Şimdi Ara

Corsa F Kullananlar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.745
Cevap
123
Favori
176.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesela aşağıdaki videonun 12:25 saniyesinde soldaki koldan hayalet ekranı özelleştirirken şöyle bir ekran geliyor.

ayrıca yine aşağıdaki araçta multimedya panel 7 inç değil 10.25 inç olduğu söyleniyor. zaten tasarıma bakılınca da büyük olduğu anlaşılıyor.

Corsa F Kullananlar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 10 Nisan 2021; 23:9:59 >

• rocker35 kullanıcısına yanıt

Videodaki araçta teknoloji paketi var. Multimedya ekranın genişliği ve hemen altındaki düğme grubundan, koktuk ısıtmalardan anlıyoruz bunu. Videoda start stop teknoloji paketinde gelir diyorlar. 2021 model ultimatelerde start stop ve arka led stop ve sinyaller standart hale getirildi. Buna karşın dikiz aynalarındaki kör nokta uyarı sistemi kaldırıldı. Dediğim gibi standart donanım ultimatelerde gömülü navigasyon yok. Navigasyonu ancak car play veya android auto ile telefonunuzdaki navigasyon uygulamalarını yansıtabiliyorsunuz. O da gösterge paneline yansıtılamıyor ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthetic

Videodaki araçta teknoloji paketi var. Multimedya ekranın genişliği ve hemen altındaki düğme grubundan, koktuk ısıtmalardan anlıyoruz bunu. Videoda start stop teknoloji paketinde gelir diyorlar. 2021 model ultimatelerde start stop ve arka led stop ve sinyaller standart hale getirildi. Buna karşın dikiz aynalarındaki kör nokta uyarı sistemi kaldırıldı. Dediğim gibi standart donanım ultimatelerde gömülü navigasyon yok. Navigasyonu ancak car play veya android auto ile telefonunuzdaki navigasyon uygulamalarını yansıtabiliyorsunuz. O da gösterge paneline yansıtılamıyor ne yazık ki.

anladım hocam peki Teknoloji pakedi ile satın alsak multimedya 7 inç mi geliyor yoksa 10.25 inç mi?

ben bugün bir bayiyle konuştum TP ile sadece koltuk ısıtma ve LED Matriks farlar geliyor dedi onun haricinde navigasyon ya da herhangi bir farktan bahsetmedi.

• Ben aracı alırken verilen bilgide, teknoloji paketinde led Matrix farlar, geniş multimedya ekranı ve koltuk ısıtmanın yer aldığı söylenmişti. Ama sanırım Türkiye’deki vergilendirme yüzünden, ülkemize gönderilen paket içeriklerinde değişiklik yapıyor Opel. Belki de geniş multimedya ekranı kaldırılmıştır gerçekten. Yanlış yönlendirmiş olmayayım şimdi. Bir iki bayiden daha bilgi alın bence. Bazı bayiler hakikatten ne sattıklarını bilmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: synthetic

Ben aracı alırken verilen bilgide, teknoloji paketinde led Matrix farlar, geniş multimedya ekranı ve koltuk ısıtmanın yer aldığı söylenmişti. Ama sanırım Türkiye’deki vergilendirme yüzünden, ülkemize gönderilen paket içeriklerinde değişiklik yapıyor Opel. Belki de geniş multimedya ekranı kaldırılmıştır gerçekten. Yanlış yönlendirmiş olmayayım şimdi. Bir iki bayiden daha bilgi alın bence. Bazı bayiler hakikatten ne sattıklarını bilmiyorlar.

güle güle kullanın hocam kazasız belasız.

siz ne zaman aldınız? memnun musunuz? artıları eksileri nelerdir aracın? gözünüze batan bir eksisi var mı sizce? ultimate paket sanırım sizinkide.

• Teşekkürler. Geçtiğimiz Şubat ayında teslim aldım bende aracı. Bir kaç mesaj önce araç hakkındaki yorumlarımı yazmıştım. Oradan görebilirsiniz.

