Şimdi Ara

Corsa için alınabilecek en iyi ön kol dayama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google a yazınca tek bir tip kol dayama çıkıyor ve çok kalitesiz duruyor sizin önerebileceğiniz bir kol dayama var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• universal kolçaklar araba sattırır kolçaklı araba aldırır. çok kötüler bir süre sonra sürekli gevşeyip ses yapıyorlar. sizin aracın kolçaklı donanımı vardır biraz para verip orijinal çıkmasını bulmaya çalışıp onu takın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben zamanında bunu [1] alıp kendim takmıştım, gayet de memnun kaldım. Önerebilirim size. Tek sıkıntısı el frenini çekerken biraz engelliyordu ama o da kesinlikle dert edilecek seviyede değil, zaten bir süre sonra da alışıyorsun.

[1]
    urun.n11.com
    Opel Corsa D 2007-2014 Siyah Kolçak Kol Dayama Delme Yok Autoen - n11.com
    https://urun.n11.com/kolcak/opel-corsa-d-2007-2014-siyah-kolcak-kol-dayama-delme-yok-autoen-P289770281

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huddleston -- 15 Mart 2020; 15:48:1 >

• @Huddleston'ın yazdığını geçen yaz 50 liraya almıştım. koltuk rayına vidalayamadığım için biraz öne arkaya oynuyor ama gayet yeterli.çok paraya vermeye gerek yok, montajıda 5-10 dakika.
  • Ben bu ürünü alıp kullanmıştım. Gayet güzel tavsiye edilir bir ürün. Ben kullandım çok memnun kaldım.
  • oto döşemeye git istediğin gibi dizayn et ve taksınlar.
  • www.hepsiburada.com
    Opel Corsa D Orjinal Kol Dayama Kolçak Vidasız Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/opel-corsa-d-orjinal-kol-dayama-kolcak-vidasiz-pm-HB000009HYZV

Şunun aynısından var bizde markasını bilmiyorum ama bir iki yıl önce 140 liraya falan almıştık. Vidasız olması güzel içindeki eşya gözü de baya bir şey alıyor. Aşırı kaliteli değil ama baya iş görüyor.

• Sonradan takılan orta kolçaklar hiç güzel olmuyor ve sağlam olmuyor ben onun yerine (eğer amaç kolu rahatlatmaksa) ticari ve hafif ticarilerde olan yukarı kaldırılabilir koltuğa monteli kol dayamalardan alırdım. Hem orijinal duruyor hemde kol gerçekten daha rahat ediyor.
    Alışveriş sitelerinde 80-120 TL arasında bulunabiliyor ama montajı içinde en az 100 lira vermek gerek. (Koltukta monte yeri varsa 30-40 lira alırlar benim koltuğun içinde montaj yeri yoktu işçilik çok sürdü)
    Ben şoför koltuğuna taktırdım satılan ürünler hep sol koltuk için sağını bulsam yolcu tarafınada taktıracağım.

Bahsettiğim ürün bu
    Corsa için alınabilecek en iyi ön kol dayama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.