Şimdi Ara

Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
6
Favori
13.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Yan kapaya ve alta fan takılması kasaya tasarım anlamında ciddi zarar verirdi. Şuanda performans anlamında en iyiler sıralamasında başı çeken kasalardandır Air 540.
    Ben şuan 2 adet sabit disk ile kullanıyorum. Yeterli geliyor.

bir de kasanın o alt kısmındaki hdd konumlaması sizce de çok çirkin durmamış mı ? bence kasanın ahengini bozmuş, 3.5"lik diskleri powersupplY'ın olduğu kısma koyabiliyor muyuz? o hdd slotlarını çıkarıp oraya fan yerleştirebilir miyiz? vidalayabilecek delik var mı anlamında?
  • DeVaST@ToR kullanıcısına yanıt
    Maalesef.
  • Selam hocam,

öncelikle harika bir inceleme olmuş. Ben bu ürünü amazondan sipariş etmek istesem gümrükte sorun yasar mıyım? 129$ satış fiyatı var şuan.
  • ercumania E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sağolun. Kutusu oldukça büyük gümrükte de fiyat dolayısıyla sıkıntı yaşanabilir tavsiyem buradan almanız yönünde olur. İnventus'ta şuan olması lazım
    Beyazı çok hoş gerçekten.Tavsiye ederim.👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trktlh

Beyazı çok hoş gerçekten.Tavsiye ederim.👍👍

bende alıcam ama beyazı çok leke ve toz tutar kanımca, siyah almak daha mantıklı gibi, ya da varsa füme , gri falan?
  • Piyasadaki en iyi kasalardan olduğunu tekrar belirteyim , yeri olanlar mutlaka düşünmeli bu kasayı
  • quote:

Piyasadaki en iyi kasalardan olduğunu tekrar belirteyim , yeri olanlar mutlaka düşünmeli bu kasayı

şöyle bi siyah kırmızı uyumu çok iyi gider bu kasa için:

Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim] Corsair Carbide AiR 540 KASA İNCELEMESİ [Küp'te Devrim]

Valla arkadaşım 600T kullanıyor 1 1'5 yıldır ben leke görmedim ama olabilir bilemem :)

• İşten güçten mod çalışması yapamadım ben daha

• evet gordum 170$, PSU olmadığından 550lik de almak gerek min. biraz tuzlu olacak ama değer sanırım.

Aslına bakarsanız forumda 1 haftadır araştırıyorum orta halli bir oyuncu bilgisayarı toplamaya calısıyorum. Şu ana kadar incelemelerim doğrultusunda işlemci ve ekran kartına karar verdim aşağıdaki gibi.

RZ207X ekran kartı
    i5 4670 işlemci

OC yapmayı düşünmüyorum bu kasa cok mu fazla gelir sizce? Kasanın dizaynı o kadar hosuma gitti ki masamda çok iyi yer tutacagını düşünüyorum :) Bu arada bilgisayar toplamada önerileriniz varsa ben hazırım.
    Kasa işi zevk işidir. 3000TL lik sistemi 200TL lik kasayada kurabilirsiniz 1000TL lik sistemi 500TL lik kasayada:)
  • Alıcam ya bu kasadan.Acaba corsair global sitesindekiler yenimi.
    Gri rengi de mevcut.
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Şuan inventusta sadece siyahve beyazı var. Beyaz 25TL daha pahalı. Bu kasa masanın üzerinde duracağı için görsel kombine göre renk seçimi yapılabilir. Siyah idealdir genelde
  • Keşke siyah renkte de kırmızı ledli fan kullansalardı
  • Air 540 ile Cosmos'un ağırlığı bir değil tabiki malzeme kalitesi farkeder. Görünen kısımların büyük bölümü mat plastik Air 540'ta. Buda herhangi bir kötü malzeme kalitesi anlamına gelmiyor.
  • ucubemert kullanıcısına yanıt
    AF serisi fanlar Vatan ve İnventus ta satışta.Kırmızı ledli olanları alıp Air 540 a takabilirsiniz.
  • quote:

Şuan inventusta sadece siyahve beyazı var. Beyaz 25TL daha pahalı. Bu kasa masanın üzerinde duracağı için görsel kombine göre renk seçimi yapılabilir. Siyah idealdir genelde

Beyaz aldım.Power supply cable set düşünüyorum sence hangi renkten alayım. Beyazmı kırmızımı :]
  • TaymekHoldem kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir konsept oluşturuyorsan ona göre alman gerekli , diğer bileşenleirn renklerine göre seçim yapabilirsin. Ama beni sorarsan, keisnlikle beyaz derim
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.