• Sadece ultimate paket ile alınabilen Teknoloji paketi 2021 modeller için.

*IntelliLux LED Matrix Farlar ve Koltuk Isıtma donanımlarını içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

bahsettiğim tam olarak bu hocam.

opsiyonel donanım ile gelir diyor ama Teknoloji pakedinde öyle bişey yazmıyor.

Alıntıları Göster

Bu olay 2020 modellerde var. Eskiden navigasyon TP ye dahildi 2020 Ultimate + TP aldığınızda bu özellik geliyordu. Şu an navigasyon donanımlı Corsa satılmıyor. He kör nokta uyarı sistemini de kaldırdılar bu arada.

• Merhaba, biz ultimate paket arabamızı 3 gün önce teslim aldık. Her kullanımımızdan sonra araçtan yoğun balata kokusu geliyor. Sizin başınıza böyle bir durum geldi mi?

• fouzgg F kullanıcısına yanıt
  • 1.5 dizel e arka karartılmış camlar ve çift renk dışında bi paket eklenmiyor denildi; ve aracı almakdan vazgeçtim ekleme ne zaman gelir 2022 yimi beklicez ?

• araçları alan arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi? artılarını eksilerini kullanım tecrübelerini paylaşırsa memnun oluruz.

ben siparişi bekliyorum inşallah 28 nisanda gelir ve kur farkı olmadan alabiliriz aracımızı hayırlıısyla.

• Corsa için gene sıfır faiz kampanyası geri gelmiş Ultimate ise %50 vergi dilimine geri çekmişler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 15 Nisan 2021; 14:18:29 >
  • Benimde 2020 elegance aracım var.Her kontak açtığımda kilima otomatik açılıyor.Bunun için yapılacak bir sey varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamsius

Benimde 2020 elegance aracım var.Her kontak açtığımda kilima otomatik açılıyor.Bunun için yapılacak bir sey varmı.

Fan kapalı ise çalışmıyor zaten

• Opel ile vedalaşmak zorunda kaldık böyle bir kurumsal olmaya çalışıpta beceremeyen güya kurumsal bir firma yok.

7 nisanda kaporasını verdiğim araç için 28 nisanda gelecek demelerine rağmen dün aradılar ve araç Mayıs ayına kaldı dediler, buraya kadar her şey normal.

Peki dedim aracın kaporasını verdim Opel fiyat koruma programına dahil edin beni dedim gerekirse krediye de başvurayım ya da parayı tamamlayım aracı gelince alırım. Aldığım cevapta şok oldum “Maalesef böyle bir uygulama yapamayacaklarını eğer Mayıs ayında araca zam gelirse farkı talep edeceklerini istersem kaporamı geri vereceklerini ilettiler”

Benim orda kayış attı zaten kapora iadesini duyunca. Bu nasıl bir bakkal gibi çalışmadır ya kapora iadesiyle her şey çözülüyor mu? Hadi kaporamı iade ettin benden çaldığın zamanı nasıl iade edeceksin? Nasıl geleceği kesin olmayan bi aracı bana satarsın? Hadi sattın işlerine geldiğinde pandemi pndemi diyorlar, madem sattın o zaman arkasında duracaksın evet biz bi bok yedik plansızlık yaptık süreci yönetemedik lojistik kabiliyetimiz sıfır diyeceksin müşteri memnuniyeti için o araca zam yapmadan satacaksın.

Neyse bidaha da Opel gibi dolandırıcı firmalardan uzak dururuz artık.

Araç güzel ona lafım yok full donanımlı bi araç ama SATIŞ kısmı ve lojistik kısmı tam bir patates. Fiyasko.

Alanlar kasasız belasız kullansın arkadaşlar.

• quote:

Opel ile vedalaşmak zorunda kaldık böyle bir kurumsal olmaya çalışıpta beceremeyen güya kurumsal bir firma yok.

7 nisanda kaporasını verdiğim araç için 28 nisanda gelecek demelerine rağmen dün aradılar ve araç Mayıs ayına kaldı dediler, buraya kadar her şey normal.

