Şimdi Ara

::: ÇÖPLÜĞE DÖNEN PSP KONUSU !!! :::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • belki bu forumdaki psp kullanıcılarının yaş ortalaması yüzünden böyle ama en azından sabit konulardan kuralları okuyun :

https://forum.donanimhaber.com/m_18866625/tm.htm

lütfen konu açmadan önce arama yapın benzer ve aynı sorunu yaşayıp cevap almış arkadaşların izlediği yolu izleyin karşılaştığınız aynı soruna farklı cevap geleceğini düşünmeyin hatta böyle yaptığınız için bilen de cevap vermiyor bilmeyen / cevap vermiş olmak için cevap veren arkadaşlar da bu arkadaşları yanlış yönlendiriyorlar...

sonuç ; çöplüğe dönen psp konusu... eğer ne istediğinizi biliyorsanız biraz sağduyulu olun...

herkese iyi forumlar...

::: ÇÖPLÜĞE DÖNEN PSP KONUSU !!! :::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 3 Mart 2021; 4:4:3 >

• Malesef Her Topicde Olduğu Gibi Burdada Böyle.

Kimse Arama Butonunu Kullanmıyor. 2 Başlık Allta Soracağı Sorunun Cevabı Varken Bi Konu Daha Açıyorlar

Ben Fii Tarihinde Bi Oyun Yardım Topici Die Bi Topic Açmıştım Oyun Tavsiyesi Yada Oyunlarda Takıldığı Yeri Sorsunlar Die Ama Saçma Sapan Konular Yüzünden 40. Sf Ya Gitmiştir.
  • Kuralları okumayanlar burayı hiç okumaz boşa yazıyoruz..Valla bu insanlar içimizde yardım etme duygusu bırakmadı...Cevaplarımın yarısı arama butonu kullan oldu...Gına geldi aynı cevapları vermekten :)
  • Gerçekten çöplük gibi duruyor konu haklısınız. Ama bu çöplük hali sadece açılan konuların tekrar açılması yüzünden değil bence. PSP çok geniş olabilecek bir konu ve bu başlık altında farklı bölümlere ayrılmalı. Eğer en azından program, film, satınalma, soru, oyun gibi genel birkaç başlığa ayrılsa çok daha düzenli olacağı kanısındayım. Ayrıca donanımhaberin çok büyük bir site olduğunun ve her odasının ayrı ilgi gösterilmesi dahilinde içinden çıkılmaz bir durum alacağının da farkındayım. Ancak adminler her oda ve bölüm için bir sorumlu tutabilirler ve o sorumlunun altında çalışan başkaları da olabilir. Varmıdır bilmiyorum ama bu boyutta bir site nasıl başka şekilde yönetilir inanın bilmiyorum.

Bir önerim de arama butonuna olacak. Şöyle kocaman olmalı bence o buton. İnsanlar siteye ilk girdiklerinde o butonla tanışmalılıar. Hatta siteye üye olur olmaz bir soru sorulsa " ne aramak istiyorsunuz?" diye ve insanlar ilk girdiklerinde arama motorunu kullanarak foruma başlasalar. Ayrıca üyeler üye olur olmaz konu açabiliyorlar. Bence bunun da hem zaman hem de mesaj adedi olarak bir kotası olmalı. Keşke detaylı olarak forum yönetimi hakkında bilgim olsa da , yöneticelere yardımcı olabilsem ama yok. Bu yüzden tüm yöneticilere kolay gelsin diyorum ve sabır diliyorum. Bunlar nacizane fikirlerim. Umarım hepimizin faydalandığı bu site daha iyi olur.

