Şimdi Ara

-ÇÖZÜLDÜ- www.webdenal.com sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • WoXeD (5 mesaj) Samir_Rallye (2 mesaj) loses (1 mesaj) Mixus (1 mesaj) PAUL WALKER (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> -ÇÖZÜLDÜ- www.webdenal.com sorunsalı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1655 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    selamlar arkadaşlar.

öncelikle bu ilgili siteden alışveriş yapmamanızı öneriyorum

Konuya gelecek olursak.3 gün öncewww.webdenal.com üzerinden sandisk 240gb ssd aldım.disk ertesi gün geldi.Notebookta çalışan diski söktüm (hp envy13) bunu taktım.makine ssdyi görmedi.Sorun makinede olabilir diyerek direkt olarak sata üzerinden kendi masaüstü bilgisayarıma bağladım.Fakat pc satadaki cihazları algılama bölümünde hem normalden uzun bekliyor hemde ssd biosta bile görünmüyor.Yani ssd bozuk.

kendilerine durumu ilettim.iade etmemmi kısa sürer yoksa değişimmi dedim.Firma adına aldığım için iade faturası vs uzun sürebilir diye bu soruyu sordum.Kendileri arıza formu doldurttu.ürünü gönderdik.Şimdi bana ürünü sandiske yolladıklarını cevap beklediklerini söylüyorlar.bu nasıl saçma birşey?Ben ürünü beğenmedim diyip göndersem anında iade alacakken (14gün mesafeli alışveriş koşulsuz iade hakkım var) ürünün arızalı çıkması sanki benim suçummuş gibi benim işimi yavaşlatıyorlar mağdur ediyorlar.

Bu siteden bedava ürün dağıtsalar almam bundan sonra ve sizede kesinlikle tavsiye etmiyorum.Kesinlikle uzak durun.ayıplı malı bile iade almıyorlar insanı süründürüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoXeD -- 27 Mayıs 2016; 15:43:31 >

|
    |

• Yüzbaşı
    672 Mesaj
    Kullanılmayan ve paketi açılmamış ürünlerin iadesi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Dünyanın bütün karanlıkları bir araya gelse bir mumun ışığını söndüremez.
  • Binbaşı
    1267 Mesaj
    Bedavaya urun verseler burda bedavaya verecekler var hocam oyle deme

|
    |
    Bios güncelle

Bazı ssdler fabrika çıkışı bozuk çıkabiliyor. Belki size öyle bir ürün gelmiş. Yapmış olduğunuz prosedür her yerde aynı malesef. Kutusunu açıp çalışıp çalışmadığına baktığınızda bozuk çıkarsa tamir oluyor. Bence de çok saçma. SSD olarak Intel, Toshiba ve OCZ öneririm. Diğer markalara göre daha az şikayet var. Sandisk bırakın ssd'yi flash bellek bile almam.
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mimar SaNAN

Kullanılmayan ve paketi açılmamış ürünlerin iadesi olur.

bu dediğiniz firmaların uydurması.ürünü açıp kullanmadan nesini görüp cayacaksınız mantık olarak?yasa 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkı veriyor.aklınızda olsun öyle birşey yok.keza hepsiburada ya 3-4 iadem olmuştur bu şekilde.aynı gün iade çıkıyorlar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mixus

Bios güncelle

jda görüldüğü üzere 2 bilgisayarda denendi.ayrıca usb dönüştürücü ile de denedim.hayat yok.
    |
    |
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: b2580x

Bazı ssdler fabrika çıkışı bozuk çıkabiliyor. Belki size öyle bir ürün gelmiş. Yapmış olduğunuz prosedür her yerde aynı malesef. Kutusunu açıp çalışıp çalışmadığına baktığınızda bozuk çıkarsa tamir oluyor. Bence de çok saçma. SSD olarak Intel, Toshiba ve OCZ öneririm. Diğer markalara göre daha az şikayet var. Sandisk bırakın ssd'yi flash bellek bile almam.

bu konuyu açıp link paylaştıktan 10dk sonra ürün değişiminin yapıldığı ve bugün kargoya verileceğinin bilgisini veren mail gönderdiler :)

sandiskte hızlı gönderi olduğu için tercih etmiştim.kendi bilgisayarımdada 5 senedir sandisk exstreme 120 leri raid0 olarak kullanıyorum.genelde memnunum sandiskten ama bundan sonra çok şüpheli yaklaşacağım.ssd favorim benim samsung ama şirket adına alışveriş yaparken bazen maliyet daha önemli oluyor

prosedürleri boşverdikleri zaman güzel olacak.
    |
    |

• Yüzbaşı
    792 Mesaj
    Tatlıya bağlandığına sevindim. Konuyu o zaman değiştirin veya kaldırtmasını isteyin hocam karalama olmasın. Adamlar kısa sürede çözmüşler.
  • Binbaşı
    1693 Mesaj
    Sandiskten 64gb sdxc kart aldım bozuk geldi sandiske sordum direkt yollayın bize dediler.
    Firmayı seviyorum arızalı çıksada hemen ilgileniyor keretalar
    |
    |
    ayıplı ürün iadesi yasal hakkınız hocam
    |
    |
    AMD Ryzen 3600 / NZXT X63 280MM Sivi sogutma / Asrock B550 Phantom Gaming ITX ac / RTX 3080 Founders Edition / Kingstone A2000 1 TB m.2 Nvme SSD / G.Skill 32GB 3600mhz cl16 Ram / NZXT H210 Mini ITX KASA / IIyama 34" 144Hz 3440x1440 IPS Monitor/ Logitech G933 Gaming Headset / Cherry Blue RGB keyboard/ GK64XS Custom Board Klavye+Gateron Yellow lubed+PBT Keycaps / Logitech g305 Kablosuz Fare / Iphone 11 Siyah
    Kediciklerim icin instagram : Buraya Tiklayin
  • Binbaşı
    1655 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: b2580x

Tatlıya bağlandığına sevindim. Konuyu o zaman değiştirin veya kaldırtmasını isteyin hocam karalama olmasın. Adamlar kısa sürede çözmüşler.

başlık değişti.Konu kaldırılması doğru değil.ilerde aynı şeyi yaşayan insanlar olursa onlarda haklarını bilsinler
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.