Peki dedim aracın kaporasını verdim Opel fiyat koruma programına dahil edin beni dedim gerekirse krediye de başvurayım ya da parayı tamamlayım aracı gelince alırım. Aldığım cevapta şok oldum “Maalesef böyle bir uygulama yapamayacaklarını eğer Mayıs ayında araca zam gelirse farkı talep edeceklerini istersem kaporamı geri vereceklerini ilettiler”

Benim orda kayış attı zaten kapora iadesini duyunca. Bu nasıl bir bakkal gibi çalışmadır ya kapora iadesiyle her şey çözülüyor mu? Hadi kaporamı iade ettin benden çaldığın zamanı nasıl iade edeceksin? Nasıl geleceği kesin olmayan bi aracı bana satarsın? Hadi sattın işlerine geldiğinde pandemi pndemi diyorlar, madem sattın o zaman arkasında duracaksın evet biz bi bok yedik plansızlık yaptık süreci yönetemedik lojistik kabiliyetimiz sıfır diyeceksin müşteri memnuniyeti için o araca zam yapmadan satacaksın.

Neyse bidaha da Opel gibi dolandırıcı firmalardan uzak dururuz artık.

Araç güzel ona lafım yok full donanımlı bi araç ama SATIŞ kısmı ve lojistik kısmı tam bir patates. Fiyasko.

Alanlar kasasız belasız kullansın arkadaşlar.

Fiyat sabitleme yapmadıysanız istemeleri doğal zaten ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishPro

Fiyat sabitleme yapmadıysanız istemeleri doğal zaten ? :D

Alıntıları Göster

şu mesajınızdan anladığım kadarıyla sıfır araç hiç almadınız, anca böyle forumlarda diğer kullanıcıların yaşadığı durumlara uzaktan bakarak bu da alamamış deyip güldüğünüz.

eğer sıfır araç almış olsaydınız ya da sürece girmiş olsaydınız opelin böyle bir şey yapmadığını fiyat sabitleme ya da koruma programına dahil etmediğini bilirdiniz. o halde bu konuda ne işiniz var?

ama üzülmeyin, belki ilerleyen zamanlarda sizde alırsınız bu süreçlere dahil olursunuz size de böyle gülerlerse hiç şaşırmayın.

• rocker35 kullanıcısına yanıt

Sizin sıkıntı daha çok bayiyle gibi duruyor. Bahsettiğiniz programı ilk defa duyuyorum. Renault fiyat sabitleyen tek firma oldu şu geçtiğimiz yıl içerisinde. Aracımı sıfır aldım alırken bir çok markanın bayisi ile görüştüm hepsi zamdan etkilenirsin dedi Renault hariç. Boşuna celallenmişsiniz bence gelecek zam max 1-2k olur belki de gelmez. Keşke bekleseydiniz eğer corsa için kesin karar kıldıysanız. Hele ultimate pakete zam getiremezler mümkün değil çünkü araba zaten sınırda. Getirirse turşusunu kurar o arabanın kimse almaz.

• quote:

şu mesajınızdan anladığım kadarıyla sıfır araç hiç almadınız, anca böyle forumlarda diğer kullanıcıların yaşadığı durumlara uzaktan bakarak bu da alamamış deyip güldüğünüz.

eğer sıfır araç almış olsaydınız ya da sürece girmiş olsaydınız opelin böyle bir şey yapmadığını fiyat sabitleme ya da koruma programına dahil etmediğini bilirdiniz. o halde bu konuda ne işiniz var?

ama üzülmeyin, belki ilerleyen zamanlarda sizde alırsınız bu süreçlere dahil olursunuz size de böyle gülerlerse hiç şaşırmayın.

Alıntıları Göster

Üslubunuz kahve sohbetlerinden öteye geçmiyor :) Ocak ayında aldım sıfır aracımı fiyat sabitleme ile :).Opel fiyat sabitleme yapmıyorsa ve bu durumu bildiğin halde gelip burada ağlıyorsan bu senin sorunun dostum ağlamaya devam edebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.