Şimdi Ara

CORONA Kabusu Sence Ne Kadar Sürer ? ( Anket )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

CORONA Kabusu Sence Ne Kadar Sürer ? ( Anket )

(En Son Oy Tarihi: 12.4.2020)
Giriş
  • COVID19 da denilen Corona Kabusu Bütün Dünyayı Sardı..

İlla temasla değil, havadan bile bulaştığı iddia ediliyor.

Teknolojik gelişmeler ve aşırı nüfus patlaması nedeniyle İklim Isınması oluşması, 4.5G ve 5G yayınlarının ve antenlerinin havadaki oksijeni iyonize ederek oksijen oranını düşürdüğü ve insanların bağışıklık sistemini çökerttiği konusunda iddialar oluşuyor.

Bundandan dolay en ufak bir grip virüsünün bile insanları ölümcül etkileyeceği konuşuluyor.

Sizce Ülkemiz ve değerli insanları kısa zamanda atlatırız düşüncesi ile girdiğimiz bu kabustan ne kadar zamanda kurtuluruzç

Bilgisi ve tahmini olan varsa paylaşırsa corona günlerinde aydınlatıcı olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re-Atum -- 6 Nisan 2020; 18:32:31 >

• Kediden kediye transferin gözlendiği yayınlar da çıkmaya başlandığına göre virüsün hayatımızdan çıkmayacağı çok açık.

Virüs bitmez ama kabus biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 6 Nisan 2020; 12:50:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başarılı bir aşı veya ilaç çıkana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Başarılı bir aşı veya ilaç çıkana kadar.
    Zaman ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-Atum

Zaman ?

Alıntıları Göster
    Aşının çıkması bir yılı bulur muhtemelen. İlacı bilmiyorum.
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    İlacı çıktıktan sonra, aşısı beklenir.

İlacı hiç olmazsa başlangıç seviyesinden bile önünü alsa hastalığın, problem yok...

aşı, sonradan da gelebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re-Atum

İlacı çıktıktan sonra, aşısı beklenir.

İlacı hiç olmazsa başlangıç seviyesinden bile önünü alsa hastalığın, problem yok...

aşı, sonradan da gelebilir..
    Remdesivir isimli ilaç epey ümit veriyor. Bu ay içinde ilk sonuçlar açıklanacak. Ne zaman tam onay alır bilmiyorum ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 7 Nisan 2020; 17:43:14 >
  • Dün japon bilim adamları iyileşen hastaların tekrar hastalandığını, virüsün kendini gizlediğini gösteren çalışmalar sonuçlandırdı... Şu an vereceğimiz cevap 1 ay sonra çok iyimser olabilir.Ayrıca vaka sayısı Dünya Genelinde 1 kişi bile olsa tekrar yayılma riski olduğunu kanıtlıyor japonların yaptığı çalışma :(

Umudum yaz ortasına doğru 5-10 ülke hariç her yerde kontrol altına alınır

• Yazın başı ile ortalarına doğru aşama aşama normal hayata döneriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A6A933173

Bu mesaj silindi.
    Çin 4 cü ayında. O kadar başarılı olduğunu iddia etti, hala bitmedi...

İtalya 4 cü ayında 17.000 den fazla ölüm var.. hala tepe noktasına gelmedi...

nereye bitiyor.. bizde daha başlamadı bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re-Atum -- 7 Nisan 2020; 22:10:0 >
  • Biteceğini sanmıyorum. Tedavi bulunduktan ve yaygınlaştıktan sonra grip gibi normal bir hastalığa dönüşecektir.
  • Zor dostum Zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu grip gibi bir yere gitmez her sene tekerrur eder kendinizi koruyun Allah sonumuzu hayir etsin

• Cinliler hayvan pazarini tekrardan acmazsa dunya,

Umreciler, yurtdisindaki diger gurbetciler artisliklerini bir kenara birakirsa, multeci alimlarini durdurup buradaki multecilere "Savas bitti, misafirlik de bitti. ade size gule gule" denilip sinir onune konulursa Turkiye korona'dan kurtulur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 8 Nisan 2020; 9:37:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.