Şimdi Ara

Çotanak 5 lt ceviz yağı 39.90 tl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
50.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • File marketten az önce aldım 40 liraya. Son kullanma tarihi 04.07.2021 diyor. İlk kez deneyeceğim.

Çotanak 5 lt ceviz yağı 39.90 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadı kokusu yok beyaza yakın sarı renkte ve yağ kötü değil.Ceviz kokusu yok rafine yağ.Kullanılabilir ama zeytin yagi ile kıyas bile edilmez.Rafine olmasi sağlıklı değil.

• koskoca internet aleminde cevizyağı kodeksi hakkında bilgi yok.hatta standartlar içinde cevizyağı yok.çok mantıksız ceviz içinin kendisi 30 lira .yağı 8 lira . sadece bulabildiğim ince elek altı ceviz yağı olabiliyormuş.anlamak istediğim bunun % kaçı ceviz yağı.karışım oranı nedir.sanki devlet sırrı gibi bişey .
    ayrıca nette baska sitelerde aspir yağı karısımı diye yazıyor.ben kıllandım .şikayetimi yaptım. sizinde duyarlı olmanızı tavsiye ederim.

https://edevlet.tarbil.gov.tr/alo174_basvuru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytac_1973 -- 22 Ağustos 2019; 9:40:2 >
  • ürün açıklaması şu şekilde.

Ceviz yağı özgündür, sağlıklıdır ve lezzetlidir. Fakat ısıtıldığında acılaştığı için bugüne kadar sadece soğuk yemeklerde ve salatalarda kullanılan bir yağ olmuştur. Yemeğini çoğunlukla sıcak seven Türk halkının bu lezzet ve aromadan daha fazla mahrum kalmasını istemediğimiz için Laboratuvara girdik ve size acılaşmayan, katkısız ve son derece sağlıklı bir ceviz yağı geliştirdik.

Çotanak Ceviz Yağı içeriğindeki çoklu doymamış yağ asitleri ve Omega-3 - Alpha-Linolenik Asit (ALA) ile kandaki sağlığınıza zarar veren kötü kolesterol moleküllerinin miktarını düşürür, sağlığa faydalı olan iyi huylu kolesterol moleküllerinin oranını yükseltir ve genel kolesterol seviyesini dengede tutar. Bu özelliği sayesinde Çotanak Ceviz Yağı Kalp hastalıklarının önlenmesine katkıda bulunur.

Çotanak Ceviz Yağı damar sağlığınız için de önemli bir kaynaktır. Sadece 3 yemek kaşığı (51 gram) ceviz yağı tüketerek kan damarlarınızın kondisyonunu 4 saat içerisinde geliştirebilirsiniz. Düzenli tüketimle birlikte Çotanak Ceviz Yağı, damarlarınızın iç çeperindeki endotel dokusu ve hüclerinin sağlıklı kalmasını sağlayarak Ateroskleroza (damar sertleşmesi’ne) karşı sizi korur.

Çotanak Ceviz Yağı beyin sağlığınızı koruyacak birçok içeriğe sahiptir. İçerisindeki vitaminler ve fenolik asitler hafızanın güçlenmesine yardım eder. Odaklanma ve konsantrasyon sorunlarını en aza indirmeye yardımcı olur. Düzenli Ceviz Yağı kullanımı Alzheimer hastalığının önlenmesine ve hastalığın ilerleyiş hızının azaltılmasına yardımcı olur. Bunların yanında Ceviz Yağı’nın bağışıklık sitemini desteklediği de bilim literatüründe listelenen faydalardan biridir.

