Şimdi Ara

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
70.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Couldn't allocate dedicated server IP port 27015 fungclup arkadasımızınla aynı hatayı alıyorum LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!!!

• BU ADRESTEN Server kurdum. İngilizce anlatıyor tabii ama biraz ingilizcesi olanlar çok rahat anlarlar. Ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Denilenleri yaptıktan sonra sorun çıkması çok düşük. Ayrıca plugin ve mod yüklemeyi de anlatıyor.

Dikkat etmeniz gereken husus, serveri kurduktan arkadaşlarınızın sizin server'ı görmesi için "What is my IP address?" gibi bir siteden IP adresinizi öğrenip, kendi IP adresinizi arkadaşlarınıza vermeniz gerekiyor. Server'ın kurulu olduğu makinede oynamak için de 192.168.*.* gibi modemden alınan IP yi ekliyorsunuz.

Bu kurulan server'dan fazla birşey beklemeyin. Evdeki internetlerin çoğu 1 Mbit. Hâl böyle olunca da kurulan servere 3-4 kişi ancak bağlanıp sorunsuz oynar.

İyi oyunlar...

• yav ben yapdım tam surda takıldı update 59.25 gfx.wadda ne yapmam gerek yardım lutfen
  • e-con TDL-3424M Ethernet Router modemin var port açamadım çok karışık yardım edermisiniz
  • kardeşim ilk önce megine saglık güzel anlatım ama ne kadarda güzel anlatım olsada artık benim becerizligimdenmidir nee! beceremedim herşey tamam ama masaüstüne gönderdigim consol.exe yi clıştırıyorum siyah ekranda kalıyo. en üste kırmızı rakamlar cıkıyo surekli yükseliyo iniyo sanırsam o pıng olması lazım ve en alttada (map change failed: 'de_dust2' not found on server.
    couldn't exec listip.cfg
    couldn't exec banned.cfg) bunlar yazıyo kardeşim yardımcı oulursan sevinirim
  • Server dizinindeki cstrike/maps klasörü içinde haritalar olmalı, de_dust2 haritasını bulamıyormuş, tekrar atın haritaları.
  • Unable to load authentication librart, Exiting...

hep bu hatayı alıyorum bi yardım edin lütfen

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu
  • bu yapılıcak olan kurulumu evimdeki bilgisayarıma değilde çalıştığım iş yerinin serverinde kendime ayırdığım bir bölüm var (100mbit bağlantılı) windows server 2003.

servere uzaktan masaüstü ile bağlanıyorum bu işlemleri direk orda yapsam sonuç alabilirmiyim? kısacası win sv 2003 100mbit internete bağlı host'a uzaktan bağlanıp cs kurmak istiyorum nasıl yapabilirim?
  • 95.173.174.30 Asorti clan sw no sxe cs 1.6 hepinizi bekleriz
    95.173.174.30 Asorti clan sw no sxe cs 1.6 hepinizi bekleriz

clanını getirene adminlik hediye
  • Konuyu açan arkadaşa bir sorum var.

Mac Os X kullanıyorum.

Bunda nasıl kurabilirim bilgi verirmisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 16 Nisan 2010; 18:44:14 >
  •  Counter Strike 1.6 Server Kurulumu

Arkadaşlar böle bir hata alıyorum. oyun sanki kuruldu gibi görülüyor ama oyuna giremiyorum. bi yardım lütfen. steamengine.cpp <1191> ve <1005>

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu
  • Server kursam pc özellikleri sağlam 1mb internet var kaç kişi girebilir servere ?

Bi ara ko kurmuştum 6 7 kişi sorunsuz oynuyordu herhalde
  • 1MBit internetin upload hızı 256k, o hızla da 3-4 oyuncu oynatabilirsiniz en fazla.
  • yaw bende Cins bi hata weRiyo 2 qün uğraşTım kafayı yedim Bi yaRdım et ne oLursun Hata Şu : unabLe to Load authentication library , exiting ] yardm edERsen Harby aLLah Rızası aLırsın kardeş :(
  • YHA ARKADASLAR LUTFEN ONEME ALIN YA BNM ÇALIŞTIR PROGRAMI ÇALIŞMADIINDAN BİŞEY YAPAMADIM NASI ÇALIŞÇAAKK
  • denedim olmuyor
  •  Counter Strike 1.6 Server Kurulumu

Bu Sorunun Çözümünü Bilen Var Mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: asln

YHA ARKADASLAR LUTFEN ONEME ALIN YA BNM ÇALIŞTIR PROGRAMI ÇALIŞMADIINDAN BİŞEY YAPAMADIM NASI ÇALIŞÇAAKK

çalıştırı açıcaksın söylediği şeyi yazıcaksın çıkan pencerede kodları yazıcaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :P -- 30 Ağustos 2010; 12:38:29 >
  • Güzel.
  • beyler ben kurdum 1024 bağlantıyla max. 5 kişi oynarsınız. sxe falanda atılıyor
    size geniş bir anlatım yaparım. ben yaptım, cd ye çektim :) port açıyorum lazım oldugunda direk cıkartıp exe yi calıstırıp giriyorum..
    eve gittiğimde upload ederim boyutu 560 mb di yanlış hatırlamıyorsam..
    cıkartıyorsunuz sxe sini ayarlıyorsunuz hlds acıp giriyorsunuz..
    çok uğraşmıssınız bu kadarına gerek yok .)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.