Şimdi Ara

Corsa F Kullananlar Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.725
Cevap
123
Favori
174.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rocker35

Opel ile vedalaşmak zorunda kaldık böyle bir kurumsal olmaya çalışıpta beceremeyen güya kurumsal bir firma yok.

7 nisanda kaporasını verdiğim araç için 28 nisanda gelecek demelerine rağmen dün aradılar ve araç Mayıs ayına kaldı dediler, buraya kadar her şey normal.

Peki dedim aracın kaporasını verdim Opel fiyat koruma programına dahil edin beni dedim gerekirse krediye de başvurayım ya da parayı tamamlayım aracı gelince alırım. Aldığım cevapta şok oldum “Maalesef böyle bir uygulama yapamayacaklarını eğer Mayıs ayında araca zam gelirse farkı talep edeceklerini istersem kaporamı geri vereceklerini ilettiler”

Benim orda kayış attı zaten kapora iadesini duyunca. Bu nasıl bir bakkal gibi çalışmadır ya kapora iadesiyle her şey çözülüyor mu? Hadi kaporamı iade ettin benden çaldığın zamanı nasıl iade edeceksin? Nasıl geleceği kesin olmayan bi aracı bana satarsın? Hadi sattın işlerine geldiğinde pandemi pndemi diyorlar, madem sattın o zaman arkasında duracaksın evet biz bi bok yedik plansızlık yaptık süreci yönetemedik lojistik kabiliyetimiz sıfır diyeceksin müşteri memnuniyeti için o araca zam yapmadan satacaksın.

Neyse bidaha da Opel gibi dolandırıcı firmalardan uzak dururuz artık.

Araç güzel ona lafım yok full donanımlı bi araç ama SATIŞ kısmı ve lojistik kısmı tam bir patates. Fiyasko.

Alanlar kasasız belasız kullansın arkadaşlar.

Ben Martta anlaştım kaporayı verdim nisanın ilk haftası aldım zam da koymadılar benden sonra araçlar zamlandı siz ilk gittiğinizde fiyat sabitlemeyi konuşmanız gerekirdi. Sabitlemiyorsa almıcaktınız. Opel diye kötülemek yerine bayi ismi verin ben sorun yaşamadım.

• İyiki almamışım üstüne 20 bin daha koydum civic aldım C+ segment araca biniyorum şuan.

Nasipte ne varsa o dur öteye geçemeyiz.

Alanlara kullananlara kazasız belasız iyi yolculuklar🙋🏼‍♂️
  • Corsa ultimate aldım. 371 km yaptım ve 11.5 lt yaktı. Yeni olduğundan mı bu kadar yüksek? Bu seviyeleri gören var mı? Çok yüksek değil mi? Şehir içi kullandım hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: emry61

Corsa ultimate aldım. 371 km yaptım ve 11.5 lt yaktı. Yeni olduğundan mı bu kadar yüksek? Bu seviyeleri gören var mı? Çok yüksek değil mi? Şehir içi kullandım hep.

Ortalama hız kaç ?

Sürekli gaz fren kullanıp gazlıyorsanız bile bu seviye zor

• Servise giden var mi? Periyodik bakım ne tutuyor?

• hebelehubele H kullanıcısına yanıt
    Ortalama hız 20km/s yakıt ise 11,6 ,388 km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emry61

Ortalama hız 20km/s yakıt ise 11,6 ,388 km.

100bg motor kullanan biri olarak çok çok zor bu tutar.

Uzun yolda kurallara uyarak 5-5.5 çok rahat düşüyor.

Uzun yolda deneyin , Eko kullanımda 8lerin altına gelmiyorsa servise gidin derim. Bu havada bu değerler zor

• 130 beygirlik motoru kullananlar yakıtlarını söyleyebilir mi?
  • emry61 E kullanıcısına yanıt

Ultimate. 1500Km oldu. ortalama 9.3lt

Tamamen yoğun şehir içi trafikte kullanıldı.

• synthetic S kullanıcısına yanıt
    Ortalama hızınız kaç? Yokuş çıkıyor musunuz?
  • hebelehubele H kullanıcısına yanıt

Ben 1,000 TL verdim. Opel sitesinden randevu aldım.

Pardon bir önceki mesajda 9.3lt demiştim. Şimdi tekrar baktım 8.9lt’ye düşmüş. Ortalam hız 21km/s. Çok dik yokuşlu yerlerde kullanmadım bu sürede.

Corsa F Kullananlar Kulübü

130hp benim değerler böyle. Kısa mesafe olan şehir içi sayılır mı bilmem. Hız düşük ama gördüğünüz üzere. Rahat bir şehirde normal trafik dur kalk ışıklar vs o şekilde bir seyirdi. İstanbul gibi bir yerin şehir içi tüketimi çok daha fazla olacaktır

• sabitkale kullanıcısına yanıt

merhaba hayırlı aracınız hayırlı olsun titreşim aracın 3 silidir oluşundan ve ve direksyon bazı modellerdeki gibi çok suni değil yol hissini veren bir direksiyon aracınızda sıkıntılı bir durumda olduğundan değil tekrar hayırlı olsun güle güle kullanın.selamlar.

• dekonline kullanıcısına yanıt

merhaba xiaomi note 8 ve orjinal kablo ile hiç sorunsuz çalışıyor.

• synthetic S kullanıcısına yanıt

merhaba aracınız hayırlı olsun bendede elegance var dedğiniz şeylerin hemen hemen hepsinin çözümü olan şeyler yazdıklarınızı aracımı almadan önce okusaydım inanın bu aracı almazdım şu an iyiki almışım diyorum bence zevkli ve oturaklı bir araç Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın selamlar

• Merhaba
    Hoparlörlerde tiz bir ses geliyor .Arabam henüz 3 aylık.Böyle bir sorun yaşayan oldu mu ?
  • Ultimate teknoloji paketli var bende, araç genel itibariyle çok iyi, müzik sistemi maalesef çok kötü
  • Merhabalar, 0 2021 ultimate aracımızı ihtiyaçtan dolayı satmak istiyoruz ilgilenen varsa bana özelden ulaşabilir.

• Merhaba aracın yerden yüksekliği nedir? Yükseklikten kastım alt taban yüksekliği. Baktığım verilerde aracın hep genel yüksekliği (tavan hizası) yazıyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.