Teğmen
04 Eylül 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ben win xp home + sp1 yuklu.. bilgisayar bir $ekilde hatali kapatildiktan sonra duzgun acilmiyor windows.. tam acilacakken yeniden ba$liyor ve hep öyle devam ediyor.. bir $ekilde guvenlik kipten ba$latmayı ba$arabilirsem duzeliyor.. sizce neden olabilir ¿
Windows xp home edition kullanıyorum.. dün bilgisayar sürekli lacivert ekran (mavi değil dikkatinizi çekerim :p) da "sistem donanımınızın zarar görmesini engellemek için durduruldu" hatası verdi ve bilgisayarı kitledi. buna benzer ba$ka hata mesajlarıda verdi.. rami kontrol ettim onda sorun yok , format atıp tekrar yükledim ama $imdi yine verdi.. bunun çözümünü bilen warmı ? acaba hard disk mi uçtu
bu detonator sanırım sadece fx lerde düzgün performans dağlıyor , bende daha önce 43.45 vardı silip bunu kurup ti4200 ve mx460, dx9.0 dadenedim ve ikisindede 3d 2001se de ~700 puan düşüşe neden oldu sizce bunun nedeni ne ?
$u an 5.1 sistemimin merkez hoparloru çalışmadığından bu oyunu düzgün oynayabilmek için ses ayarını 5.1 den 4.1 e getirmem gerek, bunu nasıl yapabilirim ¿
bende win98 se war ve freelancer "geçersiz i$lem yürüttü" hatası veriyor, bunu çözmenmin bir yolu warmı ?
bugün bilgisayarı açtığımda cdrom ve cdwr ın windows tarafından tanınmadığını gördümi nasıl çözebilirim ?
okulda proje olarak c de basit bir oyun yapma ödevi aldım yalnız henüz pek bi fikrim yok nasıl yapılacağıyla ilgili , oyun $öyle bir$ey olacak bildiğiniz (text bazlı) eski alytan ate$ eden uçak ve yukarıdan inin uçaklar $eklinde olacak ... yardım ederseniz çok sevinirim (edin yani...)
ever-power lar hakkında bir fikriniz var mı ? bunlarda monitor çıkışı yok , bendeki rezil switching-power çok ısınıyor bunu takmayı planlıyorum lütfen fikirlerinizi yazın
biraz önce kazara ekran kartının fanını dağıttım, artık eskisinden yava$, ve sesli (sürtünerek) çalı$ıyor bu performansı etkilermi ¿ yani hazır fanı deği$mi$ken daha iyi bir$ey alsam bi boka yararmı ?
freelancer cracki hatalı, win98se de açılmıyor başka crack bulamıyorum lütfen bildiğiniz var ise link verin
Hakkında
Forum İmzası:
Gigabyte P4 Sis648 [Agp 8x | DDR 400] | Intel P4 2.4b [533fsb] | 128mb Gef4 Ti4200 | 80gb Seagate Barracuda 7200 | </
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 276
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 21.071 (Bu ay: 151)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.