide görmüştüm incelemiştim hoşuma gitmişti almayı düşünüyorum bu ürünü Creative Muvo Sport C100..
  • Şu zen touch nasıl bilen varmı.İyi bişeye benziyor ve fiyatıda fazla tuzlu değil.Bide bunun pili çıkartılabilir niteliktemi?
  • ben yeni aldim bu c 100 den. gayet guzel bi alet ama ses kayit ozellii yok haberiniz olsun. sesi kulakligi kol bandi guzel olaylari. radyosu sony teybimden saglam cekio kart uyumlu olmasida bir baska guzellii. oneririm alacak arkadaslara. yalniz bazi tuslari cok yumusak bazilari cok sert. tek eksisi bu. sahip olan baska arkadas varsa onunkinde de boolemi acaba merak ediorum
  • slm arkadaşlar ben sitede yeniyim
    bi mp3 player almayı düşünüyorum oda muzio olacak gibi..
  • vay vay vay kimleri görüyorum sen buralara uğrar mıydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsongy -- 23 Ocak 2005, 23:54:00 >
  • ooo kardeşim yeniyiz daha ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çimuanos -- 23 Ocak 2005, 23:51:52 >
  • valla iyi oldu senin geldiğin forumun seviyesi yükselir böylelikle yalnız böyle geyik yaptığımızı görürlerse topic kilitlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsongy -- 23 Ocak 2005, 23:53:34 >
  • geyik yapmıyoruz kardeşim sen muzio yu aldınmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD86

geyik yapmıyoruz kardeşim sen muzio yu aldınmı

sen de çok iyi biliyosun ki şipariş verdim cumaya kadar geliyo
  • ii hadi bakalım seninki gelirse bende oradan alcam bana haber verirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD86

ii hadi bakalım seninki gelirse bende oradan alcam bana haber verirsin

e heralde haber vericez. sana haber vermiycem de kime vericem
  • benq icin neler dersiniz 2gb a jadar arttırılabiliniyormus, joybee130
    hızlısistem kotologunda mevcut 130 dolar+kdv.
    acıkcası c100 ile arasında kaldım...
  • C100 bence
    quote:

Orjinalden alıntı: turuncu

benq icin neler dersiniz 2gb a jadar arttırılabiliniyormus, joybee130
    hızlısistem kotologunda mevcut 130 dolar+kdv.
    acıkcası c100 ile arasında kaldım...
  • creative c100 de üzerinde dahili 256mb flash bellek var.. özelliklerinde yazan maximum desteklediği sd card 512mb.. kingston'un 512mb lık sd card'ı 50$+kdv.. ancak creative forumlarında yazılanlara göre 1gb sd leride destekliyormu$..

ben muvo tx fm alacaktım, ancak bunun sd yuvası var diye bunu almayı dü$ünüyorum..
  • http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPT1BTTBNRFMrbFRNeDRYTnhBak0yNEhNeVl6TVA=
    12 taksitli fiyatı 720 USD

Açıkcası bu paraya ses sistemi satılıyor. herneyse zevk işi.

quote:

Orjinalden alıntı: furkan1983

micro geçen hafta teknosa stoklarına girdi ama 5 gb lık renkli ekranı olmayan bi alete kim 450$+kdv öder orası meçhul, bu arada iriver h320 yada 340 ı bilgisayarcılar kanalıyla sipariş ettirip nakit alırsanız 50-60$ gibi indirimler yapıyolar ki buda h340 için 650 $ lık yaklaşık bi etikete denk geliyo (900 ytl civarı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chenk -- 26 Ocak 2005, 16:19:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Chenk

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPT1BTTBNRFMrbFRNeDRYTnhBak0yNEhNeVl6TVA=

quote:

micro geçen hafta teknosa stoklarına girdi ama 5 gb lık renkli ekranı olmayan bi alete kim 450$+kdv öder orası meçhul, bu arada iriver h320 yada 340 ı bilgisayarcılar kanalıyla sipariş ettirip nakit alırsanız 50-60$ gibi indirimler yapıyolar ki buda h340 için 650 $ lık yaklaşık bi etikete denk geliyo (900 ytl civarı)

ama çok güzel bi alet

• güzel ama saçmalama ötesinde pahalı , creative de artık pazarda söz sahibi olduğunu biliyo ve bunu apple ın yaptığı gibi milleti düdükleme operasyonuna çeviriyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chenk

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPT1BTTBNRFMrbFRNeDRYTnhBak0yNEhNeVl6TVA=

quote:

kesinlikle katılıyorum ama ipod bu makineden daha pahalı ve 3 te 1 özellikte,

• Emin misin 1gb desteklediğinden. Destekliyorsa alırım bak haa
    quote:

Orjinalden alıntı: Feanor

creative c100 de üzerinde dahili 256mb flash bellek var.. özelliklerinde yazan maximum desteklediği sd card 512mb.. kingston'un 512mb lık sd card'ı 50$+kdv.. ancak creative forumlarında yazılanlara göre 1gb sd leride destekliyormu$..

ben muvo tx fm alacaktım, ancak bunun sd yuvası var diye bunu almayı dü$ünüyorum..
  • creative in sayfasında 512 diyo maximum ,
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.