Şimdi Ara

Creative Muvo Sport C100- Chip dergisi 1.si (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet umutcan samsung 2 santim küçük creative den 6mm de kalın ama 6mm çok önemli değil. Kablo konusuna gelince fx 120 alsamda kablo olayı sorun olcak sanırım. samsunga kara kılıyorum heralde... fx ucuz ama samsung olcak sanırım... Karar veremedim ya Fx de güzel miş ucuz da ....
  • C100 için değil tx fm ve fx120 için sordum c100 ü biliyorum...
  • ben tx fm alicaktim fakat bunda sd/mmc kart destegi oldugu icin bunu sectim. transfer hizi oldukca hizli. icinden cikan kulaklik pek ho$uma gitmedi, sennheiser mx500 kullaniyorum. player yeterince yuksek ses vermiyor, mp3 calarken bo$ yerlerinde fazla gurultu yok (bilmem anlatabildim mi). tu$lari biraz sert. bana da bicimsiz geldi biraz ama aldik bi kere kartli diye. bilgisayara baglayinca iki tane surucu cikiyor biri kendi hafizasi, digeri kart hafizasi. bi de bendekinin versionu 1.00.08 gozukuyor farkli olanlar cevap yazarsa sevinirim.
  • mmed c100 den mi bahsediyorsun acaba? anlamadın hangisi olduğunu...
  • evet, c100'den bahsediyorum.
  • FX120'ler dijital MP3 player arkadaşlar bu da önemli bir fark bence, tabi düşündüğüm anlamda dijitalse, yani ses çıkış olarak.
    Ayrıca ek bir programa ihtiyaç olmadan kopyala yapıştır ile MP3'leri eklemek de çok büyük kolaylık.
    C100'ün bellek arttırma özelliği de güzel ama. 1GB olayı da doğruysa hakkaten alınır.
  • Creative Muvo Tx Fm 256 alacağım hiç bir yerde bulamadım. Stoklarında bulunan bir adres biliyor musunuz? Ucuz diğerlerine göre o yüzden bunu seçtim....
  • Baktın mı?

http://www.genpatech.com/_marka_sayfasi&main_categoryid=66&sub_categoryid=620&grupid=62015&brandid=Creative

Bir dewww.multimedya.com 'a sorabilirsin....

quote:

Orjinalden alıntı: obediah

Creative Muvo Tx Fm 256 alacağım hiç bir yerde bulamadım. Stoklarında bulunan bir adres biliyor musunuz? Ucuz diğerlerine göre o yüzden bunu seçtim....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.