Her türlü, sıcak yemeğinizde, tatlarınızda, salatalarınızda ve gurme lezzetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz; lezzetli, kokusuz ve özgün aromalı Çotanak Ceviz Yağı artık sizlerle…

• şuan file marketlerde 5 litresi 38 yada 34 tl diye hatırlıyorum.
    teneke üzerindeki açıklamaların hepsini okudum ama başka yağ karışımı var mı %100 ceviz yağımı hiçbir bilgi yok nasıl oluyorsa?
    fındık yağı kullanmıştım ama kaç kg fındıktan bu yağ çıkarda bu fiyata olabilir mi hiç aklıma gelmedi..
    şimdi ceviz içi en kötüsü 45 tl iken 5 litre ceviz yağı nasıl oluyor bu fiyata
    herkes sormuş ama cevap bulunamamış
  • firmaya sordugum soruya boyle hızlıca bir cevap geldi

"Öncelikle ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Çotanak Ceviz Yağı %100 iç cevizlerden üretilmiştir. Herhangi bir bitkisel karışım veya başka bir meyve yağı karıştırılmamıştır. Katkı veya koruyucu madde içermemektedir.
    Bilgilerinize sunar ,iyi günler dilerim."

• quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

şuan file marketlerde 5 litresi 38 yada 34 tl diye hatırlıyorum.
    teneke üzerindeki açıklamaların hepsini okudum ama başka yağ karışımı var mı %100 ceviz yağımı hiçbir bilgi yok nasıl oluyorsa?
    fındık yağı kullanmıştım ama kaç kg fındıktan bu yağ çıkarda bu fiyata olabilir mi hiç aklıma gelmedi..
    şimdi ceviz içi en kötüsü 45 tl iken 5 litre ceviz yağı nasıl oluyor bu fiyata
    herkes sormuş ama cevap bulunamamış
    Rekoltesi düşük yaş ceviz kullanılıyor o yüzden çok da şaşırmamak lazım hocam. Ürün tanınsın diye kardan da bir miktar kesip satışa sunuyorlardır.
  • Firma möhendisi aradı ..Ağacı komple devirip yağını sıkıyoruz ceviz görsel dedi .ondan fiyat uygunmuş ..ceviz yagı diyor dikkat ederseniz ceviz meyvesi demiyor

• Dün akşam instagramda böyle bir reklamla karşılaştım fındık yağı yarım litre ceviz yağı ise 1 litre fiyat iyi gibi geldi bana ama bilmiyorum
    Çotanak 5 lt ceviz yağı 39.90 tl

• sorularıma şöyle cevap aldım firma yetkiiisi arkadaştan:
    1. sorum, %100 ceviz yağı oldugu içerik bilgisi niye ürünlerinizin üzerinde yazmıyor? içerik bilgisiyle ürünü inceleyenlere kolaylık sağlamış olmaz mısınız?

2. sorum: peki %100 ic ceviz yağı ise 5 lt lik bir ceviz yağı için kaç kg iç ceviz kullanılmaktadır?

toplamda kullanılan iç cevizin maliyetiyle 5 lt lik ceviz yağının file markette 38 tl olması insanların kafasını karıştırıyor

3. sorum: yağı sıkılan cevizin posası başka gıda ürünlerinde kullanılıyor mu?

4. sorum: kullandığınız ceviz ithal ceviz mi?

cevaplar
    " 1. Ürünümüzde herhangi bir karışım bulunmadığı için bileşen bilgisi veremiyoruz. Bakanlık eğer karışım yok ise %100 olmaktan başka şansı olamayacağı için üründe %100 ifadesini kullanmamıza izin vermiyordu. Yeni çıkan ürünlerimizde içindekiler ifadesi şeklinde yazılacak.

2. Yağlık cevizlerde yağ oranı %45-55 arasında değişmektedir. Ürünümüz şuan tanıtım amaçlı kampanyadadır. Reklam bütçesi ürün fiyatına yansıtılarak tanıtım yapılması tercih edilmiştir.

3. Sıkılan cevizlerin posaları yem sanayisine hayvan yemi ham maddesi olarak satılmaktadır.

4. Kullanmış olduğumuz cevizler ithal cevizlerdir.

Tekrar ilginize teşekkür eder iyi günler dilerim"

• Bu akşam salataya koyduk salatanın tadı gayet güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bynactumu

ürün açıklaması şu şekilde.

