Şimdi Ara

Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
13.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sen benim işi bana satıyosun oldumu şimdi

• Yapınca paylaşıver :)
  • Sanırım Aerocool DS den esinlendiler.
     Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim]

Aerocool çok güzel bir kasa, acayip hoşuma gitti müthiş tasarlanmış ama ATX desteklememesi en büyük kaybı.
    Ve çift PCi-ex16 soketli bir anakart sadece 2-2.5cm yüzünden sığmıyor. 2 parmak daha geniş olsa halbuki tam süper olacaktı.
  • SebastianTR S kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben Corsair'in Aerocool dan esinleneceğini düşünmüyorum zaten Air 540 daha önce çıktı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Açıkçası ben Corsair'in Aerocool dan esinleneceğini düşünmüyorum zaten Air 540 daha önce çıktı sanırım

Doğrudur ben konun tarihine bakaraktan düşündüm yeni bir ürün sandım.
    Zaten daha sonra gözüme çarptı bunda anakartı klasik dikey monte ediyorsun.

Aerocool DS de anakart yatık monte ediliyor.

Çok önemli bir özellik. Anakartın herhangi bir ortamından çıkan ısı direk yukarı çıkıyor başka hiç biryere teması olmuyor.
    Buda kasa içi ısısını çok ciddi anlamda düşürüyor tabi ona uygun fanlarda olmak kaydı ile...

• Teşekkürler
  • bu kasa ile haf xb arasında kalmıştım ve şuanda haf xb kullanıyorum. ama şu kasayı yinede unutamıyorum, evdeki diğer bilgisayarın kasasını değiştirirsem bundan alıcam sanırım, yan yana koyar sabah akşam izlerim artık ikisini.

teşekkürler.
  • Şimdi eğri otur doğru konuş Air 540 daha yağuşıklı
  • Yine 10 numara bir inceleme eline sağlık kardeşim , kasada gerçekten farklı bir tarz ama kendine çekmeyi beceriyor , yanlız o kadar fan çok ses yapmıyormu üstteki iki fan olmasa dahi soğutma yeterli olur gibime geliyor
  • Bak bak inceleme yapmış hiç beğenmedim corsair kasalar çöp yaşasın zalman z3
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Evet azcık sesli ama bu ses hoşuma gidiyor Birde bu şekilde kasa bildiğin buz dolabı konumunda. Yazın ters çevirip hava akımından faydalanmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Teşekkürler. Evet azcık sesli ama bu ses hoşuma gidiyor Birde bu şekilde kasa bildiğin buz dolabı konumunda. Yazın ters çevirip hava akımından faydalanmayı düşünüyorum.

Aman diyim hocam ciddiye alıp denemeye kalkanlar olur şimdi
  • Ciddiye alınacağını sanmıyorum Bu arada söylediğin doğru kasa içerisinde gelen 3 tane 14'lük fan hava sirkülasyonu için gayet yeterli yani ekstrası eldekileri değerlendirme oluyor
  • Duyduğuma benim anlatımımı beğenmeyenler varmış Buyrun size farklı kaynak ;

• küp kasanın kralı realan e-m5..
  • güzelmiş. zemine 1 hdd daha sığardı sanırım.
  • Bende aynı şekilde düşündüm ilk etapta. Ek olarak arka bölüme farklı bir çözüm düşünülebilirmiş takılıp çıkarılabilen bir HDD bölümü gibi ama çok önemsemedim çünkü artık depolama çözümleri 6TB ya kadar çıktı tek diskte.
  • Kasa işinde tavsiye bir yere kadar faydalı olur. Belirli özellikler son çıkan kasaların hepsinde hemen hemen aynı zaten. Soğutma destekleri, iç hacim vs... Geriye malzeme kalitesi kalıyor. Ondada belirli firmalar zaten öne çıkmış durumda. Corsair, Zalman vs.
    Bunlar zaten belirli şeyler tavsiyeyle olmıycak kısım ise görünümdür. Bir kasa hernekadar bir sürü ek özellik sunsada tip olarak kullanıcının içine sinmiyorsa albenisi olmaz.
    Bana sorarsan benim cevabım 750D olurdu.
  • Dvd sürücüsünün yan durması sıkıcı olmuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.