Şimdi Ara

Creative EP-630 Ayarı Kulaklık Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3. Ep-630 kulaklığımı da dün itibariyle kaybettim, hemen yenisini sipariş etmek için google amcaya atıldığımda baktım ki yurtiçi satış stoklarında bulunmuyor bizim eleman.
    Şimdi sizden ep-630 ayarında bir kulaklık önerisi istiyorum çok memnundum kulaklığımdan yıllardır aynı modeli kullanıyorum lütfen yardımcı olun üstadlar.

• sol taraftan ses vermeyince ben de 70 lira verip ex110apb aldim.Tizler cok fazla para cope gitti resmen ep 630 da piyasada bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalvarıyorum ben de istiyorum creative ep630 ayarı bir kulaklık.

sol tarafı bozuldu servise verdim ep 430 verdiler ne kadar denesem de ep630 alamadım.

mükemmel bir ses kalitesi vardı her enstrümanı rahat bir şekilde duyuyordum. bas ayarı da tam istediğim gibiydi.

100₺ ye kadar ep630 ayarı bir kulaklık, siz bilirkişiler olarak önerirseniz çok memnun olurum.

• up

• Bende bu ayarda bir kulaklık arıyorum arkadaşlar.Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.Bu kulaklık bir efsaneydi.
  • Audio technica serisi cks55x kulaklık adlım ve ep630 dan daha iyi bir performans gördüm.

https://forum.donanimhaber.com/sony-onkyo-marshall-hifiman-xduoo-audio-technica--64154319

bu konuya bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turanset

Audio technica serisi cks55x kulaklık adlım ve ep630 dan daha iyi bir performans gördüm.

https://forum.donanimhaber.com/sony-onkyo-marshall-hifiman-xduoo-audio-technica--64154319

bu konuya bakabilirsiniz.

Bass konusundada mi daha iyiydi?

• aynen bir deneyin derim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.