Şimdi Ara

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 İSTASYONU (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.730
Cevap
4
Favori
123.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wanker

Subwoofer'ın içi ne kadar basitmiş ilk defa görme şansım oldu dağıldım diyebilirim.Tam anlamı ile hayal kırıklığı

içine ne bakıyon sesi nasıl sen onu söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

quote:

Orijinalden alıntı: Wanker

Subwoofer'ın içi ne kadar basitmiş ilk defa görme şansım oldu dağıldım diyebilirim.Tam anlamı ile hayal kırıklığı

içine ne bakıyon sesi nasıl sen onu söyle

Alıntıları Göster
    s750 nin tek olarak center hoparlörünü veya sadece uydularını satan varsa pm atsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevarline

s750 nin tek olarak center hoparlörünü veya sadece uydularını satan varsa pm atsın

Alıntıları Göster
    benim de CREATIVE GIGAWORKS S750 7+1 sistemimin subwooferı arıza yaptı,meşhur Kadıköy yazıcıoğlu işhanındaki Hilmi ustaya götürdüm,içinden bir parça değişmesi gerekiyormuş,tabi parçayı bulana aşk olsun,yetkili servisler ilgilenmiyor, belki onlar parçayı getirtebilir Çin'den ama nafile.

şuan elimde;
    CREATIVE GIGAWORKS S750 7+1+Creative DTS-100 decoder tüm set tertemiz duruyor 6 yıl kullandım,neden durup dururken bozuldu anlamadım,Creative gibi bir marka alıyoruz 6 yıl sonra bozuluyor ama destek veren yetkili bir servis yok yazık,evde 19 senelik 55 ekran sony tv var yeni arıza yaptı servis ücret karşılığı tamir etti,6 yıllık bir creative ürününü parasıyla tamir edebilecek bir yetkili disbiritör servis yokmudur bu ülkede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PANTER_111 -- 3 Temmuz 2013; 14:16:51 >

• PANTER_111 kullanıcısına yanıt
    Değişmesi gereken parçanın adı nedir, nasıl bir parçadır? Belki yurtdışından getirtme imkanı olabilir.

Bende s750 arıyorum ama bu arıza durumlarını öğrenince 2. el almamaya karar verdim ki zaten sıfırını bulabilene helal olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taka8604

Değişmesi gereken parçanın adı nedir, nasıl bir parçadır? Belki yurtdışından getirtme imkanı olabilir.

Bende s750 arıyorum ama bu arıza durumlarını öğrenince 2. el almamaya karar verdim ki zaten sıfırını bulabilene helal olsun..
    uzun zamandır s750 kullanıcısıyım merak edip sorular sormak isteyenler benimle bağlantıya geçebilirler herkeze elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onurca

uzun zamandır s750 kullanıcısıyım merak edip sorular sormak isteyenler benimle bağlantıya geçebilirler herkeze elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım saygılar...

Alıntıları Göster
    S750 uydusu almak istiyorum. Satmayı düşünen varsa bana ulaşsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayDuTT

S750 uydusu almak istiyorum. Satmayı düşünen varsa bana ulaşsın lütfen.

Alıntıları Göster
    Var mı elinde hala s750 si olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

Var mı elinde hala s750 si olan?

Alıntıları Göster
    Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -THIEF-

Var

Senim imzanda hepsi var
  • Creative'in neden bu sistemi elden geçirip tekrar piyasaya sürmedigini anlamıyorum... Ulen 10 numara sistem yapıyosun sonra 3 5 kronik sorun yüzünden piyasadan siliyosun.. Düzelt sat yine niye yok ediyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Creative'in neden bu sistemi elden geçirip tekrar piyasaya sürmedigini anlamıyorum... Ulen 10 numara sistem yapıyosun sonra 3 5 kronik sorun yüzünden piyasadan siliyosun.. Düzelt sat yine niye yok ediyosun?
    arkadaşlar merhaba bi sorun olacak creative gigaworks s750 ses sisteminin kumandasıyla ilgili sorun yaşıyorum bu sistemi bilen vardır heralde üniversal kumanda ile cihazı eşleştirebilirmiyim bi işle anyalan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim oluyorsa arızalı kumandayla uğraşmıyım böyle bi kumanda alıp geçiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal-mania

arkadaşlar merhaba bi sorun olacak creative gigaworks s750 ses sisteminin kumandasıyla ilgili sorun yaşıyorum bu sistemi bilen vardır heralde üniversal kumanda ile cihazı eşleştirebilirmiyim bi işle anyalan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim oluyorsa arızalı kumandayla uğraşmıyım böyle bi kumanda alıp geçiyim

Alıntıları Göster
    Merhaba elimde arızalı s750 subwofer var bu yüzden sistemi kullanamıyorum, sağlam s750 subwover olan varsa ve satmak isterse ben alıcıyım, Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavigecem

Merhaba elimde arızalı s750 subwofer var bu yüzden sistemi kullanamıyorum, sağlam s750 subwover olan varsa ve satmak isterse ben alıcıyım, Saygılar

Alıntıları Göster
    Bulacağınızı sanmıyorum çünkü bozulan çoğunlukla sub olyor ve bulunabilen ise geriye kalan parçalar oluyor
  • quote:

içini açıp wooferı değiştirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutx

quote:

içini açıp wooferı değiştirebilirsin.

