Şimdi Ara

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) [ANA KONU] (602. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.433
Cevap
115
Favori
760.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde pingim en az 80 olurdu son 3 4 gündür en fazla 60 oluyor 40ı gördüğüm oluyor şaşırtıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yıldır oynamıyordum. Son bir haftadır ara sıra girer oldum. Ücretsiz olmasıyla birlikte yaş kitlesi iyice düşmüş rezil pislik bir hal almış. Ben 9-20 yaşında ergenlerle maça girmek istemiyorum. Takımlara gelenlerin %99 u bu kitle. Bu bir haftadır kaç maç attıysam hepsinde başlar başlamaz hem kendi takımımı hem karşı tarafı engelliyorum. Olmaz böyle ayıptır. En son ki maçımda takımımda 7 yaşında çocuk bile vardı bes belli fotosunu bile koymuş mic açmıyor info vermiyor zaten profilini inceleyince de hemen anlaşılıyor. Maç boyu sadece 2 kill aldı. 5 pre oynamak şart yoksa tek olacak katlanılacak iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 8 Mayıs 2020; 17:31:17 >
  • Arkadaşlar merhaba, rütbeler her yıl sıfırlanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Arkadaşlar merhaba, rütbeler her yıl sıfırlanıyor mu?
    Hayır. 28 gün boyunca maç atmadığında siliniyor sadece. Onda da tekrar maç atınca rütbe alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Hayır. 28 gün boyunca maç atmadığında siliniyor sadece. Onda da tekrar maç atınca rütbe alıyorsun.

Alıntıları Göster
    Tekrar maç atınca gelen rütbe kaldığımız yerden mi baştan mı başlıyor hocam, çünkü uzun süre maç yapmayabilirim, sonra oynadığımda rütbenin baştan başlamasını istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 8 Mayıs 2020; 18:1:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Tekrar maç atınca gelen rütbe kaldığımız yerden mi baştan mı başlıyor hocam, çünkü uzun süre maç yapmayabilirim, sonra oynadığımda rütbenin baştan başlamasını istemem

Alıntıları Göster
    Genelde öyle oluyor ama bazen 1-2 rütbe daha aşağıya da atabiliyor.
  • Arkadaşlar bugün canım çok sıkıldı, iki terörist kalmıştı,birini gördüm aşağıdan geliyordu, yetişmeden bombayı imha ederim dedim, imha ederken yukarıdan öbürü çıktı beni vurdu, birlik yapıp beni oyundan attılar, oyunda birinciydim, bir sürü tp kaybettim
  • Maalesef şerefsiz çok oyunda. Üst üste 2 defa Türk'üm diye attılar oyundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn_67

Maalesef şerefsiz çok oyunda. Üst üste 2 defa Türk'üm diye attılar oyundan.
    Sanki oyunu sadece Amerikalılar ile Almanlar oynuyor, o ne öyle fbı kostümü, kollarında ABD ve Alman bayrakları olan kostümler, hiç etik değil bu yaptıkları hocam.

Ben İnadına Türk ismi aldım, nickim "HamiyetiTürk"
  • https://www.youtube.com/watch?time_continue=368&v=TldkvHFaPtk&feature=emb_logo

beyler şu oyundaki akıcılıgı ben daha iyi işlemciyle niye alamıyorum.suraya bakın adamın oyundaki akıcılık görüntüler net parlama bozulma yok net yani.bende laçka gibi duvarlar bir değişik adamlar değişik mermi dağılması görüntü bozulması. bende 3600 işlemci var. tek slot ram ram var 3200 mhz 8 gb. videoda 2x8 ram var diyemi dicem yada monitoru 244 hz falan mı bende 144 var. adamın işlemci 2200 g falan galiba soyluyo videoda.benimki niye böyle gozukmuyor.

• Arkadaşlar aşağıdaki resimde kırmızı kare içine aldığım kısmı aynı boyuttaki resmi ve beraberindeki rozeti ile birlikte bire bir aynı görebileceğim bir ayar ekranı ya da başka bir ekran var mı? Oyun sırasında başka oyuncularınınkini görebiliyoruz ama ben kendiminkini görmek istiyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Cs Go da sorun var galiba oyun bağlanıyor da kalıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

Cs Go da sorun var galiba oyun bağlanıyor da kalıyor?
    bendee aynı sorun var malesef
  • Can_R6 kullanıcısına yanıt
    1 saattir sorun var, bugün zor düzelir herhalde. Neden oldu ki sorun?

• c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    Sunucuda yoğunluk var düzelir birazdan bence

• Steam çöktü galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksezginer

Steam çöktü galiba
    hala bağlanmıyor ya cs go ya
  • https://steamstat.us/ Burdan baktım da galiba genel olarak Steam’da sorun var. Çünkü diğer oyunlarda gelip gidiyor.

• Düzelmedi

• Sorun Cs Go'da değil Steam'de. Diğer oyunlara da giriş yapılamadı bir süre.
  • 
Sayfa: önceki 600601602603604
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.