Ceviz yağı özgündür, sağlıklıdır ve lezzetlidir. Fakat ısıtıldığında acılaştığı için bugüne kadar sadece soğuk yemeklerde ve salatalarda kullanılan bir yağ olmuştur. Yemeğini çoğunlukla sıcak seven Türk halkının bu lezzet ve aromadan daha fazla mahrum kalmasını istemediğimiz için Laboratuvara girdik ve size acılaşmayan, katkısız ve son derece sağlıklı bir ceviz yağı geliştirdik.

Çotanak Ceviz Yağı içeriğindeki çoklu doymamış yağ asitleri ve Omega-3 - Alpha-Linolenik Asit (ALA) ile kandaki sağlığınıza zarar veren kötü kolesterol moleküllerinin miktarını düşürür, sağlığa faydalı olan iyi huylu kolesterol moleküllerinin oranını yükseltir ve genel kolesterol seviyesini dengede tutar. Bu özelliği sayesinde Çotanak Ceviz Yağı Kalp hastalıklarının önlenmesine katkıda bulunur.

Çotanak Ceviz Yağı damar sağlığınız için de önemli bir kaynaktır. Sadece 3 yemek kaşığı (51 gram) ceviz yağı tüketerek kan damarlarınızın kondisyonunu 4 saat içerisinde geliştirebilirsiniz. Düzenli tüketimle birlikte Çotanak Ceviz Yağı, damarlarınızın iç çeperindeki endotel dokusu ve hüclerinin sağlıklı kalmasını sağlayarak Ateroskleroza (damar sertleşmesi’ne) karşı sizi korur.

Çotanak Ceviz Yağı beyin sağlığınızı koruyacak birçok içeriğe sahiptir. İçerisindeki vitaminler ve fenolik asitler hafızanın güçlenmesine yardım eder. Odaklanma ve konsantrasyon sorunlarını en aza indirmeye yardımcı olur. Düzenli Ceviz Yağı kullanımı Alzheimer hastalığının önlenmesine ve hastalığın ilerleyiş hızının azaltılmasına yardımcı olur. Bunların yanında Ceviz Yağı’nın bağışıklık sitemini desteklediği de bilim literatüründe listelenen faydalardan biridir.

Her türlü, sıcak yemeğinizde, tatlarınızda, salatalarınızda ve gurme lezzetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz; lezzetli, kokusuz ve özgün aromalı Çotanak Ceviz Yağı artık sizlerle…
    Üründe kargo fiyatını yarıya düşürün alalım hocam. Ben tüketmek istiyorum bolca.

• ürünün stok miktarı tükenmek üzeredir, bu fiyattan son birkaç gün daha satış yapılacaktır.
  • quote:

ürünün stok miktarı tükenmek üzeredir, bu fiyattan son birkaç gün daha satış yapılacaktır.
    Hocam kargoda bir şey yapamıyor musunuz?
  • quote:

ürünün stok miktarı tükenmek üzeredir, bu fiyattan son birkaç gün daha satış yapılacaktır.
    2 teneke alana kargo beleş oldun

• Kendilerine niye bu kadar ucuz demiştim, onlar da bu yağlar atık olan ürünlerden yani parça parça. Un ufak olmuş, satışı mümkün olmayan cevizlerden yapılıyormuş. Haliyle uygun oluyormuş.

• bence ceviz yağı dememeli ceviz yağlı yağ demeli. kabuklu ceviz 25-30 TL be ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechultipo

bence ceviz yağı dememeli ceviz yağlı yağ demeli. kabuklu ceviz 25-30 TL be ya...
    Hocam bu yağlar rekoltesi çok düşük veya yenmeyecek durumdaki yaş cevizden üretiliyor böyle düşünmeyin. O zaman fındık yağına da fiyat biçilemezdi.
  • Ben ordudayım kalafatlar 5dk mesafede 16 lira kargo tutuyo taksi 10 lira tutmuyor neyin kafası bu yahu

• File markette de aynı fiyat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.