Şimdi Ara

Beylikdüzünde nerelerden ev alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
93.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ev almayı düşünüyoruz 3+1 150 m2 civarı. Şu aralar büyükçekmecede oturuyoruz. Sevdiğimiz bir yer ama Beylikdüzünde ev almak istiyoruz. 160bin civarı sitede ya da güzel mevki de olursa normal bir apartmanda giriş, yüksek giriş, 1. veya 2. katta bir daire almayı düşünüyoruz. Açıkcası pek gitmediğim için Beylikdüzüne bilmiyorum nereler güzel nerelerden ev alınır. Yeğenim var annem çocuğa bakıyor çocuğa uygun olsun, 1-2 seneye bende evlenip orayı alırım. O yüzden ulaşım sıkıntısı olmayan Sıfır veya bir iki yıllık ev arıyorum.

Nereleri tavsiye edersiniz?

Not: Uzak falan diyecekler yazmasın.

• ben migrosun arkasında oturuyorum buralar hem sakin hem de ulaşım kolar heryere barış mahallesi en iyi yerdir b.düzünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Peace-

ben migrosun arkasında oturuyorum buralar hem sakin hem de ulaşım kolar heryere barış mahallesi en iyi yerdir b.düzünde.

barış mahallesi en iyi yermi? adakent in arkaları ile en kötü yer beylikdüzünde yanlış anlama alcaksan beykentten yeni yapılan yerlerden al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runarer -- 4 Ekim 2012; 16:26:27 >
  • quote:

ben migrosun arkasında oturuyorum buralar hem sakin hem de ulaşım kolar heryere barış mahallesi en iyi yerdir b.düzünde.

dayım kaya ramada'nın oralarda oturuyo ev tam tüyap'ın yanındaki büyük boş arazinin orada ora ne mahallesi geçiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean Boswell

quote:

dayım kaya ramada'nın oralarda oturuyo ev tam tüyap'ın yanındaki büyük boş arazinin orada ora ne mahallesi geçiyor?

Alıntıları Göster
    cumhuriyet mahallesi falan?

• Updullah!
  • quote:

Orijinalden alıntı: runarer

quote:

barış mahallesi en iyi yermi? adakent in arkaları ile en kötü yer beylikdüzünde yanlış anlama alcaksan beykentten yeni yapılan yerlerden al

beykent ayrı beylikdüzü ayrı büyükçekmecede oturuyor herhalde biliyodur beykentin nerde olduğunu. adakent kötü doğru ama megakent gayet güzel. sadece uzak kalıyor biraz..

• Önce bir internet altyapısını kontrol edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

oralar beykent büyükçekmece tarafları oluyor sanırım beylikdüzünün içiyle alakası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

barıs mahellesinde otuyorum ev fiyati 210.000 civari

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-3-1-136m2-160-000-tl-beylife-residence-taksitler-teslimden-sonra-97096535/detay/?source=promotion_topl

her seyi var havuzu sauna body .

not: beylik pazarina yakin otuyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-3-1-136m2-160-000-tl-beylife-residence-taksitler-teslimden-sonra-97096535/detay/?source=promotion_topl

Alıntıları Göster
    Adnan Kahveci iyidir candır.. Beykentte olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

quote:

hadi ya bayağı yakınız sitenizin adı ne

• Beylik pazarı dediğiniz ne taraf acaba bu yeni yapılan kapalı pazar mi? Nasıl oralar? Site ile normal apartmanda fark var mı ( sokaklar kalabalık mi temiz mi)
  • quote:

Beylik pazarı dediğiniz ne taraf acaba bu yeni yapılan kapalı pazar mi? Nasıl oralar? Site ile normal apartmanda fark var mı ( sokaklar kalabalık mi temiz mi)

Kapalı pazar evet istanbulun en büyük pazarı her pazar günleri açılyor sakın o taraflar pazar günleri kalabalık oluyor o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

quote:

Beylik pazarı dediğiniz ne taraf acaba bu yeni yapılan kapalı pazar mi? Nasıl oralar? Site ile normal apartmanda fark var mı ( sokaklar kalabalık mi temiz mi)

Kapalı pazar evet istanbulun en büyük pazarı her pazar günleri açılyor sakın o taraflar pazar günleri kalabalık oluyor o kadar.

Alıntıları Göster
    bana tam bir mahalle adı falan söylermisiniz? yani şu mahalle iyidir. şurdan alma..

bir de bu bauhaus realin arkasında evler ucuz. bi iki kişi oralar biraz karışık yerler dedi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

oralar beykent büyükçekmece tarafları oluyor sanırım beylikdüzünün içiyle alakası yok

tam içi değil evet

• quote:

bana tam bir mahalle adı falan söylermisiniz? yani şu mahalle iyidir. şurdan alma..

bir de bu bauhaus realin arkasında evler ucuz. bi iki kişi oralar biraz karışık yerler dedi.

oralar beylikdüzü değil kardeşim esenyurt ve esenyurt ta hoş yer değil. beylikdüzünden ev alacaksan bizimkent tarafından al sosyal ortamın yoğunlaştığı kısım orası cunku cumhuriyet mahallesi olarak geçer
  • Teşekkür ederim e5e yakın yerlerde mi tercih etmeli ulaşım açısından yoksa iç kısımlar daha mı sessiz sakin

Birde megakent Büyükşehir Mah ve barış Mah nasıl acaba bilgisi olan yazabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle_beagle -- 5 Ekim 2012; 15:37:16 >
  • Upti!
  • quote:

İyi günler Forumdaşlar,

Ev almayı düşünüyoruz 3+1 150 m2 civarı. Şu aralar büyükçekmecede oturuyoruz. Sevdiğimiz bir yer ama Beylikdüzünde ev almak istiyoruz. 160bin civarı sitede ya da güzel mevki de olursa normal bir apartmanda giriş, yüksek giriş, 1. veya 2. katta bir daire almayı düşünüyoruz. Açıkcası pek gitmediğim için Beylikdüzüne bilmiyorum nereler güzel nerelerden ev alınır. Yeğenim var annem çocuğa bakıyor çocuğa uygun olsun, 1-2 seneye bende evlenip orayı alırım. O yüzden ulaşım sıkıntısı olmayan Sıfır veya bir iki yıllık ev arıyorum.

Nereleri tavsiye edersiniz?

Not: Uzak falan diyecekler yazmasın.

Hocam beykent şu sıralar bir yapılanma halinde.bana kalırsa bir gelin görün derim beykent -yeşilkent tarafındaki evleri.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.