Şimdi Ara

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 İSTASYONU (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.729
Cevap
4
Favori
123.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu ses sistemi ile creative e ait güzel bir ses kartı ile tadından yenmez müzik dinlemesi...

• Subwoofer tamiri tarafında, elle tutulur tamir hizmeti alan olmuş muydu?

10 yıldan fazla süredir, kenarda arızalı şekilde duran sistemi çalıştırmayı hayal ediyorum.

• S750 ses işleme kartı ve bir adet kabinli subwooferı elimde mevcut.
    2 adet üzerinde kapasitörleri olmayan amfi kartı da var.
    İşine yarayan olursa değerlendirelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuntepir kullanıcısına yanıt
    Merhaba fiyat olarak ne düşünüyorsunuz acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jordi J kullanıcısına yanıt
    Acaba tamir için bir yer buldunuz mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Satmayı düşünen olursa bana özel mesaj ile ulaşırsa sevinirim.

• arkadaşalr bende de bu ssitemden var. laptoptan dolayı şimdiye kadar xonar u7 mk ii ile kullnadım fakat yenılerde masa ustune geçtim. ses kartı konusunda tavsiye istiyorum. bu es kartıyla mı devam edeym yoksa anakarta bağlayacagm aynı fıyata daha uygun bir ürün mevcut mu acaba?

• Akay007 A kullanıcısına yanıt

Yıllardır bir kenarda öylece duran ürünümü tamir ettirmeye karar verdim.

Forum tarafında da, farklı platformlardan da öneri olarak gelen

İstanbul / Kadıköy'deki (Rıhtım Caddesi) Yazıcıoğlu İş Hanı'ndaki Emes Elektronik - Hilmi Usta'ya cihazımı tamir ettirdim. (Yazıcıoğlu İş Hanı'nda merdivenlerden çıkar çıkmaz karşınıza çıkan elektronikçi dükkanı.. Dükkan küçücük, içerisinde oturabileceğiniz yer yok gibi bir şey. Fakat içeride Hilmi Usta başta olmak üzere, diğer 2 usta ile birlikte tamir konusunda maşallahları var..)

Fakat farklı ilden gelmeme rağmen, 1,5 ay gibi bir sürede tamir etti. Ekim 2022 sonunda teslim etmiştim, Aralık ayı başında teslim aldım. Ürünü kendi aracım ile götürüp daha sonra da teslim aldım.

Benim cihazın problemi, kronik problem sayılabilecek "power cut" dedikleri gücün gelip gitmesi ve haliyle çalışmaması sorunuydu. Bu yüzden kart bileşenlerinin (kapasitör vs.) değişmesi gerekiyordu.

Teslim ederken sadece woofer'ı, kablolu kumanda panelini ve güç kablosunu teslim ettim.

İşin komiği yıllardır atıl şekilde bir kenarda durduğu için, tamir olmasına rağmen, hemen sistemi kurma imkanım da olmadı. Bir ara takıp eski günlere dönüş yapacağım :)

• 2010 yılında yurtdışından almıştım ve geçen aya kadar sorunsuz kullanıyordum. Bir haftalığına şehirdışına giderken tüm fişleri prizden çekmiştim. Döndüm taktım çalışmadı, sigortasını kontrol ettim sağlam. Woofer arkasındaki power düğmesini açtığımda power ışığı yanmıyor, kapatınca sönük bir şekilde 3 kere yanıp sönüyordu.

Arkadaşın tanıdık elektronikçisi varmış götürdü, power kartı gidik değişmesi lazım demiş. Bulunur mu? Var mı tavsiyesi olan arkadaşlar.

Eski bir konuda İst. Yazıcıda Hilmi usta dan bahsedilmiş, kartın tamirini yapıyormuş. Orda olsam götürürdüm, ama İzmir deyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyada -- 20 Mayıs 2023; 12:24:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.