Şimdi Ara

Creative GigaWorks T40 hakkında?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kendime 1+1 hoparlör alacağım.biraz araştırdım.Türkiyeye gelmemiş ama yurtdışında Creative GigaWorks T40 çıkmış
    bu hoparlör için ne dersiniz?
    1+1 olarak ve müzik+oyun daki ses kalitesi olarak daha iyi bir alternatif varmı?

http://uk.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=789&product=16936

• geçenlerde bi arkdaş t20 modleini almıştı memnun kalmayıp hemen satış ilanı vermişti bence ona vereceğin para ile microlap solo7 alsan daha iyi olur
  • merhabalar
    t20 gayet güzel bir sistem eminim t40 daha da güzeldir ama şunu söylemek isterim her ne kadar dev speakerı çok gereksiz de görsem(ev için) ses bir miktar da olsa hacim ister bu tür sistemlerde de malzeme ne kadar üst sınıf ve kaliteli de olsa hacim yetersiz olduğu için dinlediğiniz müzikte bunun eksikliğini hissedeceksiniz onun için solo7 ya da pro1 modellerine bakabilirsiniz microlab için yine t40 a alternatif olarak sony nin 2.0 sistemlerinden biri war forumda da sorulmuştu ona bakabilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_21301818/tm.htm bu da linki daha da ileri gidersek m-audio studiophile aktif stüdyo monitörlerine bakabilrisin
    kolay gelsin iyi forumlar...
    NOT:bütün alternatifleri bütçeyi dikkate almadan yazdım bir hatam olduysa affola

• Klipsch Promedia ultra 2.0 kullanıyorum çok memnunum
  • hepniz sağolun arkadaşlar
    ben kaliteli bir sesi olsun istiyorum öncelikle
    bas tiz ve orta sesleri oldukça kaliteli veren bir 2.0 veya 1+1 hoparlör arayışındayım
    sonuçta 5+1 veya 7+1 e vereceğim parayla çok kaliteli 1+1 veya 2.0 hoparlör almayı düşünüyorum
    bu önerdikleriniz içinden veya başkaları içinden en kaliteli ve en tatmin edici olan hangisidir?
    yardımlar için teşekkürler
  • 1+1 için başka önerisi olan yok mu?
  • ya kardeş onerisi olan yok mu diye soruyon çok var da tr de olan yok tr de creative den başka güzel alternatif yok gibi belki altec ya da klipsch vardır ama onları da zor bulursun belki bazı online siteler satıyordur ara bul istersen
  • Bir de şu var aynı kategoriye giriyor sanırım..

Logitech Z-10
    http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26201
  • bence stereo bi sistem alıcaksanız m-audio bx5a yada bütçe varsa bx8a alın
  • başlık uzun zamandır güncel olmadığından bakmadık tabi adı geçen markalar içinde kalite olarak tabiki m-audio öne çıkacaktır kolay gelsin
  • Konuyu ne kadar hortlatsamda belirtmek isterim.Bu hopalörde sesi yarısından sonra acınca sesler bozuluyor,distrasyona giriyor,kafanız ağrıyor.Bunu alacakların başka bir seçeneğe yönelmelerini uygun görüyorum.Bizzat kendı test müziklerimle denedim.
  • Microlab solo7c hacim olarak PC masama büyük geldiği için Gigaworks T40 aldım.

İkisini de hem PCden hem tlf bağlayıp test ettim.

Tiz ve middlerde solo7c'de duyduğum ayrıntıları T40'da duyamadım.

Yani solo7c daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.