Şimdi Ara

corsa 1.3cdti servis&expertiz için yardım(cevizlibağ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola
    perşembe günü corsa 2010 ecoflex dizel araç için satıcıyla anlaştım ist. güngörende daha sonra motoruna kaportasına baktırmak için yakında bulunan opel-odak (cevizlibağa) gittik
    expertix yaptıralım motor ve kaporta durumuna baktıralım sonra sonuç olumluysa kaporusunn verip satış için sözleşecektik yanlız
    odak cevizlibağda çok yoğunluk var pek ilgilenmediler 12 de gittik aracı teslim edip saat 5 te alabileceklerini söylediler...(fiyat içinde sözlü150 yazılı 300lira dediler)
    bekleme süresi çok geldiği için vazgeçtik.(herkesin malum işi var) araç boyasız-değişensiz temiz ilk sahibnden olduğu için bn 150 lira kapora veridim p.tesi sabah için sözleştim arabanın motoruna kaportasına baktırıp sonrasında noterden satışı alıcam.
    Sorum şu pazartesi günü aracı kime veya hangi servis-lere göstereyim bildik tanıdık ustaları olan güvenilir servisler varmıdır acaba hangisine göstersem???
    (acaba p.tesi expertz. için randevu alıp sabah erkenden göstersemmi odak-cevizlibağ daki yetkili servis ne kadar güvenilir olur?? tecrübe eden varmı? )
    teşk.

• Bilgi verecek Hayırsever bir arkadaş yok anlaşılan !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ben 1 hafta önce fiat punto aldım Erkaylar fiat servisine gittim sabah teslim ettim 8 gibi 11 de bana aracı verdiler.

Bence expertiz yaptırmadan alma az buz para vermeyeecksin 25 -30 milyar vereceksin işini garantiye al sanayi ustlarına güven olmuyor al servise götür expertize için rahat olsun.

O şube yoksa başkasına git ama mutlaka expertiz yaptır
  • Odak servisinde tarik abi vardir.onu bulun ve gozunuz arkada kalmadan yaptirabilirsiniz

• Bence yine de bekleyip yaptırın hocam.

Expertiz avantajdır.

Satarken de gösterirsiniz kafanız rahat eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

Odak servisinde tarik abi vardir.onu bulun ve gozunuz arkada kalmadan yaptirabilirsiniz

hocam sağol walla yüzsüzlük yapıp aradım tarık beyle görüştüm :) p.tesi erken saatte gelirsen öğlende teslim ederim dedi....
    sağolasın inş. güzel bir değerlendirme olurda gönül rahatlığıyla alırım aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Odak servisinde tarik abi vardir.onu bulun ve gozunuz arkada kalmadan yaptirabilirsiniz

hocam sağol walla yüzsüzlük yapıp aradım tarık beyle görüştüm :) p.tesi erken saatte gelirsen öğlende teslim ederim dedi....

Ne yuzsuzlugu hocam. Tarik abi cok iyidir direk kendisi ilgilenir aracinla. Oraya gittiginde astra j teamden arkadasim sizi onerdi diyin gerisine karismayin

• quote:

quote:

quote:

Ne yuzsuzlugu hocam. Tarik abi cok iyidir direk kendisi ilgilenir aracinla. Oraya gittiginde astra j teamden arkadasim sizi onerdi diyin gerisine karismayin

tamamdır hocam walla çok sağol

• quote:

quote:

quote:

quote:

tamamdır hocam walla çok sağol

Rica ederim. Yardimci olur her sekilde ama istersen arayip konusabilirim de maksat işin gorulsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.