• artık tek tek açılıyor silent hill de takıldım yardım x de takıldım yardım diye ve aratsan 6-7 şer tane aynı başlıktan bulursun... yazık yani oralara vereceğim cevaba aynen quicksand gibi ben de arama buttonunu kullanın yazıcam bir gün düzelir elbet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker burak -- 3 Mart 2021; 4:5:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: slyyls

Gerçekten çöplük gibi duruyor konu haklısınız. Ama bu çöplük hali sadece açılan konuların tekrar açılması yüzünden değil bence. PSP çok geniş olabilecek bir konu ve bu başlık altında farklı bölümlere ayrılmalı. Eğer en azından program, film, satınalma, soru, oyun gibi genel birkaç başlığa ayrılsa çok daha düzenli olacağı kanısındayım. Ayrıca donanımhaberin çok büyük bir site olduğunun ve her odasının ayrı ilgi gösterilmesi dahilinde içinden çıkılmaz bir durum alacağının da farkındayım. Ancak adminler her oda ve bölüm için bir sorumlu tutabilirler ve o sorumlunun altında çalışan başkaları da olabilir. Varmıdır bilmiyorum ama bu boyutta bir site nasıl başka şekilde yönetilir inanın bilmiyorum.

Bir önerim de arama butonuna olacak. Şöyle kocaman olmalı bence o buton. İnsanlar siteye ilk girdiklerinde o butonla tanışmalılıar. Hatta siteye üye olur olmaz bir soru sorulsa " ne aramak istiyorsunuz?" diye ve insanlar ilk girdiklerinde arama motorunu kullanarak foruma başlasalar. Ayrıca üyeler üye olur olmaz konu açabiliyorlar. Bence bunun da hem zaman hem de mesaj adedi olarak bir kotası olmalı. Keşke detaylı olarak forum yönetimi hakkında bilgim olsa da , yöneticelere yardımcı olabilsem ama yok. Bu yüzden tüm yöneticilere kolay gelsin diyorum ve sabır diliyorum. Bunlar nacizane fikirlerim. Umarım hepimizin faydalandığı bu site daha iyi olur.

amaç zaten siteyi daha kullanılır hale getirmek üst başlık yapmak bişeyleri biraz olsun sorunu halleder ancak önemli olan dediğin gibi arama butonu ve insanların bilinçli hareket etmesi kurallar diye başlık var kırmızı ve sabit kimse bakmıyor bile oraya baksa başlık açmaz dediğin yöntemlerden bazıları mantıklı ama ortak karar alarak uygulamaya geçirilebilirliği sorgulandıktan sonra yapılabilir ben de bu sitenin işleyişiyle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmadığımdan böyle tepkimi dile getirmeye çalıştım umarım amacına ulaşır da hepimiz rahat ederiz...

• ben pek kızmıyorum bu kişilere çünkü zaten çok uzman olsa soru sormazdı o yüzden kuralları okumuyolar(bence)

bu arada arama butonu bazen çalışmıyor haberiniz olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: @dministrator

ben pek kızmıyorum bu kişilere çünkü zaten çok uzman olsa soru sormazdı o yüzden kuralları okumuyolar(bence)

Bende arama bölümü herzaman calısıyor, sende niye calısmıyor acaba (?)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

ben pek kızmıyorum bu kişilere çünkü zaten çok uzman olsa soru sormazdı o yüzden kuralları okumuyolar(bence)

hocam sen de son zamanlarda epey konu açtın maşallah tabi kızmazsın hazırı varken araştırmak niye değil mi o yüzden sende arama butonunun çalışmamasını yadırgamadım doğrudur

burada kimsenin uzman olmasını beklemiyoruz "birazcık" araştırmayla hergün 5 er 6 şar tane açılan sorularınıza cevap bulursunuz diyoruz... yani sorular o boyutta ki açma kpama tuşu nerde bunun diye bile soracaklar utanmasalar

pspphone diye başlık açılmış ay önce daha dün yine aynı resim aynı konu açılmış... pes diyorum...

