Şimdi Ara

COUNTERSTRIKE İÇİN EN İYİ MOUSE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Razer Deathadder, Logitech G5, Logitech mx518, A4 TECH X-750F, ellerim orta büyüklükte ve tam kavrayabileceğim bir mouse arıyorum..

Sizce Cs için hangi mouse daha uygundur arkadaşlar?

• sorunu: cebim ve counter strike için en iyi mouse olmalı diye değiştirirsek, bu durumda yanıt açık: A4 TECH X-750F, lakin bunun yerine daha yeni çıkan bir üst modeli: x-755fs öneririm, aynı fiyata çünkü.
  • Razer!
  • deathadder
  • Logitech M518 ve G5 ile rahat edersin. Aslında deneyipte alabilirsen hangisi ile rahat ediyorsun daha iyi anlarsın.
  • Bütçene bağlı.Çok paran varsa Razer, Logitech felan al, paran yoksa A4 Tech al.Şu an A4-Tech kullanıyorum.Bence 3x tıklama çok iyi
  • bence deathadder ama sorun yanlış deathadder için counter strike uygunmudur olacaktı counter artık iyicene dandikleşti karar senin :D
  • cs oynayacaksan a4 tech x750 f yeterlidir
  • DeathAdder +1
  • tam kavrayabileceğim dedin ben sidewinder derim
  • ben a4tech x750f kullanıorum cs için tavsiye ederim
  • a4tech x750f

a4'Den hiç bi zaman şaşma
  • deneyip almak lazım, başka türlü tavsiye ile olmuyor bu işler.. vatan,darty,bimex vs. gibi büyük mağzalarda test edilebiliyor
  • Razer Deathadder
  • x750 alma neden mi?
    A4 TECH lerin ucuz olmasi nedeni malzemesinin cok dandik olmasidir f/p bakımından iyi olabilir ama 750f kullanmiş biri olarak sana tavsite etmem cok pis tutuyor kırıldı kırılcak gibi bir yapisi var

Kesinlikle deathadder akar...
  • x7 sidewinder deathadder kullanmıs biri olarak deathadder
  • deathadder güzeldir ama dersen param yok ms 3.0 al sakın a4 lere bulaşma verim alamazsın.
    ayrıca mouse için kaliteli bi pad alman lazım şuan ben onu araştırıyorum.
    razer mantis alıcam çok param yok :S para olsa gönlüm dkt ister :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: sendorm

sorunu: cebim ve counter strike için en iyi mouse olmalı diye değiştirirsek, bu durumda yanıt açık: A4 TECH X-750F, lakin bunun yerine daha yeni çıkan bir üst modeli: x-755fs öneririm, aynı fiyata çünkü.

Gülesim geldi (:

Razer Deathadder var iken.....

G5 = Çok ağır ve mouse clickleri bi süre sonra bozuluyo yumuşuyo.
    X7= Kullandım güzel mouse ama tepki süresi / hz si çok düşük.Kablosu çok ince temassızlık yapıyo.
    Mx518=3ü arasında en güzeli ama optik.. Yeterli değil.

Deathadder=http://www.uruninceleme.com/incelemedetay.aspx?Id=131

Burayı oku...

quote:

Orjinalden alıntı: korozyon

deneyip almak lazım, başka türlü tavsiye ile olmuyor bu işler.. vatan,darty,bimex vs. gibi büyük mağzalarda test edilebiliyor

İstanbulda isen haramiderede MediaMarkt açıldı orda hepsi var.

Bu arada MS 3.0 arkadaşım aldı bizde denedik çok ağır mouse Razer Mantis Control ile önermem illa alıcam diyosanız Razer Mantis Speed ile alın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan.91 -- 29 Nisan 2008; 22:28:21 >

• tuşları yumuşamayan fare mi olur..Allah aşkına mantıklı yorumlar yapın ya :D

10 tl lik farenin de 500 tl lik farenin de tuşları bi süre sonra yumuşar...Tıklama ömrü denen bişey var öğrenin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HORT

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.