Şimdi Ara

Corsair K70 RGB Mekanik Klavye - Red/Brown/Blue - Kullanıcı İncelemesi (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
10
Favori
37.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Nessarien

Tam tersi şekilde yapın. Yukarı doğru yaparsanız klipsler aşınıp zamanla kırılır.

Klavyeyi uç kısmından hava kaldırınca bileklik aşağıya doğru hafif bir açıyla boşa düşecektir aynı açıyla yavaşça dönmesini sağlarsınız boşa çıkacaktır bunun sonrasında klipsler boşa düşünce çekerseniz herhangi bir hasar almaksızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Güle güle kullanın.
    Selamlar ürünüm bugün geldi çok beğendim ama bilek desteğini takıp çıkaramayanlardanım ve birde çıt sesi duydum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • k70 mk2 red switch ile aranıza katıldım ilk izlenimlerim güzel çok şık duruyor klavye ses konusu tatmin edici bana göre bir bileklik desteğini çıkarırken zorlandım geri kalan her şey güzel duruyor.
  • Merak ettiğim bir husus herhangi bir tuşa hızlı ve sert bastığımda gelen yay sesi bu herkeste var mı ?
  • kahverengi ve red switch arasında kaldım lol ve csgo oynuyorum. sizce hangisi. uzun zamandır logı nin kablosuz klavyesini kullanıyorum. aslında memnunum ama bazen tuşa basıyorum skil atmadığı oluyor.

• az önce kablosuz siyah swiich aldım. çok sert midir. 2 seçenek vardı mavi ve siyah. iyimi kötümü bilemedim

• arkadaşlar k70 rgb klavyem bu gün tamamen bozuldu hiç bir tuş çalışmıyor. Rgblerde sapıttı. Yapılabilecek bir şey var mıdır acaba ve kesinlikle corsair k70 serisinden uzak durun!

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.