Şimdi Ara

****CoRsA nız kaç YAKIYOR??**** (BENZİN+DİZEL+LPG)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
3
Favori
105.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corsa kullanan arkadaslar bu başlık altında sadece ve sadece corsa'larmizin güncel yakıt fiyatları ile ne kadar yaktıklarını paylaşalım istedim....

Ben 2000 model Corsa 1.4 GLS kullanicisiyim benzinle kaç yaktığını bilmiyorum iki ay ONCE aldım alır almaz ATİKER SİRALİ sistem LPG taktirdim ilk baslarda acemiydim 50 LPG İLE 150 km gitti bu ay depoyu Fulledim 35 LT aldı 66 km sonra tekar yakıt aldım 18 TL lik LPG aldı be ölçüme göre benim corsa şehir içi km de 275 kuruş falan yakıyor... YA SİZİN Kİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neferzade -- 7 Şubat 2011; 23:32:04 >

• Biraz qrasak konulAri zaten yakit tuketimi ile ilfili konu var. Forum kullanmanin da bir adabi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK
    Biraz qrasak konulAri zaten yakit tuketimi ile ilfili konu var. Forum kullanmanin da bir adabi var

Eve doğru var da yani konuları inceledim çoğu başlıktan sapmış ben başlık mesajımda belirttiğim gibi sadece yakıt tüketim degerlerinin paylaşıldığı bir başlık olsun istedim...
  • benim ki km'de 1 kuruş yakıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

benim ki km'de 1 kuruş yakıyor....

Nasıl yanı..
    Sız galiba dağ bisikleti kullanıyonuz. Yola çıkmadan önce 50 kuruşa 1 lt su alıyonuz yanınıza.

50Km de 1lt ve km de 1 kuruş
    Valla süper değerler.

Devam Devam
  • Son zamlardan sonra benimkide km.de 1.5 kuruş yakmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

Son zamlardan sonra benimkide km.de 1.5 kuruş yakmaya başladı

Orkun senin ki dizel benden az yakman lazım.. Değerlerini bir kontrol et derim

• quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

Son zamlardan sonra benimkide km.de 1.5 kuruş yakmaya başladı

Orkun senin ki dizel benden az yakman lazım.. Değerlerini bir kontrol et derim

Abi sorma platin meme yapmış heralde, bir ara zımparalıycam

• opel corsa 1.2 16 v benzinli 30 krş
  • 1.2 16V 99 Corsa Atiker LPG --İstanbul şehir içi km. de 19 kuruş
  • 1.2 85HP corsa sahibiyim şehir içi 25 kuruş yakıyor sanırım.Tüp taktırsam mı diye düşünüyorum ama araba 2011 olduğu için kıyamıyorum aslında .Kararsız kaldım benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amj -- 24 Mart 2011; 13:19:12 >
  • 2000 mode 1.4 GLSl corsa m ilk tüp taktirfigim zamanlar LPG de 270 kuruş yakıyordu 1000 km sonra LPG sarfiyatinin ayar yapılarak dusucegin söylediler 1000 km sonra LPG taktirfigim yere gittim ayar yaptilR ve LPG yi alacağınız yere dikkat edin dediler kdoil den alıyordum ordan vazgeçip FULL den almaya başladım sakın zamanlarda trafiğe çıktığım zamanlarda inanmayacaksınız belki ama 180 kuruş yakıyor çok yogun trafikte ise 210-220 arası yakıyor Atiker sirali sistem takili
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenmat

opel corsa 1.2 16 v benzinli 30 krş

lpg taktırdım lovato şehir içi 18-19 krş
    ş.arası 14 krş
    yaşasın lpg
  • quote:

quote:

ş.arası 14 krş
    yaşasın lpg

Kaç motor
  • quote:

Orijinalden alıntı: polimex

quote:

quote:

ş.arası 14 krş
    yaşasın lpg

Kaç motor

1.2 16v çok nokta enjeksiyon 1999 model
  • merhabalar bende her depoyu fullediğimde yol bılgısayarından sıfırlıyorum

ortalama 5.2 -5.3 gibi yakıyor tabı devırlı ve sehır ıcı ortalamam bu yanı 17-18 cıvarı cıkıyor

nasıl deger sehırlerarası sabıt hızda ok daha ucuz yakacaktır umarım olçme fırsatım olmuyor su aralar onuda hesaplayınca

yazarım

herkese kolay gelsın
  • Selamlar...

1998 model Corsa 1.4 Swing var.Atiker sıralı sistem mevcut.En son bugün ölçtüm sarfiyatı.Şehir içi İstanbul trafiği 0,26-0,27 (LPG) kuruş aralığında yakıt tüketimi var.

Bana biraz fazla gibi geldi.Sizce daha düşürme ihtimalimiz var mıdır? Saygılar...
  • töbe töbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo0137
    Selamlar...

1998 model Corsa 1.4 Swing var.Atiker sıralı sistem mevcut.En son bugün ölçtüm sarfiyatı.Şehir içi İstanbul trafiği 0,26-0,27 (LPG) kuruş aralığında yakıt tüketimi var.

Bana biraz fazla gibi geldi.Sizce daha düşürme ihtimalimiz var mıdır? Saygılar...

Aynı durum bende de var 2000 model corsa 1.4 GLS 250 civarında yakıyor Bi ara düzeldi 190 lara kadar indi şimdi yine 240-250 civarı yakıyor benimde Atiker ben sorunu Atikere bağladım stabil değil hiç brc olsa daha farklı olabilirdi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo0137

Selamlar...

Evet arkadaşlar sorunu çözdük.Oksijen sensörü arızalıymış.Değiştirdim ve 21-22 kuruşa düştü sarfiyat...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.