Şimdi Ara

Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
13.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ön paneldeki toz filtresi büyük geliyor ben şöyle bişey yapmıştım pencere sineklikleri var yumşak bişey onu kesip balliy yapıtırıcı ile yapmıştım orginal bişey olmuştu
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    mazeme attarlarda olur az bi parca alıp yapabilirsin
     Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim]
  • anlıyorum, bir şekilde çaresine bakmam lazım artık - özellikle alttan epey toz alıyor kasa içi.
    Bir milyoncularda şu tarz ürünler oluyor; uygun bir renk alınıp kesilerek eklenebilir.

aynen bende o şekilde yaptım ve gayet iyi olmuştu ulen bu corsair iyi hoşta bi filtre takamayacak kadar acizmi yahu anlamadım.
  • Toz istemiyorsanız en iyisi tülbent veya sık dokunmuş tül perde kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • penti marka çorapta olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 14 Aralık 2015; 17:12:24 >
  • Özledim
  • Merhaba Arkadaşlar,

Carbide Air 540 serisi kasam için CD - DVDROM sürücülerinin takıldığı yuva için 1 adet kapak ihtiyacım bulunmakta.

Olur da elinde olan, ihtiyacı olmayan, satmayı düşünen varsa iletişime geçebilirse minnettar olurum.

• R0ME kullanıcısına yanıt

Kapak zor bulursun, bence 5.25 USB fan kontrolcü filan alıp tak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Kapak zor bulursun, bence 5.25 USB fan kontrolcü filan alıp tak

Aslında ilk düşüncem oydu ancak tüm fanları Corsair'e çevirdikten sonra Commander Pro aldım.  Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] 

Şu an hiç kullanılmayan bir DVD-Rom sürücüsü boşluğu doldurmakta. En azından sürücüyü iptal edip o alanı kablo tıkıştırmak ile kullanırım diyordum ama dediğiniz gibi kapağı bulmak oldukça zor olacak gibi.

• Ben de bu kasanın siyah ve beyaz versiyonu var. Beyaz versiyonunu aldığım kişi Almanya'dan getirmişti.

Beyaz olanı favori rengim. Bu kasa şuan favori kasım. Tek problemi 3.5 HDD slotları düşük 6 tane olsa iyi olurdu ama bunun yeni versiyonunda (680x) 4 tane koymuşlar. Diğer her şeyiyle bence iyi bir kasa. E-ATX takabiliyorsun, her şeye erişim kolay. Kablolar ile fazla dert yok.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.