Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
115
Favori
760.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Sanki oyunu sadece Amerikalılar ile Almanlar oynuyor, o ne öyle fbı kostümü, kollarında ABD ve Alman bayrakları olan kostümler, hiç etik değil bu yaptıkları hocam.

Ben İnadına Türk ismi aldım, nickim "HamiyetiTürk"

Alıntıları Göster
    Kardeşim bu oyunu kimlerin yaptığı belli.
    Alman,amerikalı,ingiliz askerlerin olması normal.
    Türklerin yapmış olduğu bir oyun olsaydı o zaman bordobereli kostümü görürdük :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FFFaust

Kardeşim bu oyunu kimlerin yaptığı belli.
    Alman,amerikalı,ingiliz askerlerin olması normal.
    Türklerin yapmış olduğu bir oyun olsaydı o zaman bordobereli kostümü görürdük :)

Alıntıları Göster
    Türkler yapsaydı belki de bordo bereli kostümü görürdük, haklısınız hocam
  • Dün ücretsiz sürümü indirdim, oyun öyle bir hale gelmiş ki botlar bile aimbot kullanıyor. Valve neden ilgilenmiyor
  • Seçkin hesapta o kadar hile olmasa da gene de var. Valvenin bi önlem aldığı yok maalesef.

• İlk mesajda yer alan güncelliğini yitirmiş, gereksiz uzun yazıyı spoiler içine alıverdim. Her konuya girişinizde gözünüze takılmasın.
  • Arkadaşlar CS:GO oyun arkadaşı arıyorum bir konu açmıştım burada ama sanırım buraya yazmam daha iyi olacak. Yani Steam den ekleyip beraber yoldaş rekabetçi maç gireceğimiz veya Steam etkinliklerini görevlerini yapabileceğim arkadaş arıyorum. Rastgele takımda rekabetçi oynamak kötü oluyor satan oluyor çok kötü oynayan oluyor yani böylelikle Rank atlayamıyorum. İşte arada sırada uygun olduğumuz zaman oynamak için
  • Beyler kasa açmayı düşünüyorum. Hangi kasadan açmamı önerirsiniz? Ya da kasa açmamı önerir misiniz
  • Para vermeden kasa nasıl açabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Para vermeden kasa nasıl açabilirim ?
    Sizce böyle bir şey olabilir mi allah aşkına? Bence case simulator falan bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Sizce böyle bir şey olabilir mi allah aşkına? Bence case simulator falan bakın.

Alıntıları Göster
    bazı siteler vardı öyle görüyorum youtube da açıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

bazı siteler vardı öyle görüyorum youtube da açıyorlar

Alıntıları Göster
    Öyle bir şey yok kimse bedavaya kasa falan açamaz öyle olsa herkes alırdı dragon lore falan açana kadar dener herkeste her silah olurdu mantıken.
  • Şu menüyü hatırlayan var mı? Ah anılar...

• Herkese merhaba, dostlar bu silahların görünümünü nasıl değiştiriyoruz? cs 1.5 - 1.6 daki m4 görünümü mesela?
  • CS GO kasaları neden zamlanıyor? Firar Operasyonu Silah Kasası 5 TL olmuş mesela.
  • oyun arka plandayken sesleri çal kısmını aktif yapamıyorum. mesela önceden oyunda öldüğümde el başlayana kadar chromede takılıyordum arka planda oyun sesleri çalıyordu ancak şu an evet desem de geri hayır olarak değişiyor. bunu nasıl düzeltiriz bilen var mı?
  • Nette bakındım bulamadım, ayarları kurcaladım bulamadım bir de buraya sorayım, Oyunda karakter normalde yürüsün ben shift e bastığımda koşsun istiyorum bunun bir yolu var mı?
  • QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    Bunca yıllık Cs oyuncusuyum , böyle bir isteği ilk kez görüyorum hocam
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    geçenlerde forumda bir arkadaş o kasayla ilgili, kelebek bıçakların yalnızca o kasalardan düştüğü için zamlandığını söylemişti.
  • CS yi 1.6 ile bırakmıştım COD BF3, 4 TF2 şeklinde bu zamana kadar geldim bu oyunların hepsinde shift ile daha hızlı gitmeye alıştım. En son Valorant oynadım onda da bu şekilde ayar yapabildim dedim CS yi de kurayım ama CS de patladı bizim düzen.
  • En son güncellemeyle birlikte artık Msi Afterburner ile çalışmıyor 3.parti yazılım olarak görüyor. Bu sebeple ekran kartını overclocklu kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı yada çözümü nasıl bilen varsa bilgilendirsin lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 601602603604605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.