Arızalı olan kısım elektronik kart kısmı, değiştirmek sanırım pek imkansız, bu zamanda o kartı bulabileceğimi hiç sanmıyorum, Saygılar
  • CodeMachine C kullanıcısına yanıt
    Aga eline diline sağlık durumu az ve öz şekilde özetlemişsin, doğrusu hifi sisteme geçmeyi düşündüğüm için elimdeki s750 sistemi satmayı düşünüyorum ama bu yazılanları ve de gerçeklik payının da oldukça yüksek olduğunu görünce vazgeçesim geliyor. Şimdi milletin genel olarak söylediği konu millet neden daha çok Logitech kullanıyor diye, iyi de S750 arasınlar bir bakalım bulabilecekler mi piyasada, alan ise bir daha satmıyor. Tadını alan başka bir pc multimedya setini düşünmüyor. 7-8 yıldır kullanan bir Creative THX S750 7.1 ses sistemi kullanıcısı olarak nacizane görüşlerim, her ne kadar yazılacak şeyler çok olsa da hakkında...
  • Yukarida yazmişim ama tekrar yazacağim.. Creative saçma salak ses kartlari çikaracağina, Birazda şu ses sistemlerine ağirlik verse Bugun Benim gözümde 5 para etmez Z-906 ses sistemi 500-650 TL arasi ederinde satilacak, Hem S750 gibi bi sisteme sahip olucaz hemde piyasa biraz dengeli olacakti..

Edifier S750 D modeli bir ses sistemi üretiyor şimdi... Hatta üretti Yurt dişinda satiliyor ama Türkiyede yok şuan.. TR piyasasina girerse Baya baya alicisi olacak bence.. İnternetten özelliklerine bakabilirsiniz Sağlam bir ses sistemi gibi duruyor.. Z-5500 ve Z-906'dan daha güçlü bişey..

Koskoca Bilgisayar Ses sistemi havuzuna giren 3 4 marka ya var ya da yok Olaya bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Yukarida yazmişim ama tekrar yazacağim.. Creative saçma salak ses kartlari çikaracağina, Birazda şu ses sistemlerine ağirlik verse Bugun Benim gözümde 5 para etmez Z-906 ses sistemi 500-650 TL arasi ederinde satilacak, Hem S750 gibi bi sisteme sahip olucaz hemde piyasa biraz dengeli olacakti..

Edifier S750 D modeli bir ses sistemi üretiyor şimdi... Hatta üretti Yurt dişinda satiliyor ama Türkiyede yok şuan.. TR piyasasina girerse Baya baya alicisi olacak bence.. İnternetten özelliklerine bakabilirsiniz Sağlam bir ses sistemi gibi duruyor.. Z-5500 ve Z-906'dan daha güçlü bişey..

Koskoca Bilgisayar Ses sistemi havuzuna giren 3 4 marka ya var ya da yok Olaya bak..
    arkadaşlar alınık ddts-100 decoder arıyorum. satmayı düşünen varsa alabilirim yoksa ebayden alacam mecbur. ilgilenenler pm atsın lütfen. saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

arkadaşlar alınık ddts-100 decoder arıyorum. satmayı düşünen varsa alabilirim yoksa ebayden alacam mecbur. ilgilenenler pm atsın lütfen. saygılar.

Alıntıları Göster
    creative s750 mi? logitech z550/z906 falan mı?

şimdi logitech de decodere gerek yok dijital çıkış var her yere bağlayabilirsiniz. ancak creative 7.1 yani 7 hoparlör var. ve 7 hoparlör olupta piyasadaki en kuvvetli set ve 7.1 yüksek ses veren başka ses sistemide yok. logitechin bassları daha kuvvetli olmasına rağmen s750de ses daha net. ancak dediğim gibi logitech neticede 5.1 piyasada zibil 5.1 var ama 7.1 yok. o yüzden creative s750 ölmez. 10 yıldır s750 kullanıyorum maşşallah memnunum. sadece decoder olmadan tv ps3 e falan bağlanabilseydi daha iyi olurdu. neticede tv ve ps3 te kulaklık çıkışından bağlıyorum ama 2.1 ses alıyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriyo

Alıntıları Göster
    bu arada creative s750 şahane bir sistem 10 yıldır kullanıyorum ve maşşallah çok memnunum.

LOGITECH Z-5500 vs CREATIVE S-750
    logitech z5500 bassları daha kuvvetli ancak creativde sesler daha net. ve s750ninde bass ları yetersiz değil. sadece logitechin bassları daha fazla. logitechte uydulardada bass sesler daha fazla çıkıyor bu uyduların tasarımındanda kaynaklanıyor olabilir. kısacası logitechte basslar/ yani müzik, creativde ise sesler daha net/oyun ve filim. ancak bir fark varmi orada işte creative 7.1 ile logitechle kıyas bile kabul etmez. neticede piyasada zibil gibi5.1 var. ancak 7.1 olarak s750 piyasada tek. o yüzden s750 alan pişman olmuyor. z5500 alanda pişman olmaz. mesele 5.1 mi 7.1 mi hagisini istersiniz?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.