Şimdi Ara

Çotanak 5 lt ceviz yağı 39.90 tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
50.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 litre ceviz yağının fiyatı geçen yıl 120 lira idi. siz düşünün bu ceviz yağı değil pamuk ayçiçek mısır ceviz karışımı bir yağdır. almayın. bimden 1 lt ceviz yağını 10 liraya almıştık kullanılmadı çünkü gerçek yağ değildi. 100ml 20 lira verdiğimi hatırlıyorum. gerçek ceviz tadı ve kokusu vardı...
  • Peki tadı ve kokusu nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo firmalarının ürüne davranışını biliyorsunuz, ürün açıkta değilde koli içerisinde olsaydı mutlaka zarar görecekti.
  • Konya Çelikkayalar markette 39.90 TL ' ye satılıyor.Yarın alacağım
    .Denedikten sonra tekrar yazarım.

• Abd cevizlerinden mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevizin kilosu kabuklu 30 TL kabuğundan ayırsan yarım kg düşer yarım kg cevizden kaç kilo yağ çıkar bu ceviz 5 kg nasıl çıkar kabuklu kilosu 30 liraysa 5 kg 150 TL yapmaz mı kafamda çözümleyemediğim deli sorular.
  • man utd kullanıcısına yanıt
    Chandler dediğimiz ceviz türü ABD menşeilidir. Türk cevizlerinden daha verimli ve lezzetli olduğu için Türk çiftçisi tarafından tercih edilir ve dikimi yapılır.

Yani ABD cevizi olupta dışarıdan ceviz gelmiyordur, zaten Türkiye'de ekimi var. Ve gayet güzel ceviz ben çok beğeniyorum. migroslarda satılan ceviz, ince kabuk ve lezzetli
  • Ankara Yenimahalle file market (bim marketin lüksü) aynı fiyattan satıyor bir tane aldım ama kullanmadık daha. Bilginize arkadaşlar

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Migroslarda satılan ceviz abd den geliyor. Çuvalın üzerindeki etikette california yazıyor. Gemilerle, konteynerler da haşerat fare, sıçan yemesin diye ilaçlanarak bol kanserojenli..

Tabi Türkiye'dekileri zem zem ile yıkayıp satışa sunuyorlardı.

Ayrıca bol kanserojenli olduğuna dair belge bilgi var mı yoksa kaynak kendi kendimiz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 10 Ağustos 2019; 17:5:6 >
    Haşerat ilaçları kanserojendir. Türkiye dekilerin daha sağlıksız olduğunu savunmak aklı başında birinin kullanacağı cümle değil.

https://www.ntv.com.tr/saglik/canan-karatay-ithal-kuru-yemis-yemeyin,enRgRdBvS0i1maydvasVew

Kaynak Canan Karatay yani, o kadının bir çok saşma sapan konuşmasını sunarım. Bakanlıktan bile ceza aldı. Sana kendi ükendeki ekmek zehirli yeme diyor. Yemeyi kestin mi?

Canan Karatay'ın "Çaya Tereyağı Koyun" dedi koydun mu?

Canan Karatay, “Ömrünüzün kısalmasını istemiyorsanız kesinlikle bal yemeyin” dedi yemeyi kenstin mi?

Üstelik haberde kabuksuz olandan bahsediyor.

Her yurt dışından gelen ilaçlıdır demek ne kadar doğru?

Ülkemizde ihraç edilen ürünler akdeniz sineği bilmem ne geri geliyor. Biz ülkede ne yediğimizi bilmiyoruz, denetim yok.
    Sen bolca tüket afiyet olsun. Ama özellikle kalifornia cevizi tercih et, ben tercih etmiyorum..

• fiyat avantajı devam etmektedir.
  • Kilosu 2-2,50 lira olan ayçiçeğin yağının en ucuz 5 litresi 35 lira.
    Kilosu 60-70 lira olan cevizin yağının 5 litresi yağı 39 lira.

Matematiğim çöktü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazid84 -- 20 Ağustos 2019; 12:33:18 >
  • bu memlekette ne denetim var, ne de kanun nizam. kim kimi yolarsa kar. aklı var herkesin basit bir hesapla zaten herşey ortaya çıkıyor. özetle alınmaz.
  • bynactumu B kullanıcısına yanıt
    Aynı ürünün 2 ltresi nerdeyse ayni fiyat marketlerde.Nasil böyle ucuz satiyorsunuz bir açıklama yapar misiniz.Tenekeleri bulup baska yag filan mi dolduruyorsunuz.Tatmin edici bir cevap bekliyoruz.Tşk

• quote:

Orijinalden alıntı: jobar

Konya Çelikkayalar markette 39.90 TL ' ye satılıyor.Yarın alacağım
    .Denedikten sonra tekrar yazarım.
    Bekliyoruz hocam, duruyorsa uğrayıp alacağım.

• File markette de 40 tl idi sanki 2 gün önce gördüm
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.