Şimdi Ara

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
70.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya dostum ben hepsını halletım.calıstırıorum en son round_start yazıo.ama hıcbısekılde oyuna gıremıorum yardımcı olabılcekmısın ?
  • serverlarimiz cs1.uyeleri.com dan cs26.uyeleri.com a kadar.sizleride bekleriz.
  • ya beyler ben bıde sey sorayım hanı bu ılk gırıste hosgeldınız ekranı falan warya oraya resım falan koyuyolar onu nasıl yapıolar ? bıde bıraz detaylı bı server yonetımı anlatabılcek varsa cok ıyı olur...cok saolun...
  • server.cfg bulamadım?
  • Herşey tamam sonunda engellemeyi kaldır devam et diyodu yanlışlıkla engellemeye devam et dedim sonra hlds.exe kısayol tıkladım yazılar çıkıyo biraz sonra hata veriyo ve engellemeyi kaldır devam et çıkmıyo nsl düzeltcem acil yardım
  • Kod:
    hldsupdatetool.exe -command update -game valve -dir .

ilk aşamada internetten upload etmesi sırasında steam kullanıcı ve şifresi soruyor, steam hesabını nasıl geçecegim ??
  • abi bu pc yi kapatınca serverde kapanıo kapanmaması için napabiliriz yardım pls
  • quote:

Orjinalden alıntı: ?_fb34_?

Herşey tamam sonunda engellemeyi kaldır devam et diyodu yanlışlıkla engellemeye devam et dedim sonra hlds.exe kısayol tıkladım yazılar çıkıyo biraz sonra hata veriyo ve engellemeyi kaldır devam et çıkmıyo nsl düzeltcem acil yardım

dostum başlat>ayarlar>denetim masası>güvenlik merkezi bölümünden güvenlik duvarını devredışı bırakacan ondan sonra hiçbir hata vermeden oyuna girersin iyi oyunlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: srociii

abi bu pc yi kapatınca serverde kapanıo kapanmaması için napabiliriz yardım pls

Arkadaşım serverın kendi pcden açarsan ya hiç kapamyacaksın yada bu kapanmasını istemiyorsan datacenterlarda bulunan sunuculardan birtane cs server kiralayacaksın...istersen sanada cs server açılır sunucu üzerinden...benim server 32 kişilik vede 24 saat online....
  • Yhaa Yaptım İlk Baştaki hldsupdatetool.exe -command update -game valve bölümünü yazıktan sonra bu ekran geliyor ve No instalation directory supplied or previously set Yani Çıkarılacak Dizin bulanamadı Gibisinden Hata Veriyor Buyrun Resimde Koyiyim.. Bu sorunu Nasıl Halledebilirim Yhaaa

Counter Strike 1.6 Server Kurulumu
  • Bazı arkadaşlar internet hızı düşük olursa kasar diyorlar doğrumu acaba

internet hızı 1mb ve server kurup oyunda kasma olan varmı acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: juscakalord

3. şıkkı daha kibarca açıklarsak onnar server kurmayı beceremeyenler kateogorisine giriyorlar.

Arkadaşım bnce düşüncen yanlış çünkü Firmalardan server alan kişiler aldığı zmn bildiğim kadarıyla server firmanın pclerine kuruluyor ve böylece giden internet parasını firma ödüyor ama sende server ve eklentiler karşılığında bir fiyat ödüyorsun ayrıca firmanın pcleri ve internet hızı çok yüksek olduğundan lag sorunu yaşamıyorsunuz tabi firmadan firmaya değişir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Subject©

Yhaa Yaptım İlk Baştaki hldsupdatetool.exe -command update -game valve bölümünü yazıktan sonra bu ekran geliyor ve No instalation directory supplied or previously set Yani Çıkarılacak Dizin bulanamadı Gibisinden Hata Veriyor Buyrun Resimde Koyiyim.. Bu sorunu Nasıl Halledebilirim Yhaaa

bunun sebebi kodu eksik yazman
    doğrusu:
    hldsupdatetool.exe -command update -game valve -dir c:\hlds olacak bendde aynı hatayla karşılasıyodum sallamasyon yaparken buldum :D
  • Emeğine sağlık..
  • Ah bana bi cs 1,5 server kurulumunu öğretin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: !LLéqaL

öncelikle emeğin için teşekkürler
    Ben bu server kurma işini bi kaç ay önce bi kaç defa denemiştim ama başarılı olamamıştım kotalar sıfırlanınca bide senin anlattıın gibi denerim bide aklıma takılan bazı şeyler war
    1.o updateyi çalıştırınca csyi yüklüyodu yanlış hatırlamıyosam illa onu indirmek mi gerek elimdeki csden kurulmazmı server farklı bi dosya mı indiriyo?
    2
    quote:

.-console -game cstrike +ip BURAYA CALISMASINI ISTEDIGINIZ IPYI YAZIYORSUNUZ
    ip adresine kendi ip adresimizi mi yazcaz
    3.Madem böle kolay kuruluyo millet nie para verip server alıyo :p

3 ün asıl ccevabı evde kurulmuş bir server 5vs5 de lag yaparken satın alınanlar 32 kişiyi rahat oynatabiliyor
  • Merhabalar ;

2mbit sınırsız kablonet bağlantım var , acaba 10 kişilik bir server kurunca pingler de fln sorun olur mu ?
  • Ben sizden bir yardım isteyecektim , Bende bir hata veriyor hatanın resminide çektim...Bana bir yardım edermisiniz lütfen...

• kardes sende port y0q derseniz diyede resmini çektim port war ;

• Yhaa yardım eden yoqmu !!!!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.