Şimdi Ara

Çotanak 5 lt ceviz yağı 39.90 tl (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
8
Favori
50.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bunu sadece canan yapmiyor. Talep cok olunca muayene ucretini 1000 tl de yapar , 5000 bin tl de 5000 euroda. Adamlar o kadar yil ben Johny e bedava hizmet edeyim diye okumuyorlar. Hoslansanda hoslanmasanda dunyanin kurali bu . Bir kimsenin dolandirilmasi , icki icmesi , turban veya mini etek giymesi , sac , sakal sekli meslegindeki uzmanligini etkilemez. Elestirirken mantikli yap ki gulunc duruma dusmeyesin !

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Bunu sadece canan yapmiyor. Talep cok olunca muayene ucretini 1000 tl de yapar , 5000 bin tl de 5000 euroda. Adamlar o kadar yil ben Johny e bedava hizmet edeyim diye okumuyorlar. Hoslansanda hoslanmasanda dunyanin kurali bu . Bir kimsenin dolandirilmasi , icki icmesi , turban veya mini etek giymesi , sac , sakal sekli meslegindeki uzmanligini etkilemez. Elestirirken mantikli yap ki gulunc duruma dusmeyesin !
    Ne alaka içki içmesi, türban veya mini etek giymesi ile bile bile dolandırılması? Ben göz göre göre dolandırıcıya para kaptırana muayene olmam sen olursun beni ilgilendirmez.

Başkasının eleştirdiği noktayı hazmedememe, alakasız örneklerle manipüle etmeye çalışma bana malum kesimi hatırlattı.

Ben orada yazan arkadaşa bir olay anlattım altına linkiyle örnekleme yaptım gelmişsin hala boş boş vay efendim sen nasıl Canan Karatay'ı sevmezsin. Sevmiyorum kardeşim sana ne? Senin o kişiyi sevmenin nasıl bana ne olduğu gibi aynı. Git kimi seviyorsan sev. Daha da alıntılama cevap vermeyeceğim konuyu meşgul etmeyeceğim ben sen de etme.

BLOCK.

• Gittigidiyor üzerinden 2x 93₺ satılıyor. Güzel bir kupon olsa adedi 25-30₺ ye gelebilir. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.