Şimdi Ara

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 İSTASYONU (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.730
Cevap
4
Favori
123.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cabriyo

arkadaşlar alınık ddts-100 decoder arıyorum. satmayı düşünen varsa alabilirim yoksa ebayden alacam mecbur. ilgilenenler pm atsın lütfen. saygılar.

aşağıdaki linkteki aleti buldum. bu ddts nin yerine iş görürmü?

http://www.playvision.com.tr/playvision-hda-51a-decoder.php#menu
  • quote:

quote:

arkadaşlar alınık ddts-100 decoder arıyorum. satmayı düşünen varsa alabilirim yoksa ebayden alacam mecbur. ilgilenenler pm atsın lütfen. saygılar.

aşağıdaki linkteki aleti buldum. bu ddts nin yerine iş görürmü?

http://www.playvision.com.tr/playvision-hda-51a-decoder.php#menu

Evet ddts 100 ün yerine kulllanılabilir.

• Hifi sistem kurmama rağmen s750 hala evimde pcde kullanıyorum gerçekten değerini bilene çok iyi bir set gerek tizler gerekse mid bas dengesi müthiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bowers wilkins

Hifi sistem kurmama rağmen s750 hala evimde pcde kullanıyorum gerçekten değerini bilene çok iyi bir set gerek tizler gerekse mid bas dengesi müthiş

Üzerine ne multimedia setler çıktı ama s750 değerini hiç kaybetmedi
  • arkadaşlar merhaba

bir konuda yardımınızı istiyorum creative gigaworks s750 model ses sistemi setim var çevre hoparlörleri için ayak arıyorum teknosada falan bikaç model var ama uyumlu olur mu standart mı oluyor bu ayaklar bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

teşekkürler
  • Malesef ikinci el malesef demeyim bu setler artık satılmadığından haliyle
    Creative mt 1200 ayak takımı almalısınız (set için uygun aparatı bulunan)
  • Hocam teknosanin sitesinde var ama uyumlu olurmu ki yani duvar aski bölümünden asilmiyormu. Creativenin kendi ayaklari plastik diye biliyorum pek saglam bisey degil

• Arkadaslar Merhaba bi konuda bilginizi almak istiyorum

Bi tane ddts 100 buldum da adaptoru kafami karistirdi bildigim kadariyla ddts nin ki telefon sarji gibi duvar tipi buldugum daki ayri yani friz ve cihaz arasinda transformator kutusu var oda creative satan kisi orjinal kendisinin diyo benmi yanlis biliyorum bilgisi olan yazabilirmi

Teaekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru biliyorsunuz değerlerini kontrol edin birbirini tutmuyorsa o şekilde kullanmayın
    Dediğiniz şekilde kullananda gördüm ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum
  • Voltaji amperi uyuyor diger adaptorle baska herhangi sorun yaratir mi bide playvisionla bu urun arasinda kaldim hangisini alsam daha iyi olur biri 2. El orjinal urun digeri 0 benzer urun

• arkadaşlar bi yardımcı olaydınız
  • Sorun yaratma o adaptörü de kullanabilirsiniz

Playvisionda işinizi görür
    1 2 cihaz için playvision uygun

Birçok cihaz bağlayıp kumanda ile aralarında geçiş yapma rahatlığına erişmek istiyorsanız ddts 100 tercih edebilirsiniz

• Arkadaşlar bende yıllardır kenarda yatıyordu bu sistem şimdi ortam müsait oldu kurayım dedim asus'un anakartında 7.1 ses kartı var toplam 6 girişi var ama resmen antik santraller gibi hepsini tek tek denedim asla 7 hoperlör birden ses vermiyor mutlaka rear yada side ikiliyi susturuyor. Bu arada anakartım aşağıdaki resimde görünüyor. Bilen arkadaşlar yol gösterebilirse müteşekkir olurum.

• memetemin M kullanıcısına yanıt
    Senin sistem 7.1 , o pc ise 5.1 destekliyor.

• Creative bu ses sistemini NEDEN yenileyip elden geçirip Tekrar satişa sunmaz anlamiyorum.. Yine satar yine satar..
  • decoder alınır
  • creative iyidir kendimde kullanıyorumda 7.1 nedir abi 15.1 felan çıkarsınlar oldu olacak
  • Konuyu hortlatayim. Benim size kucuk bir sorum var. Bu sistemin uydularini cok uygun fiyata alabiliyorum. Ben de cok eski inspire 5.1 ses sistemi var. Ona baglasam problem yasar miyim. Saygılarımla.

• bowers wilkins kullanıcısına yanıt
    PM attım gelen kutunuza bakarmısınız
  • Bana iki tane temiz s750 uydusu lazim arkadaşlar. Satmak isteyen arkadaşlar PM atsın.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.