Şimdi Ara

Cosori Airfryer Kullanıcıları (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
9
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Sıcak fırsatlar üzerinden cosori air fryları tartışmaktansa bir grup kurulmasını uygun gördüm. Buradan paylaşımlarımıza devam edebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4.7 litre kullanıcısı ve 5.5 litre bekleyen olarak buradayım 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • olumsuz deneyimleri olan varsa ve nasıl çözdüğünüzü de paylaşabilirse harika olur.

• Mesaj gönderebilmek için GSM numaranızı onaylamanız gerekmektedir. (err:53)

• arkadaşlar bu sms geldi bana amazon cposori siparişi gümrük te mi sorun var sizce

• Ürün bugün teslim edildi. Pek hoşuma da gitmedi kaliteli bir şey değil. Sadece görüntü var. Kulp kısmı kabarık bir şekilde geldi. İnsanların kalite algısında mı bir şey var bende mi anlamadım.

Size sormak istediğim arkadaşlar. Ürün yurt dışı olduğu için 2.750 tlye aldık ama bunun 750 TL'si kargo ve gümrük ücretiydi dolayısıyla iade halinde sadece 2.000 tl mi yatırılacak? Yurt dışı alışverişi olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

• Merhaba, Amazon'dan aldığım ve bugün elime ulaşan COSORI Sıcak Hava Fritözü, Koyu Gri, 4.7 Litre XXL, 1500 W kutusunun içinden , crisper plate çıkmadı. Benzer durum yaşayan oldu mu? Çözüm için ne önerebilirsiniz?

• arkadaslar 2 ürün arasında kaldım, 1-2 kişilik yemek için.

1. Philips Essential Hd9252/90 Airfryer (XL - 4.1 lt)

2. Xiaomi Air freyer (3.5 lt)
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt

Tam aradığım soru ve cevabını bende merak ediyorum :)

Yakın zamanda bende alacağım kararsız kaldım ve forumu talan ediyorum Cosori Airfryer Kullanıcıları (ANA KONU) 

• navigator_ N kullanıcısına yanıt

Philips 9252/90 alınmıstır;

alma sebeplerim;

1. Bir kez litre olarak daha büyük. 4.1 lt
    2. philips marka olarak xiaomiye göre daha iyi bu konuda die düşündüm
    3. çok pratik hemen her şeyi yapabiliyorsunuz, parmak patetes köfte tavuk şiş, zor değil meunusu.
    4. Çok memnunum. 1-2 kişi için ideal ; 4-5 kişi iseniz XXL a bakmanızı tavsiye ederim.
  • 9252/90 ile 9252/91 arasındaki farkını bilen varmı acaba

• onat kullanıcısına yanıt

4,7 lt kullanıcısı olarak tavsiye eder misiniz ? küçük geldiği için mi 5,5 lt olanı alacaksınız ? iç haznesinden soyulmalardan şikayet etmiş bir kaç yerde gördüm sizde de bu durum var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.