Şimdi Ara

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
19
Favori
24.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

927 numaralı siparişi verdim umarım pazartesi yetişir ve kargoya verirsiniz. İsim ile ilgili not kısmına yazdım. Şimdiden emeğinize sağlık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tasmania kullanıcısına yanıt
    Pazartesi kesin çıkar hocam two face modeli isim arka kısma yazılacak bilginiz olsun.

• 928. iyi geceler

• Castle yapım videosunu hazırlıyorum yarın sabaha youtube da yüklenmiş olur burada link olarak da paylaşmış olurum

• 929, isim notu düştüm, isim mümkün mertebe ufak olsun.

Şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar yaklaşık 8 saattir bölgemizde elektrik kesik isim yazılacak siparişler yarına kalabilir.

İstanbul two face endure siparişlerinin tamamı hazır yarın çıkıyor.

Castle 7 tanesi hazır 8 tanesini bekletme durumundayım. En geç salı çarşamba bitmiş olur ekstrem bir durumda yine buradan haber veririm

• Craft And Luna kullanıcısına yanıt

Hocam 936 numaralı 3 adet sipariş geçtim.Özelden hangi isimlerin yazılacağını ilettim size.

Ayrıca Saat kordonu ile de size bir fikir ilettim. dönüşünüzü bekliyorum.

İyi çalışmalar dilerim

• Arkadaşlar kargo firması tekrardan bir zam yaptı ve şuanda kargolar 39.31TL'ye çıkıyor.

Yurtiçi kargo 51 tl
    Mng kargo 42 TL
    Aras kargo dönüş yapmadı ama aşağı yukarı aynı fiyatlarda olacaktır.

Craft and Luna Kişiye Özel El yapımı hakiki deri cüzdan en uygun fiyat

Kargo ücretini daha fazla tutamıyoruz malesef 15 TL'lik bir kargo ücreti eklemek zorunda kaldık. Eğer indirim olma durumu olursa ki hiç sanmıyorum kargo ücretini tekrardan kaldırırız.

250 TL ve üzeri siparişleri ücretsiz kargo olarak devam ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Craft And Luna -- 4 Temmuz 2022; 17:20:52 >

• Sipariş no 928 kargolayabildiniz mi?

• tam sipariş verecektim kargo ücreti başlamış.
    kargo ücreti tekrar kalkarsa haber verin lütfen.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Benim tavsiyem ne kadar erken alırsanız o kadar iyi hocam. Ayda 2 kere zam gelmeye başladı maddelere elimden geldiğince fiyatları tutuyorum ama ürünlere zamda yakındır. Şuan ücretsiz kargo 250 tl üzeri siparişe ancak kurtarıyor.
  • tohr T kullanıcısına yanıt
    Çıkış yapıldı hocam kargo takibi bekliyorum.
  • Kargo artışlarından etkilenmemek için grdrps ile satış yapabilirsiniz. Alıcı 15tl hizmet bedeli ödeyerek, ucretsiz kargo ile ürünü alabiliyor. Satici da bildiğim kadarıyla komisyon ödemiyor. İlanı 95tlden açarsanız, alıcılar +15 ödeyerek yine 110 liraya denk getirir. İşler yürür. Dh'de kargo ücretli deme de ne dersen de. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam her ürüne 15 tl eklemeyle kargo ücreti ekleme arasında çok gidip geldim. Birde sıkıntı şu kargo firması evde bulamazsa müşteriyi daha doğrusu teslim etmezse bana kargo geri geliyor 39/2 olarak ödeme alıyor tekrar gönderdiğimde bir 39 daha alıyor kargoları zengin ediyoruz şuan.

• Durumu anlıyorum. Şuan müşteriniz siparis vermekten kaçınıyor. Sizin de maliyet artıyor. Bu durumda çözüm üretilmeli. Ayni seviyede tutmak için en mantıklısı grdrps. Size kod veriyor sipariş için onu ilgili kargo şirketine verip isi bitiriyorsunuz. Kısaca, siz kargo maliyetini kafanızdan çıkarıp ürünü 95tl yapıyorsunuz. Alici da kargo icin grdrps'a +15tl veriyor. Sizin kafanız rahatlıyor, alıcının da cebi. Siparişler de kesilmiyor.

+ Forumda sanus (ayakkabı.corap.sort.tabanlik) satan arkadaş var. Bir çorap hatalı çıksa hemen geri iade alip kargo git gel cebinden cikiyor. Ona sormak lazim buradan kar mı etti zarar mı... Ama burada bence amaç kârdan çok isim yapıp, bilinir olmak. Burada zaten tutunduğun zaman, dh bütün çevresine o ürünü aldırıyor. Yani burada tutunduğun an, kazanmış oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 5 Temmuz 2022; 10:36:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=fuViZDmmF18&feature=youtu.be

Castle yapım videosu

• Selam, 929 çıktı mı? bayram gelmeden elimize ulaşsa güzel olur.

• Tüm konuyu okudum, emeğinize sağlık. PTT kargo yu neden tercih etmiyorsunuz ? Ben bal satışimda hem kurumsal anlaşma sebebiyle hemde yöresel ürün olarak güzel indirim almıştım. Belki sizde güzel bir rakama anlaşabilirsiniz. Birde sanırım shopier benzeri bir sayfa üzerinden insanlar indirimli gönderim yapıyordu.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.