Şimdi Ara

(Çözüldü) 06.08.2020 hepsiburada.com rezaleti rtx 2070 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
2
Favori
23.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direkt hepsiburadanın eline yeni kapalı kutu gelmiş ürün olsa tamamda ürün büyük ihtimal iade onun kutu içeriği kontrol edilip yeniden paketlenip satışa sunulması gerekir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İade ürünü kontrol etmiyorlar demek ki şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 7 Ağustos 2020; 15:27:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi görünce hayatımın şokunu yaşadım ben şahsen fenalık geçirirdim söz konusu Rtx 2070 5 MİLYAR ŞUAN....
  • ürün kapına kadar geliyor kontrol ederek almıyorsun hata sende,ordan bana sallıcan ürünü nasıl kontrol edip alıyım kargocular önce imza attırıp ürünü teslim ediyorlar diyeceksin,tamam haklısın.
    imzanı atıcaksın ürünlerini teslim alıcaksın kargocu arkadaşa ürünleri kontrol etmek istediğini belirticeksin eksik,farklı ve hasarlı ürünler için kargocudan tutanak talep edebilirsin bu şekilde istersen videoda çekebilirsin tabi.Tamam tamam parçalar gelince heycanlandın hemen almak istedin aldın bari video çekseydin ürünleri kutusundan çıkarırken.Senin değiştirmediğin nerden belli bence sen adi rezil birisin sert mi oldu ?
  • geçmiş olsun böyle rezalet olmaz. başkalarına hesabımdan alıverdiklerim hariç en son mayıs 2019da alışveriş yapmışım. hepsinden uzak durmak lazım.
  • Dava etmenizi öneririm herkes anca konu açıp atıp tutuyor cezalarını almaları gerek
  • Bence burada Hepsiburada.com rezaleti demek biraz yanlış. Hepsiburada mağduriyetinizi mutlaka giderecektir, burada mağdur olan Hepsiburada'nın kendisi, belli ki dolandırılmış veya hırsızlığa maruz kalmışlar her nasıl ifade ederseniz.

Ama ihtimaller dahilinde tahtaları yerleştiren kişi siz bile olabilirsiniz, bunu sizi hedef gözeterek söylemiyorum sadece ihtimal dahilinde kargonun sahibi de olabilir diye söylüyorum.

Firmayı itham ederseniz, firma da sizi itham edebilir. Uzlaşma yoluyla, sakin bir şekilde konuyu ilerletmeniz gerek. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miex -- 7 Ağustos 2020; 16:57:10 >
  • kral modeli öyledir wood edition falandır o
  • Tahtalar ceviz mi baksaydın

Şaka şaka, rezaletin daniskası. Hakkınızı arayın.
  • kanım dondu ya ne karaktersiz ne şeref yoksunu insanlar var.
  • Hepsiburada genelde pek şaşırtmıyor aslında siteyle alakalı bir sorun değil ama zararlı birçok satıcı var o yüzden Hepsiburada kullanırken her zaman 2 defa düşünün derim geçmiş olsun.
  • Hepsiburada yı savunan arkadaşlar; 6 ayda ancak iade alınabilen ilk mesajda belirttiğim duruma da yorum yapabilirler mi? Madem ürünün iadelik olduğunu biliyor ve kabul ediyordunuz 6 ay bekletmek nedir, nerede hak adalet?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deus-ex -- 7 Ağustos 2020; 18:29:53 >
  • InsideR kullanıcısına yanıt
    Ben telefon aldım. Satıcı hepsiburada. Kargo hepsiexpress

Kargo getiren kişiye kutuyu açacağım bekler misin dedim

Cevap şu oldu : bekleme zorunluluğum yok ama siz açın kutuyu dedi

Kısacası kolay kolay hiç bir kargocu artık beklemiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzun süre önce sıfır xbox 360 göndermiştim kargoyla cihazı çıkarıp içine loto kağıtları koymuşlar ağırlık olarak alan kişi loto kağıdı çıktı dedi. bizim sıfır xbox yalan olmuştu şikayet ettik ama sonuç çıkmadı.

bu sene şubat ayında da amazondan sizin olaya benzer bir olay başıma geldi. kargoculara güvenim kalmadı açıkçası. 2 gün önce de pahalı bir süpürge aldım önemli bir firmadan inşallah kargodan salatalık çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Ben telefon aldım. Satıcı hepsiburada. Kargo hepsiexpress

Kargo getiren kişiye kutuyu açacağım bekler misin dedim

Cevap şu oldu : bekleme zorunluluğum yok ama siz açın kutuyu dedi

Kısacası kolay kolay hiç bir kargocu artık beklemiyor
    diyelim ki kutuyu açtık içinden ekran kartı yerine dildo çıktı,al bunu iade ediyorum mu diyorsunuz?
  • kutuyu açarken video çekmediysen yapacak bir şey yok aynı kutuyu size geri gönderirler
  • aga bee çok güldüm tahtaları görünce, aynısı başka bir sitede benim de başıma gelmişti adamlar kemküm edince adamların sitesini kitledim ama çok komik ya, bana da boru gönderdiler, kitap sipariş etmiştim
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
  • Geçmiş olsun. Konuyu öne çıkarttım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.