Şimdi Ara

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
70.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • denedım ama olmadı kardes ama emgine saygı duyuyorumm
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsliyim

BEYLER BIDE BUNU YAPINCA INT YI YIYO COK KOTA GIDIO FALAN FILAN DIOLAR BUNLAR DOGRU MU ?

:D evet acayip kota yiyo düsünün server sensin ve adamların bütün yaptıklarını senin pcin download ve upload ediyor buda normal oyunun mb'ından kat ve kat üstü oluyor

bence ugrasmayın derim yani cok buyuk umutlarınız varsa 10 kisilik serverlar(1mbpsli kullanıcılar için) felan 5-6 kiside bile cok lag yapıyor ki bu pcnin özelliklerinede baglı

1 saate rahat 90-100 mb yer tabi 4-5 kisi bu dahada fazlalasır veya azlasırsa mblar artar yada azalır

ttnetin vdsl2 32 mbps cıksarsa bu hlds süper bisey olur yapmak isteyenler için o zman tam bi server olabilir

ben konuyu acan arkinki gibi yapmadım server kurmayı daha kolay bi yöntem var ;

normal yüklü olan cs 1.6 nın içine girin valve kısmına (cs1.6 hedef bulla)orda zaten hlds war ordan da acsanız fark etmiyor zaten

admin lik içinse amxmodu tavsiye ederim admin moddan daha kullanıslı

• Arkadaslar Resimde Herseyi Aciklayici Bir Sekilde Anlattim Sorunum Ney ???

Arkadaslar Baslat Calistir Cmd cd :C\hlds

Aciyorum hldsupdatetool.exe -command update -game valve -dir . Kodunu Aynen Yaziyorum Bütün İslemler Basliyor Dosylari Tam İndirirken 58.83 .\Valve\gfx.wad te Duruyor ve 3 - 5 Dakika Kadar Bekliyorum Direk 93.51 .\Valve\Halflife.wad e Atliyor 100 olana kadar Sorunsuz Gidiyor Sonra Bitişte

HLDS installation up to date

Kodu Yerine

Connection Reset , winsock error 10054 " connection reset by peer "

Hata Kodu Karsıma Cıkıyor

sorunum Nerede Yardımcı Olursanız Cok Sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IDK -- 12 Ekim 2008; 17:57:02 >
  • Arkadaslar Sorunum Çözüldü Ufak Bir Sorunum Daha VAr SErver ı Kurdum Ama Admin Olamıyorum Nasıl ADmin Olacağım ==???
  • -console -game cstrike +ip BURAYA CALISMASINI ISTEDIGINIZ IPYI YAZIYORSUNUZ +sv_lan 1 +maxplayers BURAYA KAC KISILIK SERVER ISTEDIGINIZI YAZIYORSUNUZ +map de_dust2 -nomaster.
    acaba burda hangi programı veya exe açacagız(hltv mi acaba) eger hltv denmi yapacaksak nasıl yapcaz benden warning falan yazıyor
  • Bişey Sorucam İkde hani burda ne doluyo?_

Cs Flnmı yüklenıyo?

cs yüküde bosu bosuna beklemeyim?
  • denemeyin oyun bozuldu
  • www.speedofcs.com HADİİ HEMEN UĞRAYIN ve O MÜKEMMEL ÖZELLİKLERDE 0 LOSS 0 LAGLI SERVERNIZI ALINwww.speedofcs.com
  • arkadaslar ben c:/hlds yazınca bole bırseyle karsılasıyorum ardından kodu yazıyorum tekrar aynı hatayı alıyorum yardım edermısınız?

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeeP*

arkadaslar ben c:/hlds yazınca bole bırseyle karsılasıyorum ardından kodu yazıyorum tekrar aynı hatayı alıyorum yardım edermısınız?

O hata kodları yanlış yazarsanız çıkar , detaylara dikkat edin tekrar bakın isterseniz.
  • Beyler Yazık size bu dökümanı tamamen kendi ellerimle yazdım emek hırsızlığı yapıyorsunuz ayrıca dökümanı çalan arkadaş utanmadan döküman bana aittir yerini editlemişsin =) döküman teamkral.net tarafından çok eskiden yazılmıştır gelip burda emek hırsızlığı yapmayın
  •  Counter Strike 1.6 Server Kurulumu
  • oyuna nasıl giriş yapıcam başka yolu varmı acaba ?
  • Arkadaşım bu işte bir tuhaflık var sanırsam yada bende bir yanlışlık var

1-öncelikle şunu söyliyim bende yüklü olan CS 1.6 + cs16patch_full_V23 update versiyonu bunlar önceden yüklü olan CS programları bunlarla bir işimiz yok sanırım yada varmı?
    2-söylediğin ilk CMD komutlarını uygularken hata alıyorum -dır yazdıgım zaman warning: ile başlayan bir hata -dir ile yazdığımda ise ayrı bir hata veriyor resmide ekliyorum hatam varsa gösterirsin.

Bu adımları geçtikten sonra yine sorun çıkarsa ayriyetten belirtirim .
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Bide Ben kurmuş olsam hiç üşenmeden Resimli anlatımını yapardım daha aydınlatıcı olurdu.
    Yinede Teşekkürler.henüz kuramadıysam bile.
    RESimde comnan diye gözukuyor ama Command dır orası kontrol ettim;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin genç -- 10 Mayıs 2009; 0:07:39 >

• Herkez Kurabilir , Kolay Bir Şey Bu , Yalnız Evdeki Net'ler Çoğunlukla 1024 - 2048 vs. Olduğu İçin Oyuncu Girince Kurduğunuz Sunucuya Sorun Çıkartır.
  • Ya arkadaşlar yada kısaca şöyle diyelimmi.
    bu server kurulum işi EV pclerinin , Standar modemler ve 1024 kps nin kaldıracağı bir halt değil.
    Bu kadar uğraşın ve beklemenin ardından kurmuş olgunuz severa 4 kişi yada en az 2 kişi oynamaya kalktıgınız zaman arada kesıntıler donmalar yaşıyacakmıyız ???
    bu tip olgular varsa hiç bulaşmayalım bu işe var olan servarlardan oyunumuza bakalım ??
    Açık ve Net Birşeyler Diyen varmı bu düşüncem hakkında haybiye uğraşmayalım?
  • Evet standart ADSL bağlantısıyla olacak iş değil bunlar. 1MBit ADSL ile en fazla 4 kişi felan oynar.
  • eyvallah budur yani hiç bulaşmıyorum daha :) boş bi server arar girer arkadaşlarada onun ip sini atarım takılırız kovulanana kadar bizde ne yapalım ;)
  • komutu yanlış yazıyosun yasin. steamin sitesinde cs 1.6 güncellemek için komut şu yazıyo. "-command update -game cstrike -dir . " dirden sonra boşluk ve nokta koymayı unutma. he ayrıca diablonun dediği doğru adsl bağlantısıyla olucak iş değil bu, fakat superonline eski adıyla tellcom bizim semte uğrarsa direk geçicem sanada tavsiye ederim. 20mbit download 5mbit upload paketiyle 22-24 belkide 32 kişi rahat oynar. ancak bu şekilde yani 5mbit gibi iyi bir upload hızıyla kendi serverınızı kurarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.