• quote:

Orjinalden alıntı: illker84

yani sorular o boyutta ki açma kpama tuşu nerde bunun diye bile soracaklar utanmasalar

Onuda sormak için yeni konu açtılar gerçekten 3-4 ay önce. Hatta araştırırsan "Pspmin pili varmı warsa nerde?" sorusu için açılmış bi başlık bile bulabilirsin. Hadi PSP'nin Pilini Bulamamış Olmasını Kabul Ettik Diyelim "Ekranın Üstünde Sticker Varmı? Bakmaya Kıyamıyorum" Die Başlık bile Var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 20 Şubat 2008; 19:02:01 >
  • açıkçası çöplükten de öte oldu burası, ama burayı çöplüğe çevirenlerin arasında bende varım, bunu açıkça söyleyebilirim. (aynı diğer herkes gibi). çünkü bence de buranın kesinlikle belirli bölümlere ayırılmaya ihtiyacı var. en azından psp deki bölümler kadar bölüm olsa yeterli:

psp sistem, güvenlik ayarları vs.
    psp video
    psp müzik
    psp oyun
    psp internet
    psp homebrew vs. vs. vs.....

LÜTFEN BU AYARLARI İLGİLİ KİŞİLER DİKKATE ALSIN, ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BU FORUM İÇİN; ÇÜNKÜ BURASI GERÇEKTEN KALİTELİ BİR FORUM::: DONANIMHABER BİR NUMARA

• quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

yani sorular o boyutta ki açma kpama tuşu nerde bunun diye bile soracaklar utanmasalar

Onuda sormak için yeni konu açtılar gerçekten 3-4 ay önce. Hatta araştırırsan "Pspmin pili varmı warsa nerde?" sorusu için açılmış bi başlık bile bulabilirsin. Hadi PSP'nin Pilini Bulamamış Olmasını Kabul Ettik Diyelim "Ekranın Üstünde Sticker Varmı? Bakmaya Kıyamıyorum" Die Başlık bile Var.

Şikayet Butonunu Kullanın.

quote:

Orjinalden alıntı: caneruzun

açıkçası çöplükten de öte oldu burası, ama burayı çöplüğe çevirenlerin arasında bende varım, bunu açıkça söyleyebilirim. (aynı diğer herkes gibi). çünkü bence de buranın kesinlikle belirli bölümlere ayırılmaya ihtiyacı var. en azından psp deki bölümler kadar bölüm olsa yeterli:

psp sistem, güvenlik ayarları vs.
    psp video
    psp müzik
    psp oyun
    psp internet
    psp homebrew vs. vs. vs.....

LÜTFEN BU AYARLARI İLGİLİ KİŞİLER DİKKATE ALSIN, ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BU FORUM İÇİN; ÇÜNKÜ BURASI GERÇEKTEN KALİTELİ BİR FORUM::: DONANIMHABER BİR NUMARA

Bölüm ayrılmayı gerektirecek kadar büyüklüğe ve üye sayısına sahip değil.

• quote:

quote:

hocam sen de son zamanlarda epey konu açtın maşallah tabi kızmazsın hazırı varken araştırmak niye değil mi o yüzden sende arama butonunun çalışmamasını yadırgamadım doğrudur

burada kimsenin uzman olmasını beklemiyoruz "birazcık" araştırmayla hergün 5 er 6 şar tane açılan sorularınıza cevap bulursunuz diyoruz... yani sorular o boyutta ki açma kpama tuşu nerde bunun diye bile soracaklar utanmasalar

pspphone diye başlık açılmış ay önce daha dün yine aynı resim aynı konu açılmış... pes diyorum...

haklısın arkadaşım son günlerde çok konu açtım pardon

• quote:

Orjinalden alıntı: Ziw®o

quote:

Bende arama bölümü herzaman calısıyor, sende niye calısmıyor acaba (?)

bu arada Ziw®o arkadaşım sana denk gelmemiş olabilir ama bazen hiç sonuç bulunamadı falan diyor

• arkadaslar psp istsnbul buluşması yapalım mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkanaltun123

arkadaslar psp istsnbul buluşması yapalım mı?

bunu dh psp topluluğu konusuna yazsan iyi olur burası hiç yeri değil çünkü
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.