Şimdi Ara

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1 İSTASYONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.730
Cevap
4
Favori
123.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FORUMDAKİ S750 KULLANICILARI YA DA KULLANICI ADAYLARI BU TOPİK ALTINDA TOPLANABİLİR.BÖYLECE S750 HAKKINDAKİ DAĞINIK BİLGİLER BURADA TOPLANMIŞ OLUR. HERKESE İYİ BİR KAYNAK OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.SAYGILAR.

CREATIVE GIGAWORKS S750 7.1  İSTASYONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutx -- 8 Mayıs 2007; 16:11:17 >

• dostum ii açmışın güzel açmışında muhakkak burda kavga çıkartacaklar hep laf göndermesi yapacaklar s750 hakkında
    büyük ihtimal topik kitlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 17 Şubat 2007; 20:13:48 >
  • yeni topiğimiz hayırlı olsun o zaman
  • kalite akıyor. sesinden tut kokusuna kadar mükemmel. ancak sorunsuz da değil
  • gigaworks uydu hoparlörlerindeki filtre, amfi devresi ve power supply kısmının resimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 17 Şubat 2007; 22:16:33 >
  • devam

• @armagedon

ayrıntılı resimler için teşekkürler. s750 nin en sevdiğim özelliği titaniun tweeterların o inanılmaz sesi. özellikle caz dinlerken sanki zil sesi kulağımın içinde. tabiki subwooferın o güzel yumuşak ve dolgun sesini unutmamak lazım.
  • güzel bir topic s750 sahiplerinin bilgi ve deneyimlerini paylaşacakları bir topic olması güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

@armagedon

ayrıntılı resimler için teşekkürler. s750 nin en sevdiğim özelliği titaniun tweeterların o inanılmaz sesi. özellikle caz dinlerken sanki zil sesi kulağımın içinde. tabiki subwooferın o güzel yumuşak ve dolgun sesini unutmamak lazım.

çok doğru kardeş caz müziklerdeki tweter performasnı inanılmaz tını sesleri çok başarılı veriyor
  • ben bu ürünü uzun bir süredir almak istiyorum ama bir türlü almak kısmet olmadı bana göre en iyi ses sistemi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: .::HANDSOME::.

ben bu ürünü uzun bir süredir almak istiyorum ama bir türlü almak kısmet olmadı bana göre en iyi ses sistemi bu

inşallah alırsın kardeş film keyfi özellikle koparıo insanı
  • s750+DDTS 100 muhteşem ikilisini kulananlar dvd fikm deneyimlerini paylaşabilirlermi?
  • Subwoofer'ın içi ne kadar basitmiş ilk defa görme şansım oldu dağıldım diyebilirim.Tam anlamı ile hayal kırıklığı
  • quote:

Orjinalden alıntı: aykutx

s750+DDTS 100 muhteşem ikilisini kulananlar dvd fikm deneyimlerini paylaşabilirlermi?

s750+ddts100ü sony dvd playera coaxial olarak bağladım panasonic plazmada mevcut tek kelime ile muhteşem bir ses decoderden dolby digital ex e alıyorum muhteşem bir ambiyans oluyor ve görüntü ile birlikte tam bir sinema keyfi hele patlama sesleri çok sarsıcı ve etkili oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @armagedon@ -- 17 Şubat 2007; 22:14:08 >
  • S750 RESİMLERİNE DEVAM

• güzel resimler kardeş teşekkürler
  • Hayırlı olsun topic iniz ne diyelim herşeyin, x-530 un bile vardı ama gigaworks ün yeni açılıyor umarım sorun yaşamazsınız.
  • güzel olmuş resimler
    işçilik ve kalite mükemmel

Wanker arkadaş,
    bir çok kaliteli subwoofer içi açtım, bundan pek bir farkı yok diyebilirim
    zaten olması gereken budur, cihazlar diğer tarafta
  • quote:

Orjinalden alıntı: AKREPmt.

güzel olmuş resimler
    işçilik ve kalite mükemmel

Wanker arkadaş,
    bir çok kaliteli subwoofer içi açtım, bundan pek bir farkı yok diyebilirim
    zaten olması gereken budur, cihazlar diğer tarafta

sağol dostum hoşgeldin topiğe
  • Topik hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar Ben s750 nin sesini her zaman beğenmişimdir ama forumdan okuduğum kadarıyla sistemin oldukça ciddi sorunları var. Zaten bu sorunlar olmasaydı şu anda büyük ihtimalle s750 kullanıyordum Neyse yine de iyi bir sistem fiyatı biraz pahalı eksiklerinden en önemlisi bence bu. Her dinleyişim de basları beni oldukça etkilemiştir bu sistemin Yumuşak ve dolgun geliyor kulağıma hoş yani Ama bir türlü çok yüksek seste test etmek nasip olmadı inşallah onu da denerim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.