Şimdi Ara

Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
6
Favori
13.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasa gerçekten çok güzel inceleme için ellerinize sağlık her türlü ortama uyabilecek bir kasa görsellik desen var sadelik desen var daha ne olsun
  • Daha önceden bir kaç konuda belirtmiştim favorim 600T fakat bu kasanın tasarımı da harika olmuş. Yer sorunu olmayanlar için bence çok harika bir kasa. Pleksi olayına bayıldım..

Aslında konunun başında siz gereken bir çok özelliğini saymışsınız ve bize sadece "On Numara kasa olmuş" demek düşüyor

Elinize sağlık bu arada çok iyi bir iş çıkarmışsınız.

Beyaz modeli varmıdır acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    Şu şekilde beyaz bir modeli var ama Tr de yok bildiğim

http://www.corsair.com/en/carbide-series-air-540-arctic-white-high-airflow-atx-cube-case
  • Beyazda yakışmış Corsair işi biliyor walla..

• Beyaz daha bir güzelmiş. Bu kasa olmuş gerçekten...
  • İncelemeyi görünce içimdeki air 540 sevdası yeniden canlandı

Daha önce alma aşamasındayken montaj vs. için çok vaktim olmadığından ertelemiştim ancak şimdi vaktim var ama yine erteliyorum Onca fan,eısberg montajı(biraz uğraştırıyor) vs derken çok zamanımı alacak gibi.750D yi yakından inceleyip tüm parçalarını gözden geçirmiş biri olarak aşırı sade oluşu ve strike x in büyüklüğüne göz alışınca daha ufak görünmesi gibi nedenlerden dolayı air 540 daha iyi bir tercih olurdu.Bu kasanın bence tek eksiği fan kontrolcüsünün olmayışıMevcut kasamda ilave fan kontrolcüsü olduğu için epey alıştım bu düzene. Air 540 a da bir benzeri ilave edilseymiş hiç düşünmeden alırdım.

Kasa şu ana kadar gözlemlediklerim arasında en çok hoşuma giden modellerden biri(belkide teki) sıradışı bir model ve oldukça farklı görünüyor.Almayı düşünenler bence hiç düşünmeden uygun fiyatı varken alsın bir tane sistemini sergilesin.İnceleme içinde teşekkürler.

• Teşekkürler , fan kontrolcüsü bende almayı düşünüyorum dokunmatik görsel birşey. Ama aklımı karıştıran şey yazıları dikine olan dual 5.25 lk dokunmatik birşeybulabilirmiyim oluyor
  • Kasa değişik bir tasarıma sahip. İnceleme detaylı ve anlaşılabilir olmuş. Ayrıca mesaj da çok düzenli. Ama nedense bana küp kasalar çekici gelmiyor. 400R'yi ilk gördüğüm günden beri sanırım en güzel kasa bu diyorum. İşin ustası Corsair yapınca tam yapıyor. Sade ve şık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Kimbilir belkide Kasa ergonomik anlamda çok başarılı azcık tombul olsada

Kasa alma arifesindeyim, sizce air 540 mı c70 mi alınmalı, aslında iksini de değil çin malı geniş bir kasa almayı düşünüyorum

• Bu kısmı görmemiştim(pek dvd ile işim olmadığından gözden kaçmış ama her ihtimale karşı monte ettim duruyor kasada ) dvd yuvasının dikey olması herhangi bir dvd okuyucusunun çalışmasına bir engel oluşturuyor mu?Genelde yatay olarak monte ederdik ama bu kasayı alan elindeki 5.25 liği dikey kullanması gerekecek.Öyle bir fan kontrolcüsü olsaydı fena olmazdı kasa yan kapağına bile monte edebilirdik kasa kumandası gibi olurdu
  • PSU yu nereye taktın? o.O

edit: gördüm gördüm... kusura bakma gece uyumadım da :( @Chris Brown

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imOKAY -- 17 Nisan 2014; 6:45:02 >
  • @BlueHawk*

Teşekkürler

@Dunn

2'si farklı klasmanlarda, masanın üzerinde yer varsa air 540'a yönelebilirsin.

@Detonator-58

Esasında dvd biraz takur tukur ses çıkardı ama problem var mı bilmiyorum.Normalde olmaması lazım ama tabi bilmiyorum. Dvd kullanan birisi değilim çünkü.

@fehmiugur

İncelemeye bakabilirsiniz
  • Selamlar,

Uzun zamandır dik şekilde kullanıyorum, herhangi bir sorun çıkmıyor.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Sorun derken aslında basit kaçacak biraz ama yine sormak durumundayım dikey kullanımda dvd-cd yerleştirirken düşmüyor mu yada yataydaki gibi nasıl sabit şekilde dvd-cd yuvasında durabiliyorsa dikey kullanımda aynı şekilde nasıl durabiliyor asıl sormak istediğim buydu Durmayıda geçtim dikey kullanımda dvd nasıl yazdırılıyor bunun için özel üretim dvd romlar vardı hem dikey hem yatay yazıp okuyabilen acaba buna gereksinim olacak mı yoksa fark etmeden tüm dvdler bu tür kullanımı destekliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 18 Nisan 2014; 3:27:12 >
  • Harika bir inceleme olmuş eline sağlık. Tam kasa alma arifesindeyken böyle hoş bir kasayla karşılaşmak biraz kafamı karıştırdı açıkcası =)
  • şu full plexi olayı beni benden alıyor inceleme harika olmuş elinize sağlık
  • İşte böyle incelemeler lazım bize gayet şık olmuş tebrik ederim.
  • inceleme için teşekkürler. Kasa gerçekten çok güzel gözüküyo, kasaya biraz daha bütçe ayırabilseydim, ilk tercihlerimden biri olurdu. Şimdilik 400r ile devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DVD slotunda ufak da olsa bir girinti var. Onun sayesinde yerleştiriliyor. Okuyucu başlık yatay ya da dikey farketmeksizin çalışabilir, tamamında bu özellik var.
  • Teşekkürler arkadaşlar , bütçesinin yanında sistemini segilemeyi seven masasının üzerinde yeri olan performans düşkünleri için tabiri caizse ' cuk ' oturan bir kasa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.